Ще 74 випадки COVID-19 виявили на Закарпатті за добу, 6 пацієнтів із коронавірусом померли

Протягом минулої доби, 17 червня, за екстреною медичною допомогою звернулися 388 пацієнтів, з них 29 – з ознаками гострої пневмонії та 12 - з підозрою на COVID-19.

Ще 74 випадки COVID-19 виявили на Закарпатті за добу, 6 пацієнтів із коронавірусом померли

Про таке повідомила директор департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Єлизавета Біров.

772 закарпатців, у яких було підтверджено коронавірус методом ПЛР, одужали.

За минулу добу відібрано 644 зразків біологічних матеріалів та скеровано у вірусологічну лабораторію для досліджень методом ПЛР.

За минулу добу у 74 пацієнтів підтверджено коронавірус методом ПЛР, з них - з них 3-є медичні працівники та 4-ро дітей.

Загалом 1 882 закарпатцям встановлено діагноз COVID-19, із яких – 345 медиків та 116 дітей.

За добу, що минула зареєстровано п’ять летальних випадків хворих із встановленим діагнозом COVID-19, а також сьогодні зранку помер ще один хворий із діагнозом COVID-19.

Станом на ранок 18 червня в області проведено 18 983 дослідження COVID-19 методом ПЛР

По районах за добу приріст кількості хворих: м. Ужгород (+6), Ужгородський р-н (+1), м.Мукачево (+2), Великоберезнянський (+2), Міжгірський (+13), Берегівський (+4), Мукачівський р-н (+8), Перечинський (+2), Іршавський р-н (+2), Хустський р-н (+17), Рахівський (+12), Свалявський (+5).

18 червня 2020р.

Теги: коронавірус, випадки

Коментарі

Читатель 2020-06-19 / 10:01:36
Второе. Я изучил статистику по странам. И оказалось, что.... Страны, где ситуация пошла на спад, "набрали" до этого 1/200-1/100 зараженных от всего населения. То есть, Украине "набрать" необходимое количество вирусных при 1 тыс. случаев в день будет сложно. На это уйдет более полугода.

Читатель 2020-06-19 / 09:57:55
Опять же. "Много больше больных, чем....". Вопрос. Коронавирус изучен? Нет. Например. Я весной слегка приболел. Был насморк и легкое покашливание. Прошло. А, быть может, это была очень лёгкая форма коронавируса? Кто его знает....

Ужгородець 2020-06-19 / 01:26:20
Де зафіксовані летальні випадки????
Чому не уточняєте?

Мигаль - Читателу-писйателу 2020-06-18 / 18:04:09
Правилно, товарыщ! Ушоткі политичиські русины мавут за орійентир "белокаменнуйу" Моськву.

До Читателя 2020-06-18 / 13:05:12
Насправді на багато більше хворих і в Україні і в Закарпатті.Я це бачу на прикладі свого села, цілі сім'ї хворіють, а в статистиці декілька чоловік. Це тих фіксують що привозять в лікарню, хто важко переносить.Всі ми знаємо який стан у нас медицини, коли масово захворіють(а цього варто очікувати особливо в Іршавському районі де гучно святкували весілля, дні народження і ніхто по цей день не дотримується засобів захисту) і ніхто не знає як відреагує організм, де будем лікуватися, хто нас полікує? Наші лікарні до цього не готові, і лікарі також. Я наприклад переживаю за своїх рідних, близьких.

Читатель 2020-06-18 / 12:14:44
И пару примеров для тех, кто думает, что маски всё спасут:
1) В Италии - пока не набежало 3 тыс. случаев на 1 миллион населения - не пошла эпидемия на спад.
2) В Беларуси. То же самое. Дошли до показателей Италии - пошла ситуация у них на спад.
3) В Москве - не пошло на спад, пока не достигли показателя 1 больной на 100 москвичей.
В Ужгороде уже 0,5 инфицированных на 100. Значит, пока не переболеет 1 тыс. ужгородцев (хотя бы), до тех пор не пойдет на спад.

Читатель 2020-06-18 / 12:11:25
Еще раз объясняю. При чём тут маски? Нужно, чтобы переболела какая-то часть населения. Пока она не переболеет - на спад заболеваемость идти не будет. И всё!

Arty 2020-06-18 / 10:09:38
А що ви так дивуєтеся ???? Ви до своїх знайомих зверніться , почерез одного скаже : " я в ту хв..ню невіру , то всьо для лоху , маски карантин то всьо хєрня "

112222 2020-06-18 / 09:55:49
Контроь і покарання кажете? А як вчора проконтролювала і покарала влада масове порушення норм карантину під час гри Минай динамо? Де маса народа біля стадіона в Минаї тусувала без масок? Шось не чути про порушення кримінально-процесуальних справ по босам Минаю, та організаторам гри, не чути реакції шо губернатора Петрова.

Читатель 2020-06-18 / 09:53:26
Будет контроль или нет, но рано или поздно, всё равно дойдем, как до показателей в Италии. Пока не переболеет пару сотен тысяч населения Украины, до тех пор ничего не пойдет на спад.

Читач 2020-06-18 / 09:52:55
Люди як бидло! До них дійде коли помре хтось із родини! Кажуть на кожному кроці - дотримуйтесь елементарних заходів безпеки, але все як горохом об стіну! Тому вихід один - жорсткий контроль та жорстке покарання!!!

Мешканка Закарпаття 2020-06-18 / 09:19:20
Коли вже люди схаменуться...
Безлад в усіх структурах(контролюючих органах)
Закрити все не логічно, бо перехворіти мусять, але контроль на першому місці та покарання... Наші люди інакше не розуміють

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
14:02
У Мукачеві на пожежі загинув чоловік
11:00
В Ужгороді на об'їзній горів Mercedes
10:51
У Виноградівській громаді горіли "будка" в циганському таборі Підвиноградова та надвірна споруда у Виноградові
» Всі новини