Берегівському району вже пропонують альтернативу у вигляді Угочанського

"Несподіванка" з пропозицією створення Берегівського району змусила активізуватися навіть політиків з минулого

Берегівському району вже пропонують альтернативу у вигляді Угочанського

"Резонансне створення Берегівського району з об'єднанням з Виноградівським може мати продовження. Зокрема, для врегулювання багатьох питань можливий розгляд ширшого формату району, який включатиме і території Іршавщини. Такий варіант має ряд переваг", - про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук написав колишній перший заступник голови Закарпатської ОДА часів президентства Віктора Януковича та, згодом, нардеп від Партії регіонів, Іван Бушко.

Він пропонує об'єднати:

Виноградівський район з кількістю -121,1 тис жителів (з них у місті - 25 тис.)
м.Берегово 24,0 тис. жителів.
Берегівський район з кількістю - 50,5 тис. жителів.
Іршавський район з кількістю - 100,5 тис. жителів.

На його думку, база системи охорони здоров'я Виноградівської РЛ найкраще підходить для забезпечення госпітальних потреб жителів усіх трьох районів.

Як стверджує І.Бушко, потенційний район матиме вихід на два кордони з країнами Євросоюзу, зокрема, з Румунією і Балканським коридором.

Від центру запропонованого району м. Виноградів до м. Берегово 38 км., до м. Іршава - 25 км.

Що суттєво, також приблизно такого формату є виборчий округ №73.

"Створення Угочанського (Берегівсько-Виноградівсько-Іршавського) району може стати компромісним, найбільш конструктивним варіантом таких важливих децентралізаційних змін на Закарпатті", - стверджує І.Бушко.

Наразі складно з'ясувати, що що криється за цією ініціативою ексрегіонала. Принаймні, в цьому контексті варто враховувати, що ЗМІ, що їх відносять до медіапулу І.Бушка, відзначаються лояльністю до політичного русинства. А сам І.Бушко, за інформацією Закарпаття онлайн, останнім часом "включився в протистояння з окремими представниками місцевого політикуму, зокрема чинним народним депутатом Владіславом Поляком.

Так чи інакше, несподівана поява в плані адміністративної реформи Закарпатської області політично зумовленого п'ятого Берегівського району зустріла відчутне несприйняття як частини політично активного суспільства області, так і "активу" району, що його збираються "влити" в майбутній Берегівський - Виноградівського. А відтак, і появу альтернативних пропозицій.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайндепутати Виноградівської райради виступили проти "політичного" приєднання вдвічі більшого району до Берегівського.

12 червня 2020р.

Теги: район, Бушко

Коментарі

агітпроп є агітпроп 13.06.2020 / 13:08:19


Про МВФ, як всесвітнє зло, саме більше верещать медведчуківські ЗМІ та кацапські боти. Андрійку, якщо ти не засланий козачок, то менше дивися медведчуківські канали: 112, ZiK,NewsOne,мураєвський Наш, не читай Срану.UA. І помали подасть ти.



Коментар дописувача, до якого опонуєте, видалено. Адмін


Андрій 13.06.2020 / 10:33:24


Коментар видалено. Адмін


до Гать- Україна 13.06.2020 / 00:48:42
Так і мало бути. Поки Кулеба не з'їздив в гості до Сійярто і не привіз звідти "компроміс" у вигляді здачі інтересів України

Гать- Україна 12.06.2020 / 23:58:15
З‘єднайте теперішній Берегівський район з Мукачівським! І питання-вирішене!

Василь 12.06.2020 / 18:57:12
Пишете всяку хирню, лиш би штось надрапати своєю курячою лапою. І так Берегівський район із райцентом у Берегові залишається, скільки б Ви не гуділи, як ті бджоли. По даному питанню сьогодні прийнята відповідна постанова Кабміну України, у якій значаться 5 районів Закарпаття. Для тих, хто ще не усвідомив назву. Серед них: Ужгородський, Мукачівський, Берегівський, Хустський і Тячівський. Нам не треба ніякого Угочанського району, як це пропонують не далекоглядні політики, які просто мріють стати керівниками окремих з них Поїзд уже поїхав тук, тук тук і вні наближається до останньої станції! Ура!

Ужгород 12.06.2020 / 16:23:45
Це найрозумніший варіант з усіх попередніх

Юра 12.06.2020 / 14:06:51
Мадяри ніколи на таке не погодяться.
А от в об'єднанні Виноградівської ОТГ та Королівсьської ОТГ з громадами Іршавського району з районним центром в місті Виноградів є смисл. Але, як кажуть, поїзд уже пішов.

Міжгір'я 12.06.2020 / 14:05:19
Іршавський район розглядається як невідємна частина Міжгірського району, так що не треба красти у сусідів.

НОВИНИ: Кримінал

12:18
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
11:16
/ 2
В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового Фото новина
11:10
Суд у Берегові оштрафував фермера за масштабний продаж тютюну на Закарпатті
09:53
/ 2
Ветерану, що влаштував стрілянину з "пневмата" по облмуздрамтеатру в Ужгороді, присудили умовний термін
10:30
/ 6
Поліція встановила всіх джиперів, які їздили руслом річки на Рахівщині Фото новина
17:49
/ 9
На Закарпатті затримали депутата, який понад пів року переховувався після вироку суду Фото новина
16:31
/ 2
На Закарпатті офіцера підозрюють у вимаганні $5 тисяч за вплив на слідство Фото новина
14:38
/ 3
На Закарпатті заступника начальника одного з відділів ДПСУ підозрюють в організації переправлення "ухилянтів" через кордон до Угорщини Фото новина
13:22
/ 4
Закарпатця судитимуть за спробу вивезти до Словаччини майже $1 млн у тайнику Audi Фото новина
11:51
/ 6
Масштабну міжнародну наркосхему викрили за участю закарпатців Фото новина
20:31
/ 1
Водієві "Уралу", який в Іршаві смертельно травмував мотоцикліста, присудили 7 років тюрми Відео новина
19:48
/ 1
Виноградівський суд ув'язнив прикордонника на 7 років за переправлення "ухилянтів"
17:31
/ 3
Син закарпатського перевізника уник покарання за використання "Шляху" для організації втечі за кордон понад 20 ухилянтів
16:19
/ 1
В Ужгороді п'яна водійка скоїла подвійну ДТП Фото новина
11:06
/ 1
На Берегівщині взяли під варту чоловіка, який сокирою намагався вбити знайомого Фото новина
16:07
/ 1
Трьох переправників із Закарпаття засудили до 7 років ув’язнення Фото новина
09:18
/ 1
У Мукачеві засудили наркоторговця, який продавав метамфетамін у під'їзді власного будинку
16:53
/ 3
На Берегівщині чоловік намагався вбити сусіда сокирою Фото новина
15:31
Суд виніс вирок грабіжникам, які напали на 86-річну жительку Закарпаття Фото новина
13:34
/ 1
Із Німеччини до України екстрадували організатора закарпатського наркоугруповання Фото новина
18:07
/ 5
На Тячівщині чоловік поранив сусіда пострілом із мисливської рушниці Фото новина
17:40
/ 2
На Берегівщині чоловік намагався приховати вбивство, загорнувши тіло в килим Фото новина
11:06
/ 2
На Берегівщині чоловіка знайшли мертвим у калюжі крові Фото новина
09:02
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який сокирою вбив товариша та майже добу переховувався Фото новина
14:59
/ 3
На Закарпатті чоловік помер після нападу із сокирою Фото новина
» Всі новини