"Толкайте кокс і будете мати таку машину, як я": закарпатський циган похизувався новим "Мерседесом" (ВІДЕО) 18+

Але швидко розкаявся в сказаному

"Толкайте кокс і будете мати таку машину, як я": закарпатський циган похизувався новим "Мерседесом" (ВІДЕО) 18+

Відео у соціальній мережі Фейсбук оприлюднив журналіст Vitaliy Glagola.

"Толкайте кокс і будете мати таку машину, як я"

Два відео: закарпатський ром до спілкування із правоохоронцями і після) треба дивитись обидва відео) друге відео - екслюзивний подарунок для мене)", - прокоментував свій допис журналіст.

Увага, у ролику присутня ненормативна лексика:

У другому відеосюжеті нещодавній "герой" уже розкаюється у сказаному і обіцяє співпрацювати з правоохоронними органами:

03 липня 2020р.

Теги: кокс, циган, Мерседес

Коментарі

Пацан братан 2020-07-15 / 13:12:44
Буйвол піковий.

Закарпатець 2020-07-07 / 08:53:13
Потрібно провести податкову перевірку незаконно отриманих доходів та конфіскувати майно та кошти отриманні незаконним шляхом

Лоцій 2020-07-04 / 20:38:51
Щи лишилося людям на шию ярмо кинути. Вже циганів менти кришують і пенсіонерам на сміх кидають півтора тисячі. Коли трутень з верховної ради на обід тратить 5 тисяч. Рабами ви були і ними здохнете.

Вуву 2020-07-04 / 12:15:35
Якщо такі не доношені чи не дороблені йіздять на таких машинах то служба соц.допомоги моглаб поцікавитися може треба ще підкинути бідним людям яких грошей ...
Всетаки "толкати кокс" робота важка.
Он парєнь який тонкий звонкий і прозрачний ... Навірно від тяжкойі праці.
А поліціянти як видають номери і роблять реєстрацію на таку тачку вони не цікавляться на предмет відповідності щодо набутого майна і зарплати власника ...
Чи правомірності такого співвідношення.?
Чи це така собі боротьба з наркоділєрами по Ужгородськи.?
Містер Петров шось не чути вашого грізного голосу з ОДА.
Мабуть депутат ВР лунченко через Сенью Авакяна вас глушать ?

Вуву 2020-07-04 / 12:03:14
Чітатєль я просто диву даюся як ти до цього часу не купив собі якого паровоза.
Ну шоб на пенсію там кататись сюди - туди
Там навіть "резіну" міняти не треба.
Якраз би тобі "до пабєдного конца" вистачило.

Мент 2020-07-04 / 12:02:00
Полностью поддерживаю Ужгородку. Этот факт показывает безсилие власти. Слабо проверить откуда деньги на такое авто.

дідо 2020-07-04 / 06:41:00
стукачок глагола сам прихнався, що стукачок, ну тупа шістьорка)

Невідомий 2020-07-03 / 19:48:50
Біомусор, який думає що він король . Поставити до стінки і хлопнути а рахунок виставити його рідним !

Ужгородка 2020-07-03 / 13:46:33
Ми дожилися в Україні вже до того, що повна безкарність за кримінал породили таку ситуацію, що вже дозволяють собі такі роми хизуватися джерелами своїх кримінальних доходів.

Вася 2020-07-03 / 11:41:04
Менти через зливний бачок Глаголу вкинули геніальний відосік, типу вони борються з наркотиками. А самі кришують.

до Читателя 2020-07-03 / 10:29:24
Твій інтелект на рівні того цигана - що "толкати" щоб "дорватися до багатства" не має значення, аби тачку купити....

Читатель 2020-07-03 / 10:00:31
А критикуют за что? За то, что он успел дорваться до богатства, а его критикины - не успели. Но, да ладно. Себестоимость поездок на такой машине учитываем? Она сервиса тонкого требует. Это всё стоит очень дорого. То есть, человек, покупая такой транспорт - себе на голову проблем сам же создаёт. А я лично, если бы хотел машину, купил бы такую, в которой только масло и резину менять до конца срока ее службы.

Положенец 2020-07-03 / 09:04:53
На нары...и кукареку...

12345 2020-07-03 / 08:34:13
Питання :
Має чувак таку машину або ні ?

Вася 2020-07-03 / 08:28:55
Вафля галіма!!!

НОВИНИ: Кримінал

14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки