Українець, що повертався з Чехії, залишив на митниці на Закарпатті брендові взуття, одяг та сумки (ФОТО)

Сьогодні на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці Держмитслужби припинено незаконне ввезення брендових речей. Ввозив товари громадянин України на мікроавтобусі «MERSEDES-BENZ SPRINTER», який повертався з Чехії.

Українець, що повертався з Чехії, залишив на митниці на Закарпатті брендові взуття, одяг та сумки (ФОТО)

 Формою проходження митного контролю громадянин обрав «червоний коридор». 

Працівники митниці запропонували співвітчизнику заповнити митну декларацію, в якій він вказав паспортні дані, відомості про транспортний засіб, наявність особистих речей та супроводжуваного багажу.

При усному опитуванні українець підтвердив відомості, вказані ним у митній декларації, та заперечив наявність будь-яких інших товарів, в тому числі таких, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено.

 В ході митного контролю транспортного засобу та речей громадянина митники виявили незаявлені в митній декларації та при усному опитуванні одяг, взуття, сумки різних розмірів, різних моделей торгових марок «LOUIS VUITTON», «VALENTINO», «CHRISTIAN DIOR», «CHANEL», «GUCCI».

Встановлено що вартість виявленого товару перевищує 500 євро.

Таким чином, громадянин не заявив за встановленою формою точних відомостей про переміщувані ним через митний кордон України товари, які в даній кількості підлягають обов’язковому письмовому декларуванню та оподаткуванню. 

Дії українця ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 472 Митного кодексу України.

Наразі складено протокол про порушення митних правил, товар вилучено до рішення суду, повідомили Закарпаття онлайн у пресслужбі Закарпатської митниці Держмитслужби.

26 червня 2020р.

Теги: одяг, взуття, сумки

Коментарі

Боршуляк Ольга 2020-07-11 / 08:43:34
Вже далі митники беруть гроші!! Ділять вагу на пополам!!!

Контрабас 2020-07-01 / 22:24:08
Не та ситуація ,щоб її в новинах подавати.Мелочовков хочуть очі ЗЕсранцям замилити.Ви гади розкажіть про тих хто контейнери і фури з контрабасом тягає.

Стапан 2020-06-29 / 20:25:07
Щоб жили ці папуаси на мінімальну зарплату!!!

Мукачівка 2020-06-29 / 18:46:43


Коментар видалено. Адмін


Олександр 2020-06-29 / 12:20:38
Фото зроблено на шкіряних диванах. Навіщо митникам шкіряні дивани? Вони собі самі яму риють,доведуть Народ своїми вчинками вже скоро!!! Собаки дикі.

Lena 2020-06-29 / 10:03:48
Всього на 500 євро і забирати для родичів віз, Крахобори.....

До Клари 2020-06-28 / 11:58:52
Що держава зробила? Вчила в школі. Будувала дороги, греблі, дамби. Утримує армію. А хто тобі має створювати роботу? Сама створюй, плати податки. Спробуй за кордоном не заплатити. Держава тебе, курку, випатрає.

Galla 2020-06-28 / 11:34:11


******..і це саме культурне слово,яким я можу описати ситуацію....


Анна 2020-06-28 / 10:46:23
Таки сміх...а що лиш на 500€ можу привезти собі лахів?)))

Симсим 2020-06-28 / 09:56:08
Я де тут контробанда? Він що партії товари завіз. Оце позоріще! В нас фурами завозять контрабанду під процент.

Клара 2020-06-28 / 00:59:38
Що зробила держава для тієї людини ,що він має платити налоги??? Люди щоб вижити ,їдуть за кордон, купують за власні кошти, а державі ще повинні платити?!Дайте людям роботу, нормальну зарплату у своїй країні, і тоді просіть налоги!!!

Віктор 2020-06-27 / 23:27:03
Позор митникам.Крохобори

Немитник 2020-06-27 / 18:33:22
Шановненькі, ви кого хочете надурити? Які "для себе"? Для себе, це коли купуєш за кордоном і маєш чеки, маєш Tax Free і т.п. І на відповідну суму. А це купа дорогих шмоток на перепродаж. І тому треба платити мито державі. Бо ви хочете, щоб держава будувала мости, греблі, дамби, школи. А за який буй вона це зробить?
Замість того, щоб возити мішками і платити злодіям в погонах, треба було вже давно зробити ательє і шити свої сумки. І продавати. І вкладати в обладнання. А тоді і Луї Віттон замовив би у вас пошиття.

Уляна 2020-06-27 / 18:04:16
Ганьба, шановна митниця не там риєте, чи цей чоловік на лапу відмовився давати?? І тут його в контрабандиста, а ось тонами вивозять і ввозять ви того не бачите. Ганьба

Хома 2020-06-27 / 17:23:27
Депутати змiнюйте закони ! такi речi якi ввозив цей хлопець треба вiддати .Нехай iде з Богом !Тi хто дав команди це конфiскувати нехай живуть у злиднях поки iх розум не прийде до тями

Макс 2020-06-27 / 16:17:17
Позореще, а не митниця.

Мітя 2020-06-27 / 15:09:21
Лемки, за кого ви вписуєтеся? Зрозуміло для чого купувався і никався цей шмот. Почніть жити по совісті із себе, а там ї країна заживе.

Інна 2020-06-27 / 14:38:47
З якого дива, я немаю права, купити собі новий одяг, хай навіть і брендовий, який за кордоном по акції можна придбати недорожче аніж в нас на базарі. Якщо людина невезе партію однієї моделі, то про яку контрабанду йде мова?

Олег 2020-06-27 / 13:56:27
Та ще ж, шофер і пасажири були, скоро всі ми не виїзд ні будемо, все до того йде, знищення ФОПів, арбайтен на заводи олігархів