На Закарпатті за порушення карантинних вимог відповідатимуть директор ринку та керівництво центру розвитку дітей

З початку введення карантинних обмежень на території України через поширення коронавірусної інфекції COVID-19 працівники закарпатської поліції склали понад сотню адміністративних протоколів.

На Закарпатті за порушення карантинних вимог відповідатимуть директор ринку та керівництво центру розвитку дітей

У всіх випадках громадяни порушували вимоги статті 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Переважно порушення фіксувалися в закладах торгівлі.

Так, вчора у одному з районних центрів регіону працівники поліції склали відповідні матеріали на директора місцевого ринку. Раніше поліцейські вже попереджали його про необхідність дотримання всіх санітарних вимог та про настання відповідальності за порушення таких. Оскільки на зауваження керівник підприємства не відреагував, та поліцейські вкотре виявили порушення, на директора складено адміністративний протокол. Тепер йому загрожує штраф у розмірі понад 34 тисячі гривень.

Окрім цього не зважаючи на неодноразові звернення поліцейських через всі можливі засоби масової інформації було виявлено грубе порушення карантинних обмежень і в обласному центрі Закарпаття. Там була зафіксована робота одного з приватних центрів розвитку дітей. Під час візиту правоохоронці виявили у приміщенні 34 дитини. Такими діями власники наражали на небезпеку малолітніх дітей. Керівництву закладу, як і у попередньому випадку, загрожує штраф від 34 до 170 тисяч гривень.

25 червня 2020р.

Теги: ринок, порушення, карантин, діти

НОВИНИ: Соціо

17:27
В Ужгороді відслужили заупокійну Літургію на дев’ятий день після смерті Степана Гіги Фото новина
15:27
В Ужгороді патрульні зупинили водія, який повторно керував авто у стані сп’яніння Фото новина
13:11
Перед різдвяними святами на КПП Закарпаття фіксують затори
09:06
У Карпатах посилили охорону хвойних дерев перед новорічно-різдвяними святами Фото новина
19:14
/ 6
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 3
16:18
На війні з рф поліг 25-річний військовий з Вишківської громади на Хустщині Богдан Піпа Фото новина
12:54
/ 4
Закарпатці віком від 40 років зможуть отримати 2000 грн на профілактичне обстеження
09:06
На трасі Н-13 на Ужгородщині встановили камери автоматичної фіксації порушень ПДР Фото новина
15:52
У селі Волосянка відкрили Центр безпеки громадян Фото новина
12:20
Триває робота над ековиставою "Чарівний світ Карпат: Уроки Діда-Всесвіда" Фото новина
11:39
У селі Данилівка на Берегівщині попрощалися з полеглим прикордонником Мирославом Матьовкою Фото новина
09:53
На Закарпатті патрульні виявили водія у стані сп’яніння Фото новина
09:03
Свій столітній ювілей 18 грудня відзначила Олена Бонка з Руського Поля Фото новина
18:03
Закарпатська обласна рада затвердила бюджет області на 2026 рік Фото новина
17:02
В Ужгороді відслужать заупокійну Літургію за Народним артистом України Степаном Гігою
13:46
Поліцейського із Закарпаття нагородили орденом «За мужність» Фото новина
12:47
/ 1
Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки
11:42
На Петросі підготували тимчасовий прихисток для безпечного перебування туристів Фото новина
10:07
/ 1
Двоє перевізників на Закарпатті оштрафовані на 17 000 грн Фото новина
09:12
У Берегові попрощалися з полеглим Героєм Бабелла Бейлом Фото новина
20:40
/ 2
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 2
18:21
Помер військовослужбовець з Косівської Поляни на Рахівщині Тимур Колачук Фото новина
16:49
/ 13
Єпископ Мукачівської греко‑католицької єпархії зустрівся з Папою Римським у Ватикані Фото новина
15:52
/ 1
Вже завтра у Мукачеві відкриють магазин європейського бренду JYSK Фото новина
12:50
На Берегівщині підтвердили загибель Миколи Кіяна, який рік вважався зниклим безвісти Фото новина
» Всі новини