Зеленський заявив, що нового голову Закарпатської ОДА Петрова місцеві контрабандисти "обходять стороною" (ВІДЕО)

Офіцер Служби безпеки України Олексій Петров був призначений головою Закарпатської ОДА, оскільки керівництво регіону регулярно "купують і залякують". Нового голову нібито стороною обходять місцеві контрабандисти.

Зеленський заявив, що нового голову Закарпатської ОДА Петрова місцеві контрабандисти "обходять стороною" (ВІДЕО)

Про це на зустрічі з бізнесом у Хмельницькій області заявив президент Володимир Зеленський, повідомляє РБК-Україна.

Зокрема, Зеленський відреагував на конфлікт на кордоні з Угорщиною, в результаті якого контрабандисти заблокували КПП "Тиса".

"На Закарпатті болюче питання. Поставив я губернатором офіцера СБУ, тому що будь-якого іншого купують місцеві еліти або купують інші еліти, які продають каву... їх купують або залякують. Раніше їх навіть могли поховати. Тому я поставив людину, яка була другою-третьою в СБУ. Людину, яку бояться, яку стороною обходять місцеві великі контрабандисти", - зазначив президент.

За його словами, під час зіткнень на КПП спрацювала спецоперація Петрова.

"Вони зупинили звичайних наших нормальних людей, українців, які говорять "як так, ми ж 20 років платимо митнику 500 баксів і їдемо, а нам не дають, і зараз ми тобі покажемо", - показуйте", - сказав Зеленський.

Він також зазначив, що контрабандистів відмовилися пропускати за хабарі.

"І це відбувається на всіх митницях, перевірка потужності "хто кого", ми можемо витримати. І часто-густо - контрабанда. Вона є і буде. Але ви повинні зрозуміти. Ми підтягнули туди Нацгвардію. Війська на Закарпатті. Ви таке бачили? Щоб якісь маршрутники викручували руки Національній гвардії України?", - підкреслив Зеленський.

Він також додав, що насправді, на місці було всього п'ять машин з підбурювачами.

"А всі інші зрозуміли, що ніхто нікого не пропустить. І таке буде в найближчі 2-3 роки, будуть вони штормити країну. Але якщо ми не будемо з цим боротися, і в якийсь час у нас з вами не буде кави, не буде лосося, не буде хамона, так переживемо цей час. Але покажемо їм, що не буде іншого, немає шансу, як зламати їм хребет. От і все", - додав президент.

03 червня 2020р.

Теги: керівник, контрабнадисти

Коментарі

Читач 2020-06-05 / 10:05:43
Хлопці, не партеся - це банальний передів впливу на контрабанду! Просто "кришу" міняють, це "капремонт" на митниці!

Людина 2020-06-04 / 20:56:12
Не борються з контрабасом- погано, посали щось робити- знову куча недовольних. Може це митники пишуть, бо лиш вони сильно програють...

123 2020-06-04 / 20:52:50
На рахунок голови. Які голови полетіли? Тих неробів, що ходять по ОДА з розумним і не дуже розумним видом по 10-20 років? Та їх не шкода.Їх стараннями, в тому числі, ми так *файно* живемо.

123 2020-06-04 / 20:49:10
Полилося гі.но на владу, бо не можуть нелегально завозити товари. Везіть, платіть в казну те, що даєте на карман митникам і все буде добре. Бо коли вже їздити не зможете, за пенсією підете у пенсійний фонд, а не до митника додому.

... 2020-06-04 / 19:07:41
Цього голову скоро й звичайні пересічні люди будуть обходити. Не встиг на горизонт вилізни, а голови вже летять. Голова повинен бути в першу чергу справедливим і людяним, а тоді вже головою величатися

Актори блін 2020-06-04 / 18:54:34
Хіба ви контрабанду затримали? Ви спектакль розіграли, щоб класними виглядати! Будьте чесними перед людьми! Не влаштовуйте розіграші над людьми під час чуми!

Клоуни 2020-06-04 / 18:50:55
На Закарпатті є звичайні люди, які на хліб насушний йдуть заграниці заробляти, В ТОЙ ЧАС коли та Контрабанда з верхніх кабінетів ікру їсть, вино п'є і заграницями відпочиває. Та ще й податками нас обкладають. Скоти! Наведіть спочатку лад у своїй голові! Не вмієте керувати, за границі їдьте, відпочивайте скільки влізе, тільки не за наш мозіль, а за свій мозіль зароблений потом і кров'ю. Приколісти блін!

Вуву 2020-06-04 / 17:16:38
Якщо дійсно Петров себе проявить позитивно , то буде мати підтримку і в ОДА і від простих людей. Народ за ним піде.
Але якщо це виявиться обман ...
то це підірве і так низький рейтинг до зЄ і "слуг н."

777 2020-06-04 / 09:49:38
А що за спецоперацію провів Петров? Хтось може пояснити?

злий 2020-06-04 / 00:15:55
https://zakarpattya.net.ua/News/202820-Peresoliak-Lunchenko-Bohash.-Bloher-rozpoviv-khto-i-shcho-stoit-za-nedavnim-buntom-kontrabandystiv-na-KPP-Tysa-DOKUMENTY-FOTO-VIDEO

Олександр 2020-06-03 / 23:23:30
А може Петров і зробить щось...цікава ситуація вимальовується

Шура 2020-06-03 / 22:54:20
Він шо бухий?

Іван 2020-06-03 / 20:59:43
Зеля брехач, до виборів брехав і зараз бреше

Шоумен 2020-06-03 / 20:19:08
бла бла бла. яне лох

контабандист 2020-06-03 / 19:19:25
Закарпаття було,є і буде жити на контрабанді.Що держава забеспечує робочі місця? "меня Вы можете убить-но мафия безсмертна "

Нiк 2020-06-03 / 18:04:34
ОЦЕ ТАК! СПЛОШНА БРЕХНЯ!

НОВИНИ: Соціо

17:28
Державна архітектурна інспекція дозволила будівництво для завершення мосту у Буштині на Тячівщині
15:11
Секонд-хенди в Ужгороді перевірили на дотримання карантину
15:04
Ветерани й волонтери проведуть на Говерлі фестиваль військової пісні та згадають полеглих за Україну
13:50
В Ужгороді екоактивісти організували для дітей екскурсію про Уж
13:02
/ 1
У закарпатському ПП "Тиса" спинили чоловіка, котрий намагався вивезти за кордон двох дітей за підробленими документами
11:44
/ 1
У Мукачеві за добу – 10 нових випадків захворювання COVID-19
11:42
У Мукачеві розпочали серію онлайн-концертів
11:20
На підтримку армії мешканці Закарпаття сплатили понад 150 млн грн "патріотичного" збору
10:14
/ 1
Новий сквер облаштовують у Мукачеві на Першотравневій набережній
10:12
Майже 175 млн грн податків сплатили лісівники Закарпаття за 6 місяців
09:53
У Мукачеві коштом Бюджету громадських ініціативі встановили два нові майданчики
09:28
/ 1
На ремонт місцевих доріг на Закарпатті цьогоріч заплановано витратити 406 млн грн
03:25
/ 1
З необхідних понад 16 млн грн на ремонт Ужгородського замку наразі виділено 2
03:17
/ 1
Петиція проти забудови багатоповерхівками тенісних кортів в Ужгороді набрала понад 250 підписів
18:10
/ 3
Угорщина поскаржилась Зеленському, що захлинається в карпатському смітті
17:09
Ще понад 21,3 млн грн надійде для Закарпаття у 2020 році для забезпечення житлом дітей-сиріт
15:10
Закарпатських підлітків, котрі бажають навчитися кінодокументалістиці, запрошують на "Осінь на Плутоні 2.0"
12:27
/ 7
УжНУ – 11-й у рейтингу університетів ТОП-200 Україна-2020
11:50
/ 2
В Ужгороді підписують петицію проти забудови багатоповерхівками понад сторічних тенісних кортів
11:08
У Мукачівській ОТГ оголосили конкурс на 12 автобусних маршрутів
09:54
/ 1
До кінця року усі школи на Закарпатті матимуть внутрішні вбиральні
09:33
У Мукачеві триває реконструкція парку ім. Кузьменка
16:06
/ 7
У Мирчі на Великоберезнянщині розпочали будівництво нового дитсадка
15:38
На вівторок, 7 липня, синоптики прогнозують значне ускладнення погодних умов
15:31
ЗНО з німецької та французької мов складали на Закарпатті 114 осіб
» Всі новини