Ексзаступник голови Укроборонпрому працюватиме радником голови Закарпатської ОДА

Колишній перший заступник голови потужного концерну «Укроборонпром» Сергій Омельченко працюватиме радником у Олексія Петрова.

Ексзаступник голови Укроборонпрому працюватиме радником голови Закарпатської ОДА

Як повідомляє у своєму Телеграм-каналі журналіст Віталій Глагола, Сергій Омельченко вже в Ужгороді та працює у будівлі на Народній останні два тижні.

За словами В. Глаголи, С. Омельченко відповідав в концерні «Укроборонпром» за юридичний блок та у лютому-березні активно виступав в телеефірах, коментуючи скандал із закупівлею комплектуючих у Росії. Ця справа відома як «схема Свинарчука», що сильно попсувала рейтинг Петру Порошенку перед президентськими виборами.

За інформацією УП. Сергій Омельченко також є кандидатом на посаду віце-прем'єр-міністра - міністра розвитку стратегічних технологій і інновацій, серед повноважень якого будуть питання реформування оборонно-промислового комплексу і розвитку космічної галузі. Крім нього є ще 5 кандидатів.

Всі кандидати перед розглядом президентом пройдуть перевірку СБУ і НАБУ. Нове міністерство планується створити в рамках указу президента №59 (лютий 2020 року), де Кабміну було доручено розглянути питання створення нового ЦОВ.

19 червня 2020р.

Теги: радник, заступник, Укроборонпром

Коментарі

Катерина 2020-06-22 / 23:54:19
Черговий СВИНАРЧУК для Закарпаття.

123 2020-06-21 / 12:10:40
А наші місцеві в землянках живуть і возяться на біціглях при 15 тис офіційної зарплати. Були би всі наші чинуші чесними, не було би тут чужих. Непорядні є непорядні, хоть свої хоть чужі.За чужих не так обідно.А свої живуть поруч біля нас і безстидно брешуть і мутять. І знову на місцевих виборах пролізуть в депутати, і знову на 5 років лафа...

До нижче написаного 2020-06-21 / 11:33:18
Нахрiна квартири! Вони коли iдуть Гёт то мають вiли, палаци! Були вже тут такi! Приехали на старих авто,а виiхали на мерсах!

124 2020-06-21 / 10:10:36
Стидно за вас, земляки дорогі. Квартир уже давно не дають чиновникам. І вашу від вас ніхто не забере.А тепер скажіть, кого має Петров, приїзжа людина, взяти радником? Балогівських, Ледидівських, лунтікових чи москальових холуїв? От і бере того, кому довіряє. Ви ж до нього в радники не їдете, там треба працювати і відповідати за результат. Краще під ніком чи чужим іменем помиї лити через інтернет на всіх. Правда? Да і дома на дивані так зручно, що не треба і халявної квартири.

Дені 2020-06-19 / 20:48:07
І сьому квартиру дати тай притягне ще і діда з бабов

ЗЕля 2020-06-19 / 19:34:51
Усіх свинарчуків в Закарпаття

Буркуш 2020-06-19 / 18:57:54
Скоро дворників і шоферів сюди почне возити! Мол ми всі тут тупі і не надійні. Проголосували - і радуйтесь.

ЛОХОТРОН-73 2020-06-19 / 17:18:24
Як цей кадр взагалi сюди попав? ПЕТРОВ понятно а це чудо як?

Сокира 2020-06-19 / 17:04:04
А де бля....ть Зеленського обіцянки "прийде весна пора саджати"? Чи його літом призначили спецом:) Цей хер причетний до розкрадань в Укроборонпромі, по ходу Зеля нічим не відрізняється від Пороха, а його зеленяві депутати потрози із "слуг народу" переходять в статус "вороги народу"... Дограється і ця наволоч

Чаломада 2020-06-19 / 16:56:38
Дайте йому Пензію 1700грн, най прожиє.А туй живуть, лем бо не мішали.

копча 2020-06-19 / 16:07:22
старі гнилі кадри працевлаштовують

ЛОХОТРОН-73 2020-06-19 / 16:00:08
Ще один? Нахрен надо!

НОВИНИ: Політика

11:33
У ПП "Тиса" в посилці з Італії виявили 62 системи для нагрівання тютюну
11:16
На Закарпатті контрабандисти через постріли прикордонників покинули 19 ящиків сигарет
01:16
/ 1
Профільний комітет ВР погодив створення на Закарпатті 6-ти районів, включно з Берегівським і Рахівським
15:41
/ 16
Гетманенка на посаді першого заступника голови Закарпатської ОДА замінив генерал СБУ Коцюба
02:58
/ 4
Рух ЧЕСНО спростував заяву першого віцеспікера ВР про розгляд справи закарпатського нардепа-кнопкодава Поляка у суді
03:21
/ 4
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 7
02:51
/ 1
Справа закарпатського нардепа-кнопкодава Поляка розглядається у суді
15:14
/ 6
Для зустрічі президентів України та Угорщини потрібні ще два елементи – Кулеба
15:06
/ 3
Сіярто: Угорщина зніме вето на проведення засідань, коли будуть вирішені питання освіти угорців на Закарпатті
14:56
/ 11
Угорщина просить зберегти Берегівський район на Закарпатті у нинішніх межах
16:49
/ 2
Політичні трансформації Закарпаття. Ч. 6
04:07
/ 14
У Києві вперше за 7 років збереться міжурядова українсько-угорська комісія
21:22
/ 8
Подарунок до Тріанона: чому Берегівський район, а не Виноградівський?
00:26
/ 1
Політичні трансформації Закарпаття. Ч.5
17:05
/ 8
Зеленський звільнив голів Мукачівщини та Виноградівщини
11:25
/ 4
У МЗС вандалізм у Свалявському меморіальному парку назвали "провокацією для дестабілізації ситуації з Угорщиною"
21:16
/ 13
У "Слузі народу" обрали голову осередку партії в Закарпатській області
20:43
/ 2
Чергова провокація: Вандали пошкодили інформаційне панно в Свалявсьому меморіальному парку
04:06
Кулеба: Ми не змінюватимемо закон "Про освіту" через Угорщину
02:36
/ 5
Джерело проблеми треба шукати не в Берегові, а в Будапешті – Кравчук
18:04
/ 13
Депутати Виноградівської райради виступили проти "політичного" приєднання вдвічі більшого району до Берегівського (ДОКУМЕНТ)
11:18
/ 4
Голова Верховної Ради Разумков прибув на Закарпаття
02:26
/ 9
Кулеба не пояснив, звідки в уточненому плані взявся п'ятий, "угорський" район
21:43
/ 2
Департамент економічного розвитку та торгівлі Закарпатської ОДА очолив Андрій Давидов
14:41
/ 10
ЄС і НАТО не дозволять Угорщині нагнітати сепаратизм на Закарпатті – історик
» Всі новини