Різке погіршення ситуації з коронавірусом на Закарпатті – наслідок легковажності та безпечності краян – Біров (ВІДЕО)

Сьогодні у Закарпатській обладміністрації відбувся брифінг директорки обласного Департаменту охорони здоров'я Єлизавети Біров щодо різкого погіршення ситуації із захворюваністю на коронавірусну інфекцію на Закарпатті.

Різке погіршення ситуації з коронавірусом на Закарпатті – наслідок легковажності та безпечності краян – Біров (ВІДЕО)

Як повідомляло Закарпаття онлайн, останніми днями на Закарпатті зафіксовано кілька спалахів COVID-19, зокрема, на Свалявщині та на Іршавщині. Щодня медики фіксуюють по кілька десятків нових випадків коронавірусу. 

Як повідомила сьогодні під час брифінгу в Ужгороді керівниця медицини області Єлизавета Біров, "Ситуація на Закарпатті почала розвиватися не дуже позитивно після того, як область перейшла на другий етап пом'якшення карантину. Люди, певно, просто забули, що маски й надалі треба носити, дезинфекційними засоби далі потрібно користуватися, соціальну дситанцію необхідно зберігати".

За словами Є. Біров, різкий "вибух" захворюваності в області стався після того, як почав курсувати міжміський громадський транспорт. Перший сплеск захворюваності був зареєстрований 8 червня - приріст у 64 хворих за добу. "Тобто, пройшло ледь щобільше, як тиждень з послаблення карантинних заходів, і одразу така кількість хворих".

Очільниця Департаменту охорони здоров'я пояснює таку ситуацію легковажністю та безпечністю краян, недостатнім дотриманням карантинних заходів у закладах загального харчування та відпочинку, а також незадовільною роботою правоохоронців: "До прикладу, ресторани - ніде не виконуються умови, які мають бути при карантині. Також ці заклади, можливо, не були достатньо контрольовані з боку правоохоронців - відомо, що навіть проводилися весілля, на яких були присутня велика кількість людей".

15 червня 2020р.

Теги: легковажність, безпечність, карантин

Коментарі

Іштван 17.06.2020 / 14:45:49
Коли відкриваються термали в Велятино?

Зеленський експертові 16.06.2020 / 14:28:33
Нужна проста пєрєстать болєть :)

Експерт 16.06.2020 / 08:01:28
Раз є хворі з інфекцією, то лікарям платять нормальні Гроші.А раз лікарям платять нормальні Ґроші, то .... є хворі з інфекцією.Висновок один....Шо робити??

Влада 15.06.2020 / 19:34:57
Вірусні інфекції завжди були і будуть. Люди хворіють із-за слабкого імунітету. Грошей нема на ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ.... А влада безсовісно преподносить не правдиву статистику. А як можуть пояснити ? Людину не виписують з лікарні поки вона непідпише заключення що перехворіли короновірусом. ...Це що? ??? Не обманюйте народ..

Наталія 15.06.2020 / 19:30:08
В Берегівській лікарні працюють одні лікарі- пенсіонери. немає до кого
звернутись на консультацію. Головний лікар відправляє всіх в Угорщину.
Допоможіть нашому району.

ЛОХОТРОН-73 15.06.2020 / 17:11:24
КОНЧEНI!

Читатель 15.06.2020 / 15:39:42
А во-вторых. Сама же власть запустила поезда. Сама же власть запустила автобусы. И еще вдобавок желает открыть санатории, здравницы.... Вопрос. Это люди виноваты? Это виноваты властьимущие. Разрешение на вс это давали они!

Читатель 15.06.2020 / 15:36:09
Вы меня извините - это грубая провокация. Ослабить правила карантина, а потом: "Давайте, люди, вы сами решайте всё, а мы тихонечко за вами понаблюдаем". Так, что ли?

Петро 15.06.2020 / 14:14:10
Хоть Біровка заперечує, що за позитивний тест на ковід людям платять гроші, але, на жаль, це правда. Платять за живих і за мертвих. А Біровка або не в курсі, або сама таке завдання нарізує. Буде за це все відповідати, як не перед законом, то перед Богом.

Нiк 15.06.2020 / 14:02:06


Хамство. Коментар видалено. Адмін


Федур 15.06.2020 / 13:47:35
Про,що ми говориме?Влада за нас переживат,чи свої посади і гроші?
Люди в селах масово хворіють на "якийсь грип".До дохтора не ідут,лиш коли вже дуже плохо.Тогди ся і фіксує короновірус.А инак просто грип.Тест зробити мож лиш за гроші.
Після зняття карантину за останні місяць у селах вже перехворіло більше половини.Влада ніби не видит і не знає.Народ на всьо плюнув і виживає як може.Служби,хресні ходи,свадьби проводяться як усе. Даст Бог переживеме і сесь грип і исю владу.

0(09)907? 15.06.2020 / 13:32:39
ПОКИ НЕ ПОСЛАБЛЮВАТИ Цей КАрантин...Шо Є і Може ТРОХИ ПОСИЛИТИ Навіть-ОТ ШО ТРЕБА по Закарпат обл!

рем 15.06.2020 / 13:14:16
Берегову поки що везе, бо закриті 2 термальні басейни і відповідно нема притоку туристів. Інакше тут би був вже епіцентр вірусу.

Віталій Грегор 15.06.2020 / 12:52:10
Так треба було не послаблювати режим карантину. Самі дали громадянам примарні надії, а тепер бідкаєтесь.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

11:50
У Мукачеві та Павшині рятувальники ліквідували дві пожежі
18:32
/ 6
В Ужгороді у гуртожитку знайшли мертвим 20-річного студента Фото новина
11:36
/ 5
На Закарпатті школяр готував кривавий напад на однокласників у прямому ефірі Фото новина
12:01
/ 2
Закарпатські прикордонники знайшли у горах людські рештки Фото новина
07:06
/ 16
Росіяни вдарили ракетами по американському підприємству в Мукачеві: містян просять закрити вікна і не виходити на вулицю Фото новина
07:29
Рух на Солотвино після сходження з рейок вагонів потяга відновлять в неділю
17:37
У Хусті автомобіль насмерть збив велосипедистку Фото новина
16:35
На Міжгірщині судитимуть чоловіка, який зарізав власного сина Фото новина
13:25
На Закарпатті помер підліток, який підірвався на гранаті Фото новина
14:17
/ 8
На Закарпатті під час несення служби застрелився прикордонник
17:29
На Закарпатті іноземець зірвався на авто у прірву Фото новина
10:17
На Іршавщині знайшли мертвим чоловіка, який зник майже два тижні тому
15:00
/ 1
На Мукачівщині 16-річний хлопець підірвався на гранаті Фото новина
18:55
Унаслідок російського удару по залізничному вокзалу в Сумах: пошкоджено потяг "Харків – Ужгород"
13:30
В Ужгороді біля СТО загорівся автомобіль: водій не встиг доїхати до майстра Фото новина
09:20
Жінку в стані глибокої коми знайшли в лісі на Закарпатті Фото новина
11:23
/ 1
На Рахівщині у річці знайшли тіло чоловіка
13:36
У Рахові двоє підлітків розбилися на мотоциклі: пасажир у реанімації Фото новина
11:18
Трагедія на воді: на Хустщині зі ставка дістали тіло чоловіка
13:43
У Буштині на Тячівщині зіткнулися BMW X6 і Citroen, а у Верхньому Бистрому на Хустщині - Renault і Fiat
19:39
У Рахові Daewoo Matiz злетів у кювет Фото новина
13:13
У Великому Бичкові на Рахівщині вигоріло 70 "квадратів" деревообробного цеху, ще 1000 врятували Фото новина
19:35
На Закарпатті допомогли туристу, якому раптово стало зле біля водоспаду Шипіт Фото новина
12:03
На Закарпатті на квадроциклах спускали з гір 12-річного туриста, що підвернув ногу Фото новина
11:29
Кількість випадків отруєння у відвідувачів Шипота на Закарпатті зросла до 38
» Всі новини