За добу на Закарпатті станом на ранок 23 червня – 103 нових випадки COVID-19 та 5 померлих

Протягом минулої доби, 22 червня, за екстреною медичною допомогою звернулися 384 пацієнти, з них 12 – з ознаками гострої пневмонії та 15 - з підозрою на COVID-19.

За добу на Закарпатті станом на ранок 23 червня – 103 нових випадки COVID-19 та 5 померлих

Про таке повідомила директор департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Єлизавета Біров.

845 закарпатців у яких було підтверджено коронавірус методом ПЛР, одужали.

За минулу добу відібрано 615 зразків біологічних матеріалів та скеровано у вірусологічну лабораторію для досліджень методом ПЛР.

За минулу добу у 103 пацієнтів підтверджено коронавірус методом ПЛР. З них 13 – медичні працівники та троє дітей.

Загалом 2 291 закарпатцю встановлено діагноз COVID-19, із яких – 383 медиків та 143 дітей

За добу, що минула зареєстровано чотири летальні випадки хворих із встановленим діагнозом COVID-19, та один летальний випадок сьогодні після опівночі.

Станом на ранок 22 червня в області проведено 21 489 досліджень COVID-19 методом ПЛР та 1565 тестів ІФА

По районах за добу приріст кількості хворих: м. Ужгород (+9), м.Мукачево (+20), Великоберезнянський (+2), Виноградівський (+2), Воловецький (+1), Іршавський р-н (+4), Хустський р-н (+28), Перечинський (+10), Ужгородський (+1), Мукачівський (+8), Тячівський (+18).

23 червня 2020р.

Теги: випадки, коронавірус

Коментарі

Слухач 2020-06-24 / 09:27:54
Гонять безпідставні статистику за рахунок дурнів. Люди ведуться на 1 тисячу грн чи на 3 тисячки щоб дати свої персональні дані-нібито хворі на вірус. А насправді - хворі лише на голову. Звідти і такі баснословні цифри хворих. Не думавуть, що сьогодні за 30 срібників купить буханку хліба. А завтра через накручений карантин, той хліб йому вже ніхто не спече і не превезе в його Богом забите село. Здохните в тих намордниках від жалоби, злоби, заздрості як пси. Страждає малий бізнес!!! Думайте, що робите

Читач з Чехії 2020-06-24 / 08:54:23


Коментар видалено. Адмін


Читатель 2020-06-23 / 18:07:19
Кому интересно. Посмотрел статистику с лайнера "Бриллиантовая принцесса". Прошло, кажется, аж четыре месяца. Так, определенная часть пассажиров из более 700 на борту, до сих пор болеет!

Читатель 2020-06-23 / 18:05:47
Опять же, это было раньше. Говорилось, что месяц. Теперь трындят, что аж два месяца ждать! А скоро что скажут? Что болезнь станет пожизненной и неизлечимой?

Ондраш 2020-06-23 / 16:06:35
Затягується. Бо час виздоровлювання приблизно 1 місяць. У важких випадках і 2 місяці. Отже, якщо Ви пішли на похорон і там зачепили, то виявиться через 5-10-15 днів (будете кахикати), а пневмонія розвинеться днів через 15, на 20-й підете до лікаря (затягнуть родичі), ще днів з 5 потягнете в реанімації - ну а там 50/50. А потім тижні три-чотири реабілітації - скільки виходить?

Трафляє від карантину 2020-06-23 / 16:01:49
Річки з берегів виходять, людей затоплює, будинки зносить - о це справжня біда !! А не цей сраний вірус від якого більшість людей дома лікується

точно 2020-06-23 / 15:08:09
Гори масок в Епіцентр завезли, з усього світу перли їх, як дурні. Що швидше розкупите - то швидше кінчиться карантин, гиги.

Трафляє від карантину 2020-06-23 / 14:26:02
Так, це правда, до сраки цей карантин, він тільки спустошує і так напівпусті наші кармани, а толку ніякого, перехворіти мають всі, а так , хтось сидить на карантині, хтось забив на нього, хтось працював весь цей час і нічого, а хтось сидить без роботи і не знає чого чекати. Нафіга це все ?! Чого ресторани закривають , а магазини працюють ?! В ресторанах 100% будуть більше дотримуватися санітарних норм ніж в магазинах. Чому весілля не можна ? Хіба людям цих індустрій не потрібно їсти чи сплачувати податки і рахунки , з чого платити ?? Хай би вже припинився цей дурдом ! Медична система в цій країні для того , щоб справлятися з своїми обов'язками , а не нити весь час , що їм не доплачують, а якщо не дай Бог якась війна чи катастрофа ?! що тоді ??? нас по суті ніхто не спасе, бо медична система не потягне , а нафіга ми тоді сплачуємо медичне страхування ? за шо ? Може в інших країнах і ефективний метод карантину, та не у нас , це точно. Давно вже треба було інший спосіб знайти. Самі ж бачать , що це губить економіку

Читатель 2020-06-23 / 11:46:31
Я еще раз глянул статистику. Посмотрел по Беларуси. Пошло у них всё на спад. Посмотрел по Италии. И т.д. И везде тенденция одна - пока, при карантине, не переболеет до 1 процента населения, ЧУДЕС НЕ ЖДИТЕ. Не ждите чудес! В Украине, таким образом, должно переболеть до 250 тыс. населения. Пока этого не будет - ничего не будет.

Для Степана Крука 2020-06-23 / 11:44:51
Опять, в который раз, талдычу! Еще раз говорю - к черту карантин! Пока не переболеет 0,5-1 процент населения, ничего не будет! Вы можете это понять?

Степан Крук 2020-06-23 / 09:58:25
Статистика жахлива! Наразі про стабілізацію санітарно-епідеміологічної обстановки не йдеться... Карантинні заходи впроваджені державою не ефективні. Поки не появиться відчуття персональної відповідальності за дотримання епідеміологічних заходів корона буде прогресувати. Схоже, що це відчуття появиться тільки тоді, коли нашими вулицями проїдуть колони із покійниками. На сьогоднішній день всі "ковідні" відділення чотирьох медичних закладів переповнені вщент. Народ, не випендрюйся!

Читатель 2020-06-23 / 09:43:43
Плохо не это. Давным-давно должны люди выздоравливать массово. Как будто, протекание коронавируса всё больше и больше затягивается - буквально на месяцы.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
14:02
У Мукачеві на пожежі загинув чоловік
11:00
В Ужгороді на об'їзній горів Mercedes
10:51
У Виноградівській громаді горіли "будка" в циганському таборі Підвиноградова та надвірна споруда у Виноградові
» Всі новини