У центрах обслуговування споживачів газу на Закарпатті досі — обмежений режим доступу

З огляду на ситуацію, що склалася в області із поширенням короновірусної інфекції, Центри обслуговування споживачів газу працюють у обмеженому режимі. Прийом відвідувачів безпосередньо у приміщенні ЦОК не здійснюється.

У центрах обслуговування споживачів газу на Закарпатті досі — обмежений режим доступу

«Лише за останню добу в Ужгороді зафіксовано 9 нових випадків коронавірусної інфекції, а по області їх — 23. Поки така ситуація, то ми змушені обслуговувати відвідувачів, не запускаючи їх до залу. Звернення та документи приймаються, але тільки при вході та з обов’язковим дотриманням усіх вимог. Все це робиться задля безпеки як споживачів, так і наших працівників», — начальник управління клієнтського сервісу АТ «Закарпатгаз» Тетяна Королович.

Наразі у Центрах обслуговування у доступі — антисептики, працівники надягають щитки та рукавички. Відвідувачів теж просять надягати маски, а також дотримуватися дистанції у півтора метри.

У «Закарпатгазі» наголошують, що потреба фізично приходити у Центр обслуговування, існує далеко не завжди. Багато питань можна вирішувати дистанційно за допомогою онлайн-сервісів. Одним із таких є «Особистий кабінет». У ньому споживач бачить стан рахунку, свої персональні дані, може сформувати та роздрукувати квитанцію, надати показник лічильника, сплатити за спожитий газ онлайн. Також цей сервіс дозволяє подати заявку на виклик майстра чи контролера. Якщо ж «Особистий кабінет» ще не зареєстрований, достатньо лише зателефонувати до Контакт центру за номером 067-01-03-104 та повідомити оператору номер свого особового рахунку, який зазначений на кожній квитанції. Після цього дзвінка – автоматично буде створений «Особистий кабінет», а на мобільний телефон клієнта надійде повідомлення з паролем для входу.

Приходити ж у ЦОК варто лише тим споживачам, яким потрібно особисто передати пакет документів. З’ясувати деталі можна, зателефонувавши до контакт-центру за номером: 067-01-03-104, повідомляє пресслужба АТ «Закарпатгаз».

11 червня 2020р.

Теги: обслуговування, клієнти, центри

НОВИНИ: Соціо

18:21
На Закарпатті виявили викрадений у ЄС мікроавтобус Фото новина
16:09
В Ужгороді патрульні зупинили водія з ознаками алкогольного сп’яніння Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті судитимуть колишню лікарку МСЕК, яку обвинувачують в отриманні хабарів Фото новина
13:32
На Берегівщині легковик злетів у кювет Фото новина
11:02
У гірському селі на Ужгородщині медики прийняли пологи вдома Фото новина
18:05
У закарпатських горах затримали двох чоловіків, які прямували до Словаччини Фото новина
15:27
На Рахівщині рятувальники допомогли трьом туристам, які заблукали в горах під час негоди Фото новина
11:58
/ 2
У Хусті виявили трьох нелегальних перевізників пасажирів Фото новина
17:17
У селищі Ясіня попрощалися з полеглим на війні з росією воїном Василем Вербищуком Фото новина
15:51
На полі в Ужгородському районі виявили мінометну міну часів Другої світової війни Фото новина
15:05
На Закарпатті за місяць розшукали 52 водіїв, які втекли з місця ДТП
12:08
/ 4
Посадовця Мукачівської РДА підозрюють у продажі фіктивної «броні» від мобілізації Фото новина
11:04
На Львівщині перекинувся мотоцикл: постраждала 20-річна закарпатка Фото новина
10:05
Після ворожого полону додому повернувся закарпатець Василь Лендєл Фото новина
18:00
На кордоні з Угорщиною затримали закарпатця, якого розшукувала поліція за підозрою у грабежі
16:18
/ 1
Закарпатські рятувальники увійшли до десятки найсильніших команд ДСНС України Фото новина
09:20
100-річний ювілей відзначила жителька села Кибляри на Ужгородщині Фото новина
06:48
/ 1
У вівторок в Ужгороді презентуватиме свою книжку відомий військовий репортер зі Словенії
14:24
В Ужгороді зупинили п’яного водія без прав Фото новина
13:02
У центрі Ужгорода під колеса легковика потрапила дитина Фото новина
18:17
/ 5
На Закарпатті прикордонники викрили двох хабародавців Фото новина
17:10
На Рахівщині рятувальники розшукали туриста, який кілька днів блукав у горах Фото новина
14:18
/ 2
Останній дзвоник пролунав сьогодні для школярів Ужгорода Фото новина
13:06
/ 1
На Тячівщині 10-річна дитина потрапила до реанімації після наїзду електросамоката Фото новина
10:19
В Ужгороді попрощалися з 32-річним солдатом Мироном Стегурою, який два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
» Всі новини