"Толкайте кокс і будете мати таку машину, як я": закарпатський циган похизувався новим "Мерседесом" (ВІДЕО) 18+

Але швидко розкаявся в сказаному

"Толкайте кокс і будете мати таку машину, як я": закарпатський циган похизувався новим "Мерседесом" (ВІДЕО) 18+

Відео у соціальній мережі Фейсбук оприлюднив журналіст Vitaliy Glagola.

"Толкайте кокс і будете мати таку машину, як я"

Два відео: закарпатський ром до спілкування із правоохоронцями і після) треба дивитись обидва відео) друге відео - екслюзивний подарунок для мене)", - прокоментував свій допис журналіст.

Увага, у ролику присутня ненормативна лексика:

У другому відеосюжеті нещодавній "герой" уже розкаюється у сказаному і обіцяє співпрацювати з правоохоронними органами:

03 липня 2020р.

Теги: кокс, циган, Мерседес

Коментарі

Пацан братан 2020-07-15 / 13:12:44
Буйвол піковий.

Закарпатець 2020-07-07 / 08:53:13
Потрібно провести податкову перевірку незаконно отриманих доходів та конфіскувати майно та кошти отриманні незаконним шляхом

Лоцій 2020-07-04 / 20:38:51
Щи лишилося людям на шию ярмо кинути. Вже циганів менти кришують і пенсіонерам на сміх кидають півтора тисячі. Коли трутень з верховної ради на обід тратить 5 тисяч. Рабами ви були і ними здохнете.

Вуву 2020-07-04 / 12:15:35
Якщо такі не доношені чи не дороблені йіздять на таких машинах то служба соц.допомоги моглаб поцікавитися може треба ще підкинути бідним людям яких грошей ...
Всетаки "толкати кокс" робота важка.
Он парєнь який тонкий звонкий і прозрачний ... Навірно від тяжкойі праці.
А поліціянти як видають номери і роблять реєстрацію на таку тачку вони не цікавляться на предмет відповідності щодо набутого майна і зарплати власника ...
Чи правомірності такого співвідношення.?
Чи це така собі боротьба з наркоділєрами по Ужгородськи.?
Містер Петров шось не чути вашого грізного голосу з ОДА.
Мабуть депутат ВР лунченко через Сенью Авакяна вас глушать ?

Вуву 2020-07-04 / 12:03:14
Чітатєль я просто диву даюся як ти до цього часу не купив собі якого паровоза.
Ну шоб на пенсію там кататись сюди - туди
Там навіть "резіну" міняти не треба.
Якраз би тобі "до пабєдного конца" вистачило.

Мент 2020-07-04 / 12:02:00
Полностью поддерживаю Ужгородку. Этот факт показывает безсилие власти. Слабо проверить откуда деньги на такое авто.

дідо 2020-07-04 / 06:41:00
стукачок глагола сам прихнався, що стукачок, ну тупа шістьорка)

Невідомий 2020-07-03 / 19:48:50
Біомусор, який думає що він король . Поставити до стінки і хлопнути а рахунок виставити його рідним !

Ужгородка 2020-07-03 / 13:46:33
Ми дожилися в Україні вже до того, що повна безкарність за кримінал породили таку ситуацію, що вже дозволяють собі такі роми хизуватися джерелами своїх кримінальних доходів.

Вася 2020-07-03 / 11:41:04
Менти через зливний бачок Глаголу вкинули геніальний відосік, типу вони борються з наркотиками. А самі кришують.

до Читателя 2020-07-03 / 10:29:24
Твій інтелект на рівні того цигана - що "толкати" щоб "дорватися до багатства" не має значення, аби тачку купити....

Читатель 2020-07-03 / 10:00:31
А критикуют за что? За то, что он успел дорваться до богатства, а его критикины - не успели. Но, да ладно. Себестоимость поездок на такой машине учитываем? Она сервиса тонкого требует. Это всё стоит очень дорого. То есть, человек, покупая такой транспорт - себе на голову проблем сам же создаёт. А я лично, если бы хотел машину, купил бы такую, в которой только масло и резину менять до конца срока ее службы.

Положенец 2020-07-03 / 09:04:53
На нары...и кукареку...

12345 2020-07-03 / 08:34:13
Питання :
Має чувак таку машину або ні ?

Вася 2020-07-03 / 08:28:55
Вафля галіма!!!

НОВИНИ: Кримінал

11:32
/ 1
В Ужгороді двоє словаків на "Мерседесі" попросили жінку розміняти гроші, а відтак пограбували її та намагалися втекти
17:43
7 років тюрми присудили мешканцю Рахівщини, котрий до смерті побив власну матір
14:04
/ 1
Троє юнаків на Іршавщині впродовж ночі обікрали 5 автомобілів односельців
11:52
На Виноградівщині чоловік, прикидаючись жебраком, викрав із будинку гроші та золото
11:02
На Закарпатті спіймали 4 п’яних водіїв, один із яких уже попадався за аналогічне правопорушення
10:24
Уночі в Берегові затримали небезпечного озброєного злочинця з наркотиками
09:15
Під час огляду мікроавтобуса у ПП "Тиса" на Закарпатті у сховках знайшли 295 пачок сигарет
01:23
/ 3
Виноградівця, що напідпитку спричинив смертельну ДТП, засуджено до 7 років ув’язнення
18:27
/ 7
Погоджено підозру трьом мешканцям Львівщини, які вимагали в ужгородців кошти за непоширення приватних відео
16:40
Непрацюючий берегівець, перебуваючи на випробувальному терміні, викрав надуваний човен та ноутбук
14:31
/ 3
У Виноградові викрили крадія обладнання зі станції техобслуговування
12:19
/ 1
В Ужгороді затримали двох чоловіків, які намагалися демонтувати ванну у колишньому готелі
10:22
/ 2
Мешканка Закарпаття жебракувала в Івано-Франківську, використовуючи 2-річного сина
09:18
/ 2
На Закарпатті затримали групу вимагачів, які шантажували потерпілих розповсюдженням пікантних відео за їх участі
09:12
За добу на Закарпатті завадили двом спробам незаконного переміщення сигарет до Румунії
15:58
/ 5
Мешканець Сваляви налагодив на Закарпатті схему продажу фальсифікованого алкоголю
14:20
Головного "господарника" Ужгорода Бабидорича відсторонено від посади та продовжено строк запобіжного заходу
11:31
На Закарпатті затримали раніше судимого прикарпатця, підозрюваного у двох злочинах
09:08
На Рахівщині затримали водія та пасажира мікроавтобуса, що підготували для контрабанди в Румунію 13,5 ящиків сигарет
09:04
20-річного закарпатця, розшукуваного за незаконне поводження зі зброєю, затримали при спробі виїзду з країни в ПП "Ужгород"
03:22
Чоловіка, який вбив священника з Закарпаття на Хмельниччині, затримали на Донеччині
17:44
/ 2
5 серпня суд розгляне обвинувальний акт щодо головного "господарника" Ужгорода та 4-х його посібників
17:17
Скеровано до суду обвинувальний акт щодо чоловіка, який незаконно видобував гравій на Перечинщині
16:13
На Тячівщині 17-річний юнак вночі "уштовхав" із чужого подвір'я мопед і переставив із нього двигун на власний
13:49
/ 5
До 4 років тюрми засуджено водія, що у п'яному стані насмерть збив пішохода на Рахівщині й утік