За добу на Закарпатті підтвердили аж 77 випадків COVID-19, 1 людина померла

Це найбільша кількість діагностованих хворих впродовж однієї доби за весь час епідемії.

За добу на Закарпатті підтвердили аж 77 випадків COVID-19, 1 людина померла

Як повідомляють у Закарпатському обласному центрі громадського здоров'я, станом на ранок 13 червня в області:

- 682 закарпатці, у яких було підтверджено коронавірус методом ПЛР, одужали.

- Відібрано 430 зразків біологічних матеріалів та скеровано у вірусологічну лабораторію для досліджень методом ПЛР.

- За минулу добу у 77 пацієнтів підтверджено коронавірус методом ПЛР

- Загалом з початку пандемії 1 583 закарпатцям встановлено діагноз COVID-19, із яких – 318 медики та 101 діти.

За добу в області померла одна людина, із підтвердженим діагнозом COVID-19 методом ПЛР

Станом на ранок 13 червня в області проведено 16 854 досліджень COVID-19 методом ПЛР

По районах за добу приріст кількості хворих: м. Ужгород (+3), Ужгородський р-н (+3), Мукачево (+1), Великоберезнянський р-н (+2, ) Іршавський р-н (+5), Хустський р-н (+9), Виноградівський р-н (+3), Воловецький (+5), Рахівський (+5), Тячівський (+3), Перечинський р-н (+13), Свалявський р-н (+25)

13 червня 2020р.

Теги: коронавірус, випадки

Коментарі

Макс 2020-06-14 / 12:35:23
До говерли вас та щіпка уже оздоровила конкретно,а скажіть інтернет ловить на горі на ту щіпку?

Говерла 2020-06-13 / 23:16:54
до Петро
Ви читали статтю на яку я зробив посилання?
там написано, що коронавірус такий самий, як і звичайний грип зумовлений відповідними вірусами. Стосовно інфекційної лікарні в Ужгороді - якщо тамтешні лікарі не вміють лікувати грип і запалення легенів - то чому я маю їм допомагати? Я вважаю, що до лікарень взагалі нема чого лягати, такі захворювання краще лікувати вдома. Маска і захисний костюм не потрібні. Ті, хто доглядає, повинні регулярно робити дихальні вправи за рецептами йогів або Костянтина Бутейка. Найтяжче запалення легенів лікують укутуванням в намочене і відтиснуте простирадло, це описав ще Севастьян Кнейпп в своїй книжці (є в московському перекладі) "Мойо водолєчєніє", перше видання книги - 1884 р. Якщо вам потрібна медична домопога - то можу вам допомогти. Напишіть тут, що потребуєте. То я лишу ел.пошту. Або можу направити до інформаційного терапевта:
https://informterapia.webnode.com.ua
Вам навіть не потрібно їхати до Києва - вам на хатню адресу надішлють металеву щіпку, ви приклеєте її до тіла медичним пластирем і вас по цій щіпці продіагностують, а затим ви отримуватимете на цю щіпку-приймач оздоровчі сигнали, котрі поволі оздоровлюватимуть ваш організм.

Василь 2020-06-13 / 22:43:34
На міжгірщині по 30000 платять

Кіса 2020-06-13 / 22:35:33
На говерлі ви точно не заразетеся а от така думка про цю заразу як у вас (говерла) є у багатьох наших земляків (нажаль) так ми із цього дуже тяжко виберемось ,включіть народ мозги

Петро 2020-06-13 / 22:15:30
До Говерла. Якщо ви щиро вірите що Covid-19 то фейк, то сходіть в Ужгородську інфекційну лікарю і проведіть там день, допомагаючи важким хворим з діагнозом Covid-19 без захистного костюму і без маски, щоб вірусна нагрузка яку ви отримаєте була максимальною, а заодно підпишіть документ про відмову від лікування. Я думаю, що журналісти радо знімуть на відео ваш геройський вчинок. Говорити, не міхи носити.

точно 2020-06-13 / 22:10:38
Брехня.

Говерла 2020-06-13 / 21:56:36
Пандемія Covid-19 виявилася фейком
До такого висновку прийшли німецькі медики
https://greenpost.press/news/pandemiya-covid-19-vyyavylasya-fejkom-i8553

Петро 2020-06-13 / 21:16:50
До Говерла. Скажіть до кого звернутись, щоби я отримав 2000 гривень або 5000 або 7000. Я радо їх отримаю і тоді буде підтвердження ваших слів. Я сумніваюсь, що ви або якась пані або якісь люди або бабушка дедушки куми вашої тітки зможуть дати мені координати вигаданих лікарів які нібито платять гроші щоб хтось визнав у себе захворювання.

Учи історію 2020-06-13 / 21:07:18
До Василя
Голодомор був у 32-33. В той час майже вся західна Україна була в складі Польщі і не зазнала цього. Перше, ніж ляпати язиком, хоч почитай

Говерла 2020-06-13 / 20:45:48
Мені повідомила одна пані з Ужгородського району, що якесь там село закрили на карантин бо в селі десь у 30 людей виявили вірус COVID-19. Але ті люди також згодом повідомили, що їм заплатили по 2000 грн. аби вони взяли на себе визнання у захворюваності...
І як це тлумачити??

Петро 2020-06-13 / 20:37:48
Шановний МОЗ! Ви праві, перш ніж щось писати, треба щось знати. Маска допомагає вам не заразити іншу людину, якщо ви хворий. А оскільки ви не можете знати хворий ви чи ні не зробивши ПЛР тест, то маску необхідно носити всім в громадських місцях. Тоді всі будуть захищати одне одного. Я надіюсь, що на Закарпатті ще залишилась людяність і ніхто не хоче стати вбивцею мимоволі.

МОЗ 2020-06-13 / 17:26:07
дорогі друзі перш ніж щось писати треба щось знати а не писати дурню ця маска допомагає олігархам поповнюючи кармани а хворим так допомагає як мертвому кадило .

Петро 2020-06-13 / 17:06:40
Шановна Таня! Оскільки вірус часто протікає в безсимптомній формі, ви не можете знати хто є здоровий, а хто ні. Тому потрібно носити маски в громадских місцях, щоб будучи безсимптомним хворим не заразити іншу людину, яка може померти. Ми ж люди, а не звірі. Давайте берегти одне одного і тоді можна спокійно працювати. Цей вірус одразу показує, хто є хто і все що люди роблять одного разу повертаєть їм. Якщо роблять добро, то повертається добро, а якщо зло, то воно теж повертається. Будьмо людьми, а не бидлом, як важають політики.

Таня 2020-06-13 / 16:56:03
На рахунок масок , так, потрібно поважати інших , хоча у них в таку жару швидше здохнеш , на рахунок карантину - НІ !!! Нехай здорові працюють , а хворі сидять вдома і лікуються , не так уже і важко два тижня посидіти дома і не ходити між люди! А зеленський гавно то правда і нашо було за нього голосувати?! хіба ще тоді не ясно було , що в Україні з ним буде повна срака! Короче дай Боже оби всьо було добре і головне ,щоб всі були здорові.

Сміх 2020-06-13 / 15:58:07
Дуже добре сказав пан Василь, слова правильні

Василь 2020-06-13 / 15:43:51
Висловлюсь по нашому все що відбувається в Україні так і в світі повний світовий жідівський бред.Не знаю як в інших державах світу ,а Зеленський повторив подвиг по круче жида... джуга швілі...19 33 / 34 років так називається голодомор народу західних областей України. Тоді коли і без того не було урожаю ,а ще сволоч жидіська відберали те що виросло люди помирали голоду .Гумано поступив не можу зрозуміти за що так не навидять Гітлера за тл що розтрілював жідів не так як жидяра ШвіліТаке я зпостерігаю і зараз що жидяра робить.Бореться з хирнею , а лікарні не працюють не лікують ні від туберкульозу, ракові захворюваня теж ніхто не лікує .Одним словом

Петро 2020-06-13 / 15:30:28
До Тані. Ніхто не заважає людям працювати, але має бути елементарна повага до інших. В громадских місцях вдягнути маски і не заражати інших будучи безсимптомним носієм. Якщо в громадских місцях всі будут в масках і з обробленими антисептиком руками, то вірус не зможе поширюватись і змушений буде мутувати в легку форму щоб не вбивати носія. Але зараз йому допомагають поширюватись. Люди, майте повагу і трохи емпатії до інших. Ви можете перехворіти легко, але заразити іншу людину якій може так не повезти і вона помре. Тоді ви станете вбивцею. Невже ви цього хочете. Невже в вас нема людяності і співчутливості до тих хто не такий молодий як ви або не такий здоровий?

Таня 2020-06-13 / 15:22:22
Карантин звичайно, що потрібна річ в даній ситуації, я б теж із задоволенням сиділа дома і не парилася, хоча я без потреби і не виходжу в місто, але !!! Без роботи теж люди сидіти не будуть, бо всім потрібні гроші , які просто так з неба не падають, тому ковід ковідом , а їсти хочеться завжди! Тому хай люди працюють і не така в нас уже й складна ситуація, поки,що все добре , принаймі по лікарнях і багато людей переносить легко і безсимптомно.

гість 2020-06-13 / 14:39:06
Не згідна з "пенсіонер". Відношуся до молоді, але і я, і моя 4-річна дитина у громадських місцях носило маски. Є багато людей старошого віку які ні маски не носять, ні дистанції не дотримуються (а точніше - на голову лізуть, особливо у магазині чи на ринку). На "п'яному" ринку одиниці продавців у масках, а відвідувачів - і того менше. Карантин ПОСЛАБИЛИ, а не ЗНЯЛИ. Люди, будьте більш відповідальними!!! Ми ж самі цю пакость розносимо

пенсіонер 2020-06-13 / 14:22:59

Карантину не дотримується насамперед молодь. Яка точно знає, що у любому випадку, якщо навіть захворіє, то точно видужає.
І саме молодь, на жаль, є основним розсадником цієї зарази.
Їм начхати на своїх батьків, пенсіонерів та інвалідів, які точно не перенесуть ковід.
Чому? - Відповідь, як на мене, очевидна. Майно, гроші, які молодим скоріше дістануться у спадок...(((

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
14:02
У Мукачеві на пожежі загинув чоловік
11:00
В Ужгороді на об'їзній горів Mercedes
10:51
У Виноградівській громаді горіли "будка" в циганському таборі Підвиноградова та надвірна споруда у Виноградові