В Ужгороді підприємці висловили меру обурення щодо рішення про посилення карантину в області (ФОТО)

Про таке розповів міський голова Ужгорода Богдан Андріїв.

В Ужгороді підприємці висловили меру обурення щодо рішення про посилення карантину в області (ФОТО)

Сьогодні відбулася зустріч Ужгородського міського голови Богдана Андріїва із ужгородськими підприємцями, які працюють у громадському харчуванні та розважальній діяльності.

Приводом для зустрічі стало вчорашнє рішення позачергового засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, яким в області, а тому й в Ужгороді, обмежили час роботи таких закладів до 22 години. 

Підприємці, які не працювали з початку дії карантину і тільки недавно частково відновили роботу, кажуть, що дотримуються всіх вимог, а чергова заборона змусить їхній бізнес фактично збанкрутувати. У ході зустрічі мер міста пообіцяв "донести позицію підприємців до керівництва області". У підсумку, домовилися знову повернутися до обговорення проблеми в понеділок.

04 липня 2020р.

Теги: зустріч, підприємці, карантин

Коментарі

Анатолий 2020-07-06 / 20:32:57
Тільки дебіл може ділити пішоходів та велосипедистів бордюром. Значить нами керує дебіл !!!

123 2020-07-05 / 21:32:14
Не треба ходити по кафе і ресторанах, не можна пускати дітей, наскільки це можливо. Кожен нормальний бізнесмен повинен мати пару тисяч на чорний день. Просто знижки по оренді узаконити щоб було легше по оренді. Після епідемії вони своє надолужать, піднімуть ціни і відіграються.

До читача 2020-07-05 / 17:22:32
Чому більшість без масок. Де штрафи ? Навіщо іх зібрали на спілкуванн?

Циган 2020-07-05 / 11:18:00
Ніхто непанікує, але якщо мої діти в вересні непідуть в школу і на гуртки і небудуть нормально жити проводити дитинство ми здуріємо всі разом! Ці онлайн школи це просто якась швороба! В житі треба бути серед інших дітей щоб розуміти їх.

До Копчі 2020-07-05 / 10:42:39
Ти довершений дебіл! Коли хтось із твоїх близьких помре від цього вірусу, то станеш і ти "ковідпанікером"!

Читач 2020-07-05 / 10:39:00
Їм дозволили працювати за певних умов дотримання безпеки, але хто їх дотримується? Ніхто! Як завжди люди вимагають тільки свої права, а за свої ОБОВ"ЯЗКИ як завжди забувають! І повністю підтримую Nana! Усі на папері збиткові, усі працівники не оформлені належним чином, усі без санітарних книжок - це 100% правді! Тому про які сплачені податки вони можуть волати?! - ті копійки єдиного? Не смішіть! Дивіться на інші країни, як там дотримуються санітарних правил та вчіться!

Копча 2020-07-05 / 10:28:27
Потрібно жорсткий карантин. Ввести кримінальну відповідальність за перебування на вулиці усіх крім поліції та медиків. Заборонити роботу автозаправних станцій, магазинів усіх закладів крім державних органів влади. Навчальні заклади з осені тільки на дистанційну освіту. Заборонити Кордони знову закрити. Влада розпустила людей і друга хвиля коронавірус призведе до сотень тисяч смертей. Люди будуть мерти посеред дороги. Ось приблизно так бачать ідеальні рішення ковідпанікери. Про те за що виживати під час цього абсурду з карантином вони на жаль не пропонують.

Стрико шуфрика 2020-07-05 / 09:36:43
Iзза таких пiдходiв як робляь цi буфетчики та власники гойдалок у парку у нас карантин буде даже довго! ЗАБОРОНИТИ роботу базарiв,буфетiв, забiгайловок!!!!

до усіх 2020-07-04 / 22:25:23
Поки шо Закрили -Значить ТАК Треба..А то Тіки Пьянки в Тих кафешкпах і лювотиння і ЗАРАЖАТИ Віруслом Людей Далі!Нич Потерплять ці ЧУЧКИ_Мільярдери..ото цей Чучка на Шару Усе...В за Людей Не Думає-шо ЄПІДЕМІЯ -Отакі більшість цих власників Кафе Напої
ти і Хай УЦілу НІЧ Там ТАНЦІ ПЬЯНКИ і-і Доходу БВІЛЬШЕ СОБІ в Карман-А ЩЕ ЗАРАЖАЮТЬ ЛЮдей ПЬЯНІ Посетителі Цих Кафе. ЗАКРИТИ Поки кафешки-і ВСЕЙ!

Олена 2020-07-04 / 21:52:58
Цей спектакль організував сам Андріів ! Чому не біля міської ради. Вдумайтеся!

Сергій 2020-07-04 / 21:03:13
Як вони дотримуються карантину, якщо в більшості нема масок чи вони не правильно тодягнуті (на підборідді)?

До мера 2020-07-04 / 19:46:44
Правильно! Закрити забiгайлiвки! Якi це платники! Це бариги! Копча, це не копча,Володя таку хiрню не пише! Якi нахрен у ФОПiв податки! ЗДОРОВЯ головне!

Nana 2020-07-04 / 19:32:21
Ніхто з цих підприємціва податки до бюджету не платить - всі ФОП, на єдиному податку. Збиткові на папері. Всі люди працюють нелегально, без санітарних книжок. Ще важливіше - не оформлені, податки за них ФОП не сплачує.Збиткові, нелегальні - закривайтеся.
Медицина фінансується тими, хто ПЛАТИТЬ ПОДАТКИ.
Думайте, що пишете в коментарях. Скільки ще людей мають захворіти іпомерти, щоб решта зрозуміли прості речі.

Уйко 2020-07-04 / 19:25:30
Най покаже Чучка кілько ун сплатив до бюджету у прошлому році.
Най покаже Панорама кулько она уплатила до бюджету у прошлому році.
Коли увидите тоті цифри то будете ся до усрачки сміяти!!!
Єдна медсестра із любої больниці із свойої зарплати уплатила до бюджету бульше як Чучка і Панорама!!!
Єдна медсестра!!!!

to копча 2020-07-04 / 19:17:40
Підприємці платять в бюджет а не медикам, а з бюджету ... це вже інше питання

Уйко 2020-07-04 / 19:05:45
Цигану :
Повністю тя пудтримую !!!

До копчі 2020-07-04 / 19:04:31
Верщят твої постачалники і кенти яким ти гроші довжен! А лікарі знання, труд і нестерпну відповідальність несуть за життя людей і їхньих близьких їхня робота це головне це життя, наших родин!
Ти дибіл просто нікого немаєш лим оренде приміщення і пару бочок пива всьо шо тебе може турбовати щоб мячо незавонялось і пиво нескисло!

Циган 2020-07-04 / 18:58:37
Закарпаття шикарне, і далеко їхати не потрібно! Робота сімя відпочинок! А не обдолбаним блатувати по генделикам з боргами де лиш можна! Два місяці і вересень садочки, школи і універсетети чи все буде приватне і підпільне і відо саняття? Незаробляйте другим гроші , дома їсти смачно а на природі йще смачніше! Нікому ті смердячі генделики нетреба!

Уйко 2020-07-04 / 18:55:13
Закрити на.хер всі тоті кафешки. Най ідуть дашто робити полєзноє. А туйка здорові мужики пооткривали собі кафешки і думавуть ош они круті бізнесмени. Най ідуть крумплі копати. Буде бульше хосна із них. Із-за таких як сісі хазяїни кафешок нас і не пускають у Європу. Народ хворіє, больниці переповнені, дохтори падуть із ніг, а они би лиш кафешки откривали. Ще раз повторюю ош треба закрити на.хер усі кафешки!!! Кіть хочеме уграти войну з вірусом...Уд них уся зараза і розноситься...