Понад 1300 учасників складали на Закарпатті єдиний вступний іспит з іноземної мови у формі ЗНО

Сьогодні, 1 липня 2020 року, пройшов єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання для тих, хто здобув у закладах вищої освіти диплом бакалавра.

Понад 1300 учасників складали на Закарпатті єдиний вступний іспит з іноземної мови у формі ЗНО

До участі у ЄВІ в Закарпатській області зареєструвалось 1578 учасників (1331 особа), які мали можливість скласти це випробування на базі семи пунктів тестування, що функціонували на базі закладів освіти у м.Ужгород.

Основну сесію єдиного вступного іспиту з іноземної мови проводено у дві зміни (початок першої зміни – о 10:00, другої – о 14:00).

На пунктах тестування дотримано усіх вимог постанови Кабінету Міністрів  України  від 20 травня 2020 року № 392 ,,Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів”, доручення  Прем’єр-міністра  України  Шмигаля Д.А. від  28 травня 2020 року № 18243/8/1-20 за результатами наради членів Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 26.05.2020, Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування  в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 року № 24. У зазначених документах основна вимога – збереження життя і здоров’я здобувачів освіти та залучених до проведення ЗНО працівників.

Учасникам ЄВІ, які отримали через „Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ” запрошення-перепустку, інформацію про адресу пункту тестування, час початку іспиту, екзаменаційний листок та PIN-код, зазначено проміжок часу, протягом якого вступникові/вступниці рекомендовано прибути до пункту тестування, дотримуючись рекомендацій, пройти процедуру допуску. Допуск вступників до пункту розпочався за 45 хвилин і припинявся за 10 хвилин до початку вступного випробування.

Вхід учасників до пунктів проведення тестування відбувався за наявності:

оригіналу екзаменаційного листка; оригіналу документа, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку); запрошення-перепустки.

У разі відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, вступника не  допускали до пункту тестування.

Усім учасникам ЄВІ рекомендовано взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які вступник зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.

Нагадуємо, що під час проходження тесту вступник не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

Речі, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання, вступники залишають у спеціально відведеному місці в аудиторії тестування.

На складання ЄВІ було відведено 60 хвилин.

Загальна кількість завдань – 42. Тест складається з двох частин: перша частина „Читання” містить 22 завдання; друга частина „Використання мови” містить 20 завдань. Максимальна кількість балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту, – 42.

Результати основної сесії ЄВІ буде розміщено на інформаційних сторінках вступників у „Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ” не пізніше ніж за 14 календарних днів від дня проведення тестування.

01 липня 2020р.

Теги: учасники, іспит, іноземна

НОВИНИ: Соціо

11:03
На Закарпатті – жодної виборчої дільниці, доступної для різних груп людей, – моніторинг "Опори"
10:04
За добу в Ужгороді виявлено 13 нових випадків коронавірусної інфекції
09:14
/ 1
В Ужгороді відкрили перший у місті мурал
02:51
/ 1
Королі українського лісу
18:05
В Ужгороді презентували документальний фільм "Гуцульська ватра" folk fashion fest 2020
17:48
/ 1
В Ужгороді представили проєкт відновлення аеропорту "Ужгород"
17:21
/ 2
Апеляційний суд в Ужгороді залишив в силі арешт "віджатого" від мешканців приміщення багатоповерхівки на Керченській
16:58
На Закарпатті школи готують до початку навчального року в умовах карантину
16:44
/ 1
У центр реабілітації бурих ведмедів на Закарпатті привезли двох нових мешканців – Балу і Тимошу
15:12
Закарпаття, яке "злетить" восени
14:27
/ 18
В Ужгороді циганські матері-одиначки протестували проти скасування соцвиплат
13:01
У мікрорайоні Паланок у Мукачеві будують новий сквер
13:00
На Закарпатті завершується фестиваль "Рекітське сузір'я"
12:55
Туристична рада працюватиме в Мукачеві
12:04
У Мукачеві реставрують палац Ракоці
10:14
/ 1
На Закарпатті – початок цвітіння амброзії
09:49
/ 1
У Лопушному на Міжгірщині досі не відновили мости й дороги після паводку у червні
00:25
УжНУ та МГКЄ спільно відновлять гуртожиток "Алумнеум"
23:55
1500 км з Ужгорода до Маріуполя проїдуть ветерани війни на велосипедах
15:18
Водій вантажівки намагався ввезти в Україну на Закарпатті брендовий одяг з Італії
14:27
З початку року на Закарпатті виявили 453 випадки самовільного відновлення газопостачання
14:19
/ 2
В Ужгороді створили молодіжний консультативно-дорадчий орган при міській раді – Молодіжну раду
10:42
В Ужгороді проведуть благодійний забіг
10:33
/ 6
УжНУ – в ТОП-10 найкращих класичних університетів України
09:41
На Тячівщині відновлять захисні дамби, пошкоджені паводком
» Всі новини