На Закарпатській митниці через підроблені документи вилучили Ford Kuga з Німеччини (ФОТО)

На митному посту «Тиса» Закарпатської митниці Держмитслужби припинено незаконне ввезення в Україну автомобіля «FORD KUGA», 2009 року випуску.

На Закарпатській митниці через підроблені документи вилучили Ford Kuga з Німеччини (ФОТО)

Ввозив транспортний засіб громадянин України, який слідував із Німеччини.

Як підставу для переміщення автомобіля через митний кордон України громадянин Закарпатській митниці Держмитслужби подав свідоцтва, договір купівлі-продажу та власноручно заповнену митну декларацію.

Згідно з договором купівлі-продажу, продавцем автомобіля зазначався громадянин, який проживає в Німеччині, покупцем – громадянин України, а вартість транспортного засобу становить 3700 євро.

Під час здійснення митного контролю та митного огляду автомобіля, в салоні транспортного засобу серед документів митники виявили інший договір купівлі-продажу відповідно до якого продавцем автомобіля є німецьке підприємство, а вартість «FORD KUGA» – 6200 євро.

Таким чином, громадянин України перемістив через митний кордон України легковий автомобіль «FORD KUGA», з приховуванням від митного контролю, шляхом подання митному органу України, як підстави для його переміщення підробленого документа, а саме: договору купівлі-продажу, що містить неправдиві дані щодо продавця та вартості автомобіля.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого  частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі складено протокол про порушення митних правил, автомобіль вилучено до рішення суду, повідомляють у пресслужбі Закарпатської митниці Держмитслужби.

 
12 червня 2020р.

Теги: документи, митниця, авто

НОВИНИ: Кримінал

21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 12
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
19:19
/ 2
У Негрові на Мукачівщині директорка дитсадка привласнила 650 тис. грн зарплат двох "липових" працівниць Фото новина
17:35
На Закарпатті посадовець допустив вирубку лісу в заповіднику на 4,5 млн грн Фото новина
16:08
Спроба втечі за $15 тисяч: на Закарпатті викрили переправника разом з "клієнтами" Фото новина
14:09
/ 5
На Закарпатті викрили лікаря ВЛК, який за гроші "списував" військовозобов’язаних Фото новина
12:35
У Барбові чоловік з ножем напав на сусіда: постраждалий у лікарні Фото новина
15:29
В Ужгороді грабіжник надкусив потерпілому вухо під час нападу Фото новина
17:13
/ 1
На Іршавщині взяли під варту торговця метамфетаміном Фото новина
15:03
/ 2
Закарпатець, який прикував дружину ланцюгом на 10 днів, відбувся умовним строком
16:48
/ 10
Підлітків, яких підозрюють у зґвалтуванні жінки у Мукачеві, взяли під варту Фото новина
21:39
Справу 3-х жителів Тернова на Тячівщині, які жорстоко вбили та розчленували тіло свого односельця, передали до суду Фото новина
» Всі новини