На Закарпатті затримали волинянина, що, постійно змінюючи місце проживання, вчинив 17 крадіжок у різних районах області (ФОТО)

Зараз чоловіка затримано, він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання

На Закарпатті затримали волинянина, що, постійно змінюючи місце проживання, вчинив 17 крадіжок у різних районах області (ФОТО)

Поліція Закарпаття продовжує документувати злочинні дії жителя Волинської області, якого підозрюють у серії злочинів на території Закарпаття. Раніше судимий 36-річний чоловік з початку року скоїв щонайменше 17 крадіжок. 

З приватних будинків, господарських споруд, гаражів та магазинів волинянин  викрадав електроінструменти, побутові та інші речі. Як встановили поліцейські,  фігурант проникав до приватних об’єктів шляхом віджиму вікна або пошкодження замків. 

Підозрюваного у серії злочинів  затримали на Воловеччині після скоєння ним чергової крадіжки. Його було поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

В ході розслідування справи поліцейські трьох відділків поліції області встановили причетність чоловіка до вчинення 10 крадіжок на території Мукачівського та Воловецького районів та 7 майнових злочинів у місті Мукачеві. Усі викрадені речі чоловік відразу продавав.

Наразі його  перевіряють на причетність до інших аналогічних злочинів. За всіма фактами крадіжок  триває слідство. 

Волинянину повідомлено про підозру за ознаками злочинів, передбачених частинами 2 та 3  статті 185 Кримінального кодексу України. Йдеться про крадіжки вчинені повторно та з проникненням до приміщень, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

29 травня 2020р.

Теги: волинянин, крадіжки

Коментарі

Пранничук 30.05.2020 / 11:26:02
То є волиняка Поремчук! Він давно тим промишляв.

митро 29.05.2020 / 13:44:19
рубати руку і яйця гадові

НОВИНИ: Кримінал

11:10
Нові викриття у справах про переправлення ухилянтів на Закарпатті Фото новина
13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 9
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
15:27
/ 4
Вища рада правосуддя дозволила арешт судді з Закарпаття, якого впіймали з хабарем Фото новина
14:46
/ 1
Закарпатець майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька Фото новина
17:19
/ 1
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
11:03
/ 2
Директор мукачівського підприємства відповідатиме за спробу незаконного експорту пиломатеріалів Фото новина
17:52
/ 10
Суддю Воловецького райсуду Пелиха викрили на хабарі за скасування арешту 20 кубів лісу Фото новина
17:21
/ 1
Житель Тячівщини викрав «Mitsubishi Lancer» і сховав у лісі Фото новина
15:50
/ 3
В Ужгороді засудили матір з сином, які облили фекаліями офіс кадрової агенції
13:55
/ 7
На Закарпатті судитимуть групу, що заробила $500 тис. на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
17:19
На Мукачівщині засудили чоловіка, який вбив гостя, бо той відмовився покинути будинок Фото новина
13:01
/ 1
У Буштині троє неповнолітніх розібрали термінал і викрали готівку Фото новина
11:09
На Закарпатті викрили переправника, який за $7000 вів ухилянтів до кордону з Румунією Фото новина
18:00
На Закарпатті затримали військовослужбовця та п’ятьох спільників у схемі переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:17
На Закарпатті затримали трьох фігурантів у схемі перевезення військовозобов’язаних інкасаторським авто Фото новина
15:51
В Ужгороді затримали чоловіка, який під час візиту «в гості» пограбував жінку Фото новина
18:22
/ 2
Закарпатські митники вилучили понад 700 кг наркотичного чаю Фото новина
16:35
/ 8
На Закарпатті викрили інкасаторів, які за $16,5 тис. доставляли ухилянтів до кордону Фото новина
10:36
/ 7
Після підозри у розкраданні на дронах ексголова Мукачівської РДА Гайдай вступив до лав ЗСУ
» Всі новини