Через виявлений у працівника коронавірус у Закарпатському апеляційному суді припиняють розгляд справ у відкритих засіданнях

Також припинено проведення особистого прийому громадян керівництвом суду.

Через виявлений у працівника коронавірус у Закарпатському апеляційному суді припиняють розгляд справ у відкритих засіданнях

Відповідно до розпорядженням голови Закарпатського апеляційного суду від 6 липня 2020 року та рішенням зборів суддів Закарпатського апеляційного суду від 16.03.2020 року, у зв’язку із виявленням у працівника суду COVID-19, повідомляємо наступне:

- у період з 06.07.2020 року по 13.07.2020 року розгляд справ у відкритих судових засіданнях не відбуватиметься;

- припинено проведення особистого прийому громадян керівництвом суду.

Водночас, за наявності заяв про розгляд справи без участі від обох сторін учасників провадження та за відсутності заяв про відкладення розгляду – справа буде розглядатись по суті.

"Рекомендуємо учасникам судових засідань та іншим громадянам використовувати альтернативні шляхи звернення до суду (електронний кабінет, електронну пошту, поштове направлення, телефон, а також подати документи через поштову скриньку для прийому та реєстрації апеляційних скарг на ухвали слідчих суддів ухвалених судами першої інстанції та іншої кореспонденції що надходить на адресу суду, яка розташована на 1 поверсі адмін. будівлі Закарпатського апеляційного суду.

Зазначені обмеження встановлені з метою запобігання поширенню захворювання серед населення та безпеки громадян, а тому просимо з розумінням віднестись до ситуації, яка склалась в суді", - повідомляють у Закарпатському апеляційному суді.

06 липня 2020р.

Теги: розгляд, коронавірус, прийом, засідання

НОВИНИ: Соціо

18:02
Аварійні бригади із Закарпаття вирушили до Києва для ліквідації наслідків атак
17:26
На Закарпатті митники вилучили авто з тайниками сигарет Фото новина
15:50
У Богдані на Рахівщині попрощалися з Миколою Біровашем, що помер після демобілізації внаслідок важкого поранення Фото новина
13:36
Укрзалізниця запускає новий щоденний поїзд Одеса — Рахів
12:37
В Ужгороді патрульні оштрафували водія, який керував напідпитку та без права керування Фото новина
10:15
В Ужгороді презентували унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті" Фото новина
09:12
Чеське Брно стало 28-м містом-побратимом Ужгорода Фото новина
09:00
На Закарпатті оприлюднили погодинний графік відключення світла 23 січня
18:10
У Мукачеві відзначили День Соборності України живим Ланцюгом Єдності Фото новина
16:18
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники розшукали двох заблукалих туристів Фото новина
15:07
У Тячеві попрощалися з полеглим захисником Олександром Томишинцем, який майже два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
14:15
У Мукачеві патрульні знайшли малолітнього хлопчика, який залишився без нагляду Фото новина
13:06
Стало відомо про загибель на війні з рф військового із села Мокра на Ужгородщині Владислава Симковича Фото новина
12:02
У селі Ільниця на Хустщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 22 січня
18:39
На Драгобраті сноубордистка заблукала через глибокий сніг Фото новина
17:27
На Закарпатті функціонує 31 Пункт незламності, решта готові до відкриття
16:33
/ 2
На День Соборності в Ужгороді презентують унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті"
16:08
/ 1
У Тячеві прощатимуться з полеглим на війні з росією Олександром Томишинцем Фото новина
15:11
Закарпаття увійшло до лідерів України за народжуваністю у 2025 році
13:09
На гірськолижному курорті Закарпаття травмувалася 15-річна дівчина Фото новина
11:04
В Ужгороді зростає захворюваність на гострі респіраторні інфекції
10:07
/ 1
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Михайлом Королем Фото новина
09:14
/ 1
Письменник Андрій Любка повідомив, що йде в ЗСУ Фото новина
08:56
Відключення електроенергії на Закарпатті 21 січня
» Всі новини