У вихідні та святкові дні проїзд транспорту до озера Синевир заборонено

Національний природний парк «Синевир»повідомив громадськість та туристів про те, що у вихідні та святкові дні проїзд транспорту до озера Синевир заборонено. Дістатися до Морського ока у ці дні можна буде лише пішки. Виняток становить транспорт поліції, медичної та пожежної безпеки, транспорт парку (у випадку службової необхідності), а також автомобілів, які перевозять осіб з інвалідністю, котрі не можуть пішки здолати шлях відстанню 1 км.

У вихідні та святкові дні проїзд транспорту до озера Синевир заборонено

Також в нацпарку нагадують, що цього року контрольно-пропускний пункт до озера Синевир встановлено на межі сільської ради і парку, на кількасот метрів вище старого. Саме звідти починається подорож до гірського озера. На КПП здійснюється пропуск до гірської водойми.

Увагу туристів також звертають на необхідності дотримання певних вимог під час відвідування озера Синевир. Просятьо не засмічувати територію, а викидати сміття у смітники. Заборонено купатися в озері Синевир; пошкоджувати природні об’єкти; розкладати намети та розпалювати вогнища у не відведених для цього місцях; викидати не загашені недопалки; рубати і пошкоджувати дерева, чагарники; руйнувати гнізда і нори; перебувати з вогнепальною зброєю; ловити рибу; пошкоджувати скульптурну композицію чи інші об’єкти.

"Бережімо природу і поважаймо один одного!", - закликають у національному парку.

Раніше Закарпаття онлайн повідомляло, що із послабленням карантину відновлюється відвідування озера Синевир та реабілітаційного центру бурих ведмедів на Закарпатті.

02 червня 2020р.

Теги: Синевир

НОВИНИ: Соціо

09:01
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 28 січня
18:15
/ 1
Поліція відкрила провадження через масову бійку підлітків у центрі Мукачева
14:35
/ 4
На Закарпатті посадовиці Пенсійного фонду подарували 2 млн грн на новий кросовер
13:50
Аномальна зима порушила сплячку ведмедів у Синевирі Фото новина
10:42
/ 1
На війні з рф поліг захисник з Оноківців на Ужгородщині Андрій Хічій Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 27 січня
16:50
/ 1
У селі Осій на Хустщині проведуть в останню дорогу воїна Ярослава Кобаля Фото новина
15:54
В Ужгороді водій сплатить штраф у понад 60 тис грн за їзду без прав і під "кайфом" Фото новина
11:21
/ 9
В Ужгороді з’явилася міні-скульптура митника з собакою Фото новина
10:31
/ 1
Підтверджено загибель ще в серпні 2024-го Тіберія Паніна з Букового Виноградівської громади Фото новина
10:25
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Обави на Мукачівщині Іван Шпаковський Фото новина
08:56
Графік погодинного відключення електроенергії на Закарпатті 26 січня
18:27
/ 1
У Буштині на Тячівщині пошкодили Алею Слави Героїв Фото новина
14:21
У селі Мокра на Ужгородщині попрощалися з полеглим Героєм Владиславом Симковичем Фото новина
12:19
/ 1
Мікроавтобус з дітьми перекинувся на трасі між Перечином і Зарічовом Фото новина
09:00
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 25 січня
17:31
/ 2
Підтверджено загибель на Луганщині Володимира Етнаровича, який вважався зниклим безвісти з травня 2025-го Фото новина
17:12
Чопський прикордонний загін запрошує долучитися до конкурсу Державної прикордонної служби України "Смарагдова ліра"
12:17
/ 4
Закарпатець Михайло Переганя підкорив найвищу вершину Антарктиди Фото новина
11:05
/ 1
На Закарпатті затримали підприємця, який продавав гуманітарні авто для ЗСУ Фото новина
09:02
Як вимикатимуть світло на Закарпатті 24 січня
18:02
/ 2
Аварійні бригади із Закарпаття вирушили до Києва для ліквідації наслідків атак
17:26
/ 1
На Закарпатті митники вилучили авто з тайниками сигарет Фото новина
15:50
У Богдані на Рахівщині попрощалися з Миколою Біровашем, що помер після демобілізації внаслідок важкого поранення Фото новина
13:36
Укрзалізниця запускає новий щоденний поїзд Одеса — Рахів
» Всі новини