В Ужгороді вночі затримали двох чоловіків, що вивезли на бричці з новобудови 15 мішків цементу (ФОТО)

Сьогодні, близько 2-ї години ночі, екіпаж патрульних зупинив гужовий транспорт за порушення ПДР.

В Ужгороді вночі затримали двох чоловіків, що вивезли на бричці з новобудови 15 мішків цементу (ФОТО)

Сталося це на вулиці Тельмана в Ужгороді.

Під час спілкування з поліцейськими особи помітно нервували, тому інспектори вирішили провести поверхневу перевірку гужового транспорту.

У підсумку, під брезентом патрульні помітили 15 мішків будівельного цементу. Походження будматеріалів чоловіки спочатку пояснити не змогли. Однак згодом один із учасників події зізнався, що разом із товаришем вивіз цемент із однієї з новобудов на вулиці Коритнянській та показав місце події.

Оскільки в діях осіб вбачаються ознаки кримінального правопорушення, справу передали слідчим Ужгородського відділку поліції.

05 червня 2020р.

Теги: бричка, цемент, новобудова

Коментарі

Кравчук 05.06.2020 / 21:27:12
будьте уважні а то засудят
як Івно-Франківського мера,
за честь і ще щось...

Карлик 05.06.2020 / 19:06:41
Варош ыы , ага і пішли вже траву косити

Варош 05.06.2020 / 18:33:54
Поліція затримала на штрафмайданчику коня та бричку!?!?!? .ЗГІДНО ДІЮЧОГО ЗАКОНОДАВСТВА!

Березнянин 05.06.2020 / 18:16:29
Цигани - це паразити любого суспільства , нічого доброго і корисного вони ніколи не робили і не будуть , так в їхньому ДНК записано. Департувати всіх в Індію ,звідки вони і розповсюдилися по світу

Карлик 05.06.2020 / 16:26:56
А хто ще на бричках носиться?

Закон 05.06.2020 / 14:39:08
Чого не напишете що то цигани?

НОВИНИ: Кримінал

14:40
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
12:59
/ 3
В Ужгороді безхатько проник до дитячого центру та обікрав працівниць Фото новина
15:25
/ 7
На Закарпатті судитимуть посадовицю інституту НААН через збитки державі на майже 680 тисяч гривень Фото новина
14:33
На Закарпатті затримали двох підозрюваних у незаконному переправленні чоловіків через кордон Фото новина
12:19
Наркокур’єра з понад 2 кг Альфа-PVP засудили до 9 років ув’язнення Фото новина
11:24
/ 1
На Закарпатті за добу викрили три спроби підкупу прикордонників Фото новина
12:25
Поліція повідомила деталі смертельної ДТП неподалік Чабанівки на Ужгородщині Фото новина
16:12
/ 4
На Закарпатті судитимуть посадовця сільради за незаконне відчуження землі на понад 9 млн грн Фото новина
16:18
/ 2
На Закарпатті судитимуть групу, яка налагодила повний цикл незаконного виробництва тютюну Фото новина
15:27
/ 1
На Закарпатті викрили мережу нарколабораторій Фото новина
12:18
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох агентів рф, які шпигували за військовими та стратегічними об’єктами України Фото новина
11:16
/ 2
В Ужгороді судитимуть агентку спецслужб рф, яка отруїла українського військового Фото новина
11:10
Суд у Берегові оштрафував фермера за масштабний продаж тютюну на Закарпатті
09:53
/ 2
Ветерану, що влаштував стрілянину з "пневмата" по облмуздрамтеатру в Ужгороді, присудили умовний термін
10:30
/ 6
Поліція встановила всіх джиперів, які їздили руслом річки на Рахівщині Фото новина
17:49
/ 9
На Закарпатті затримали депутата, який понад пів року переховувався після вироку суду Фото новина
16:31
/ 2
На Закарпатті офіцера підозрюють у вимаганні $5 тисяч за вплив на слідство Фото новина
14:38
/ 3
На Закарпатті заступника начальника одного з відділів ДПСУ підозрюють в організації переправлення "ухилянтів" через кордон до Угорщини Фото новина
» Всі новини