Профспілки Закарпаття долучились до всеукраїнської протестної акції (ФОТО)

Всеукраїнська попереджувальна інформаційна акція профспілок 30 червня в місті Ужгороді проводилася водночас на двох майданчиках "гарячих точок": на площі Народній - біля будівлі обласної державної адміністрації і обласної ради та площі Поштовій - біля Ужгородської міської ради.

Профспілки Закарпаття долучились до всеукраїнської протестної акції (ФОТО)

Тому не дивно, що окрім 400 профспілкових активістів різних галузей, до неї приєдналися ще десятки ужгородців.

У цих двох місцях проведення профспілкової акції було влаштовано флешмоби, які засвідчили позицію профспілок щодо антисоцальних законопроєктів: "Профспілки - за справедливу трудову реформу", "Законопроєкт про профспілки - це ганьба уряду", "Не допустити прийняття у парламенті антипрофспілкового законопроєкту №2681 та законопроєкту про  працю №2708", "Народна петиція - указ для слуг народа", "НІ! - "рабським" трудовим законопроєктам", "Захистимо права працівників" та інших.

У своєму емоційному виступі на площі Народній голова Закарпатської облпрофради Володимир Фленько чітко аргументував позицію профспілок щодо антисоцальних законів, в яких порушуються права профспілок і соціальні гарантії суспільства. Оскільки на Закарпатті проходить кордон з чотирма країнами Європи - Словаччиною, Угорщиною, Румунією і Польщею, нагальною потребою є дотримання європейських моральних цінностей. У цьому плані вимагають категоричного засудження антигуманні по відношенню до громадян України висловлювання голови парламентського комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової - представника "Слуг народу", які нещодавно  викликали обурення всього суспільства.

Під час акцій виступили також на площі Народній і голови обласних організацій галузевих профспілок: працівників освіти і науки - Тетяна Повханич, соціальної сфери - Людмила Ляпіна, державних установ - Діана Гондорчин тощо.

На площі Поштовій на зібранні виступили заступник голови  Закарпатської облпрофради Василь Захарець, голова обласної профспілкової організації працівників культури Наталія Товтин, заступник голови обласної організації ВФСТ "Колос" Микола Рєзніков, експерт обласної  організації профспілки працівників охорони здоров'я Тіберій Лукач та інші.

Учасники профспілкової акції протесту в місті Ужгороді підтримали вимоги Всеукраїнської попереджувальної акції протесту профспілок, які передані в Києві Верховній Ради України та Офісу Президента України. Протестна акція профспілок Закарпаття засвідчила їх рішучість у відстоюванні  інтересів людини праці, протидії втручанню  влади у діяльність профспілок, порушень їх прав тощо.

Сергій Баранчиков, прес-центр Закарпатської облпрофради

 
30 червня 2020р.

Теги: профспілки, акція

Коментарі

Освіта 01.07.2020 / 09:06:01
Всі, з УжНУ та МДУ (вони ж офіційно працюючі) - платять профсп. внески. І що з того????? Профспілка своє віджила. Вірніше, така профспілка....

Ужгородець 01.07.2020 / 08:54:15
Ці кабінетні ужгородські чиновники "від профспілки" кого представляють? Хто із офіційно працюючих сьогодні платить членські профспілкові внески???

Микола 30.06.2020 / 18:43:01
Афер Фленько каламутит воду?

НОВИНИ: Соціо

18:10
У Мукачеві відзначили День Соборності України живим Ланцюгом Єдності Фото новина
16:18
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники розшукали двох заблукалих туристів Фото новина
15:07
У Тячеві попрощалися з полеглим захисником Олександром Томишинцем, який майже два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
14:15
У Мукачеві патрульні знайшли малолітнього хлопчика, який залишився без нагляду Фото новина
13:06
Стало відомо про загибель на війні з рф військового із села Мокра на Ужгородщині Владислава Симковича Фото новина
12:02
У селі Ільниця на Хустщині ледь не згорів житловий будинок Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 22 січня
18:39
На Драгобраті сноубордистка заблукала через глибокий сніг Фото новина
17:27
На Закарпатті функціонує 31 Пункт незламності, решта готові до відкриття
16:33
/ 2
На День Соборності в Ужгороді презентують унікальне видання "Січові стрільці на Закарпатті"
16:08
/ 1
У Тячеві прощатимуться з полеглим на війні з росією Олександром Томишинцем Фото новина
15:11
Закарпаття увійшло до лідерів України за народжуваністю у 2025 році
13:09
На гірськолижному курорті Закарпаття травмувалася 15-річна дівчина Фото новина
11:04
В Ужгороді зростає захворюваність на гострі респіраторні інфекції
10:07
/ 1
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Михайлом Королем Фото новина
09:14
/ 1
Письменник Андрій Любка повідомив, що йде в ЗСУ Фото новина
08:56
Відключення електроенергії на Закарпатті 21 січня
18:03
/ 2
Закарпатські прикордонники зафіксували багряне полярне сяйво над Торунським перевалом Фото новина
16:30
Внаслідок поранень помер захисник із села Осій на Хустщині Ярослав Кобаль Фото новина
14:34
/ 1
На Закарпатті правоохоронці ігнорують порушення внесення даних у електронну систему обліку деревини у Брустурянському надлісництві Фото новинаВідео новина
13:58
Музеї Закарпаття відвідали понад 660 тисяч туристів у 2025 році Фото новина
08:42
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 20 січня
12:58
У дитячій лікарні Закарпаття успішно завершили складне ортопедичне лікування Фото новина
10:16
/ 1
На війні з рф поліг захисник із села Хижа на Берегівщині Віктор Світлинець Фото новина
16:11
/ 2
Житель Тячівщини намагався підкупити прикордонників на «Лужанці» Фото новина
» Всі новини