Зеленський заявив, що нового голову Закарпатської ОДА Петрова місцеві контрабандисти "обходять стороною" (ВІДЕО)

Офіцер Служби безпеки України Олексій Петров був призначений головою Закарпатської ОДА, оскільки керівництво регіону регулярно "купують і залякують". Нового голову нібито стороною обходять місцеві контрабандисти.

Зеленський заявив, що нового голову Закарпатської ОДА Петрова місцеві контрабандисти "обходять стороною" (ВІДЕО)

Про це на зустрічі з бізнесом у Хмельницькій області заявив президент Володимир Зеленський, повідомляє РБК-Україна.

Зокрема, Зеленський відреагував на конфлікт на кордоні з Угорщиною, в результаті якого контрабандисти заблокували КПП "Тиса".

"На Закарпатті болюче питання. Поставив я губернатором офіцера СБУ, тому що будь-якого іншого купують місцеві еліти або купують інші еліти, які продають каву... їх купують або залякують. Раніше їх навіть могли поховати. Тому я поставив людину, яка була другою-третьою в СБУ. Людину, яку бояться, яку стороною обходять місцеві великі контрабандисти", - зазначив президент.

За його словами, під час зіткнень на КПП спрацювала спецоперація Петрова.

"Вони зупинили звичайних наших нормальних людей, українців, які говорять "як так, ми ж 20 років платимо митнику 500 баксів і їдемо, а нам не дають, і зараз ми тобі покажемо", - показуйте", - сказав Зеленський.

Він також зазначив, що контрабандистів відмовилися пропускати за хабарі.

"І це відбувається на всіх митницях, перевірка потужності "хто кого", ми можемо витримати. І часто-густо - контрабанда. Вона є і буде. Але ви повинні зрозуміти. Ми підтягнули туди Нацгвардію. Війська на Закарпатті. Ви таке бачили? Щоб якісь маршрутники викручували руки Національній гвардії України?", - підкреслив Зеленський.

Він також додав, що насправді, на місці було всього п'ять машин з підбурювачами.

"А всі інші зрозуміли, що ніхто нікого не пропустить. І таке буде в найближчі 2-3 роки, будуть вони штормити країну. Але якщо ми не будемо з цим боротися, і в якийсь час у нас з вами не буде кави, не буде лосося, не буде хамона, так переживемо цей час. Але покажемо їм, що не буде іншого, немає шансу, як зламати їм хребет. От і все", - додав президент.

03 червня 2020р.

Теги: керівник, контрабнадисти

Коментарі

Читач 2020-06-05 / 10:05:43
Хлопці, не партеся - це банальний передів впливу на контрабанду! Просто "кришу" міняють, це "капремонт" на митниці!

Людина 2020-06-04 / 20:56:12
Не борються з контрабасом- погано, посали щось робити- знову куча недовольних. Може це митники пишуть, бо лиш вони сильно програють...

123 2020-06-04 / 20:52:50
На рахунок голови. Які голови полетіли? Тих неробів, що ходять по ОДА з розумним і не дуже розумним видом по 10-20 років? Та їх не шкода.Їх стараннями, в тому числі, ми так *файно* живемо.

123 2020-06-04 / 20:49:10
Полилося гі.но на владу, бо не можуть нелегально завозити товари. Везіть, платіть в казну те, що даєте на карман митникам і все буде добре. Бо коли вже їздити не зможете, за пенсією підете у пенсійний фонд, а не до митника додому.

... 2020-06-04 / 19:07:41
Цього голову скоро й звичайні пересічні люди будуть обходити. Не встиг на горизонт вилізни, а голови вже летять. Голова повинен бути в першу чергу справедливим і людяним, а тоді вже головою величатися

Актори блін 2020-06-04 / 18:54:34
Хіба ви контрабанду затримали? Ви спектакль розіграли, щоб класними виглядати! Будьте чесними перед людьми! Не влаштовуйте розіграші над людьми під час чуми!

Клоуни 2020-06-04 / 18:50:55
На Закарпатті є звичайні люди, які на хліб насушний йдуть заграниці заробляти, В ТОЙ ЧАС коли та Контрабанда з верхніх кабінетів ікру їсть, вино п'є і заграницями відпочиває. Та ще й податками нас обкладають. Скоти! Наведіть спочатку лад у своїй голові! Не вмієте керувати, за границі їдьте, відпочивайте скільки влізе, тільки не за наш мозіль, а за свій мозіль зароблений потом і кров'ю. Приколісти блін!

Вуву 2020-06-04 / 17:16:38
Якщо дійсно Петров себе проявить позитивно , то буде мати підтримку і в ОДА і від простих людей. Народ за ним піде.
Але якщо це виявиться обман ...
то це підірве і так низький рейтинг до зЄ і "слуг н."

777 2020-06-04 / 09:49:38
А що за спецоперацію провів Петров? Хтось може пояснити?

злий 2020-06-04 / 00:15:55
https://zakarpattya.net.ua/News/202820-Peresoliak-Lunchenko-Bohash.-Bloher-rozpoviv-khto-i-shcho-stoit-za-nedavnim-buntom-kontrabandystiv-na-KPP-Tysa-DOKUMENTY-FOTO-VIDEO

Олександр 2020-06-03 / 23:23:30
А може Петров і зробить щось...цікава ситуація вимальовується

Шура 2020-06-03 / 22:54:20
Він шо бухий?

Іван 2020-06-03 / 20:59:43
Зеля брехач, до виборів брехав і зараз бреше

Шоумен 2020-06-03 / 20:19:08
бла бла бла. яне лох

контабандист 2020-06-03 / 19:19:25
Закарпаття було,є і буде жити на контрабанді.Що держава забеспечує робочі місця? "меня Вы можете убить-но мафия безсмертна "

Нiк 2020-06-03 / 18:04:34
ОЦЕ ТАК! СПЛОШНА БРЕХНЯ!

НОВИНИ: Соціо

22:39
/ 1
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 1
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 3
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 1
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
» Всі новини