На Закарпатті за добу виявлено 97 випадків COVID-19 та четверо пацієнтів померло

Протягом минулої доби, 29 червня, за екстреною медичною допомогою звернулися 370 пацієнтів, з них 35 – з ознаками гострої пневмонії та 26 - з підозрою на COVID-19.

На Закарпатті за добу виявлено 97 випадків COVID-19 та четверо пацієнтів померло

Про таке повідомила директорка департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Єлизавета Біров.

943 закарпатці у яких було підтверджено коронавірус методом ПЛР, одужали.

За минулу добу відібрано 511 зразків біологічних матеріалів та скеровано у вірусологічну лабораторію для досліджень методом ПЛР.

У 97 пацієнтів за минулу добу підтверджено коронавірус методом ПЛР. З них 11 – медичні працівники та 5 – діти.

Загалом 2 889 закарпатцям встановлено діагноз COVID-19, із яких – 441 медики та 164 діти.

За добу, що минула, зареєстровано чотири летальні випадків хворих із встановленим діагнозом COVID-19. Загалом, з початку пандемії, в області помер 91 пацієнт із діагнозом COVІD-19.

Станом на ранок 30 червня в області проведено 25186 досліджень COVID-19 методом ПЛР та 2457 тестів ІФА.

По районах за добу приріст кількості хворих: м.Мукачево (+5), Виноградівський р-н (+4), Іршавський р-н (+5), Міжгірський (+40), Мукачівський р-н (+5), Перечинський р-н (+5), Свалявський р-н (+3), Рахівський р-н (+5), Тячівський р-н (+18), Хустський р-н (+7).

 

30 червня 2020р.

Теги: коронавірус, випадки

Коментарі

Богданка 2020-06-30 / 15:03:37
Верховинко, просіть собі - дасться Вам.
Тільки сидіть потім дома, цюлюйте батьків і діточок і не дай боже не звертайтеся до цих недуйдавих медиків.

До верховинки 2020-06-30 / 14:05:51
Ви ж спеціаліст у сфери медицини( та в інших сферах), тому поставте собі самі діагноз. Нічого пропадати такому таланту.

Верховинка 2020-06-30 / 13:52:06
Йой, шо сь у мене ся температура пудняла... Може йсе ковід! Йой, шо робити, до кого ся звернути? Кажіть скоро, бо вже ми дихати тяжко...

До верховинки 2020-06-30 / 12:54:57
Образи та хамства в коменті не було, була узагальнена констатація факту. А якщо ви взяли це на свій рахунок, впізнали себе в описі, то це не моя проблема.

Верховинка 2020-06-30 / 12:26:29
Пак а ви чого людям хамите і обзиваєте???? Тать від вас відти всі тічуть в Воловиць бо там нич доброго у вас ниє.

До верховинки 2020-06-30 / 12:08:56
А ви не хочете заробити? Все ж так просто. І ви собі на джип заробите. Смішно, що люди без медичної освіти( а може й зовсім ніякої) вказують як іншим робити свою роботу. Закінчіть медичний факультет( не училище), а потім з позиції професіонала критикуйте роботу медиків . Біда нашої держави в тому, що безтолочі вважають себе спеціалістами від гінекології та вірусології до кібернетики.

Верховинка 2020-06-30 / 11:54:21
Тать успокойтеся пишете тих хворих тай пишіть.....заробляєте сигінята. Треба ще один джип купити))))

До верховинки та Міжгір‘я 2020-06-30 / 11:34:47
І хто ці всі?. Ніяких доказів ви не надали. Бачу лиш ваші домисли, наклеп на людей та пусті, беззмістовні балачки рівня бабок біля під‘їзду. На паркані теж пишуть...

Міжгір'я 2020-06-30 / 11:26:15
Докази є, при Юрику жодного випадку не було, а тут такий невтішний результат.

Верховинка 2020-06-30 / 11:18:34
Всі добре знають що ся творить у Міжгірї. Бояться оби їх не закрили то пишуть хворих всіх. Тепер у них жнива.

Степан Крук 2020-06-30 / 10:49:01
Щоб ви чітко зрозуміли катастрофічний наступ ковіду зверніть лише увагу на один ньюанс: приріст захворюваності за добу у Міжгірському районі 40 чоловік! Це більше, як було хворих за добу два-три тижні тому у всьому Закарпатті! Не стібайтеся над ковідом, відносьтеся до проблеми серйозно, по-дорослому...

Степан Крук 2020-06-30 / 10:22:30
Дуже важко коментувати події навколо COVID-19 в Закарпатті! Водночас гидко читати деяких коментарів. По-перше: епідемія ковіду вже критична, але ще не досягла свого піку - буде гірше. По-друге: "намалювати" діагноз коронавірусу будь-якому пацієнту абсолютно неможливо, адже до статистики потрапляють виключно ті хворі, котрим ковід підтверджено ПЛР-тестуванням. По-третє: насторожує те, що за останній тиждень відсоток важких хворих (це пацієнти із ознаками дихальної недостатності) різко збільшився, а оксигенаторів для всіх уже не вистачає. І це найбільша проблема, тому що раніше поступали в мед.заклади в основному хворі із легкими формами та у стані середнього ступеня важкості, а зараз поступають важкі хворі, котрим не завжди вдається допомогти. Тому кожний повинен при найменших ознаках ковіду (раптова слабкість, підняття температури тіла, першіння в горлі, сухий кашель) терміново звернутися до сімейного лікаря для проведення ПЛР-тестування. Ваше здоров'я тільки у ваших руках! Будьте мудрими, вчасно обстежуйтеся, а не пи$діть! І тоді цей долбаний ковід обов'язково вас омине...

До верховинки та Міжгір‘я 2020-06-30 / 09:53:47
А ви , великі диванні мамчині вірусологи , все знаєте та бачите. Так напишіть заяву до відповідних органів, якщо вам відомо про такі правопорушення. А говорити - не мішки носити. Підкріпіть свої пусті слова якимось доказами.

Читатель 2020-06-30 / 09:43:03
Да, дела.... Очень плохая тенденция, и никто (!) из медиков не бьёт тревогу, по причине, что выздоравливает очень мало людей! И получается, что накапливается "критическая масса", которая может взорваться в любой момент. А это очень и очень плохо.

Міжгір'я 2020-06-30 / 09:38:46
При Юрику корону боялися малювати хоть кому.

Верховинка 2020-06-30 / 09:23:51
Пшеничний у Міжгірї разом з інфекціоністкою і Єршовою малюють корону всім підряд і смолавим і дурним і глухим і німим.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

11:09
В Україні зафіксовано 823 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19
11:00
У Мукачеві станом на 5 липня теж 12 випадків COVID-19
10:52
В Ужгороді за добу виявлено 12 випадків коронавірусу
10:38
На Закарпатті 107 нових випадків COVID-19 за добу та 6 пацієнтів померло
01:44
У Мукачеві вбило струмом 20-річного хлопця
01:25
/ 1
ВІДЕОФАКТ. Наслідки зсуву гори на Рахівщині, який зруйнував хату, показали з квадрокоптера
16:08
/ 1
ВІДЕОФАКТ. У Мукачеві зіткнулися легковик та мотоцикл
11:08
/ 3
На Закарпатті лікарні другої хвилі готують до прийому хворих на COVID-19
10:13
Станом на ранок 4 липня в Ужгороді за добу виявили 12 нових випадків коронавірусної інфекції
10:10
88 випадків COVID-19 виявлено за добу на Закарпатті
16:49
/ 8
На Закарпатті посилюють карантин: обмежено час роботи закладів громадського харчування та функціонування закладів для масових заходів
16:38
/ 1
У працівника Закарпатського апеляційного суду діагностували COVID-19
15:41
/ 2
ФОТОФАКТ. В Ужгороді дерево, впавши, проломило вхідну споруду стадіону "Авангард"
12:56
У Мукачеві за добу – 2 нових випадки захворювання на COVID-19
12:15
/ 2
На Перечинщині під час збору грибів матір загубила свою 11-річну дочку
10:34
Закарпатські музеї та театри – четвертий місяць на карантині без вистав, фестивалів і виставок
10:07
Тіло хлопчика, що потонув у Тересві на Тячівщині, знайшли на прибережжі у Калинах
09:30
На Свалявщині у центральній районній лікарні наразі знаходяться 46 хворих з підозрою на COVID-19
09:21
/ 3
80 нових випадків випадків COVID-19 виявлено за добу на Закарпатті, 5 пацієнтів померло
09:16
На Рахівщині згорів житловий будинок
09:15
У чотирьох районах Закарпаття через негоду підтоплено дворогосподарства та знеструмлено 5 сіл
09:12
На Тячівщині внаслідок зіткнення BMW із електроопорою травмувалися двоє людей
04:25
/ 1
На Тячівщині станом на 17.00 2 липня виявлено 33 нові випадки інфікування коронавірусом
04:18
На Тересві ймовірно потонув 10-річний хлопчик
13:06
/ 1
В Ужгороді чоловік під час транспортування вистрибнув зі "швидкої" і "настрибнув"" на гострі елементи паркану
» Всі новини