На Закарпатті за добу задокументували 15 п'яних водіїв. Один із водіїв на позашляховику зніс паркан і врізався в будинок

За минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Закарпаття задокументували факти керування транспортними засобами у стані сп’яніння в Ужгородському, Перечинському, Великоберезнянському, Виноградівському, Тячівському, Рахівському районах. Ще 5 п’яних водіїв виявили працівники обласного управління патрульної поліції.

На Закарпатті за добу задокументували 15 п'яних водіїв. Один із водіїв на позашляховику зніс паркан і врізався в будинок

Працівникам групи реагування патрульної поліції Рахівського відділення надійшло повідомлення від небайдужих громадян про те, що в селищі Ясіня їздить автомобіль марки «Сіtrоen» київської реєстрації, водій якого перебуває в стані алкогольного сп’яніння і може накоїти лиха. 

Поліцейські зупинили вказаний автомобіль, яким керував житель столиці. Водійського посвідчення чоловік взагалі не має й перебував у стані алкогольного сп’яніння. Під час медосвідування в лікарні в нього виявили 1,70 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили його від керування. 

У Рахові вночі поліцейські зупинили за незрозуміле маневрування автомобіль марки «BМW» іноземної реєстрації, яким керував у стані алкогольного сп’яніння місцевий житель. Під час медосвідування в  лікарні в нього виявили 1,10 проміле алкоголю. На правопорушника склали відповідний адмінпротокол, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування. 

Трьох п’яних водіїв виявили за минулу добу працівники груп реагування патрульної поліції Великоберезнянського відділення. У селі Забродь ввечері поліцейські  зупинили автомобіль марки «Skoda Оctаvіa» іноземної реєстрації, на якому не освічувався задній номерний знак. За кермом перебувала місцева жителька в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення. Драгер виявив у неї 0,33 проміле алкоголю. На правопорушницю склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили її від керування. 

Опівночі в селі Волосянка сталася ДТП: позашляховик марки «Nіssаn» іноземної реєстрації зніс паркан і в’їхав у стіну будинку. Коли на місце аварії прибули  працівники групи реагування патрульної поліції, то виявили, що водій джипа, житель сусіднього села Луг, перебуває в стані алкогольного сп’яніння. Водійського посвідчення чоловік не надав, від медосвідування відмовився. У присутності свідків на правопорушника склали адмінпротокол за скоєння ДТП, за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення. Від керування водія відсторонили. 

У Великому Березному ввечері поліцейські зупинили  автомобіль марки «ВАЗ-2106», на якому не освічувався задній номерний знак. Водій, місцевий житель, взагалі не має водійського посвідчення, перебував у стані алкогольного сп’яніння, але від медосвідування відмовився. На правопорушника склали адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили його від керування.   

В Ужгороді вночі працівники групи реагування патрульної поліції Ужгородського районного відділення зупинили автомобіль марки «Аudі», який робив незрозумілі маневри. Водій, місцевий житель, перебував у стані алкогольного сп’яніння. Драгер виявив у нього 1,6 проміле алкоголю. На правопорушника склали адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп’яніння, вилучили водійське посвідчення та відсторонили його від керування.  

У селі Дубриничі вночі працівники групи реагування патрульної поліції Перечинського відділення зупинили автомобіль марки «Таврія», на якому не працював задній габарит. За кермом перебував місцевий житель, який взагалі не має водійського посвідчення та був у стані алкогольного сп’яніння. Від проходження медосвідування відмовився. На правопорушника склали в присутності свідків адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили його від керування.  

У Тячеві вночі працівники групи реагування патрульної поліції Тячівського відділу  зупинили автомобіль марки «BМW» іноземної реєстрації, водій якого поїхав під знак заборони руху. За кермом перебував житель села Руське Поле без водійського посвідчення та в стані алкогольного сп’яніння. Під час проходження медосвідування в лікарні в нього виявили 1,8 проміле алкоголю. На правопорушника склали  адмінпротоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння і без водійського посвідчення та відсторонили його від керування.  

Двох мотоциклістів, які керували в стані алкогольного сп’яніння незареєстрованими мотоциклами, задокументували у селі Терново Тячівського району та в селищі Королево на Виноградівщині. 

Ще 5 нетверезих водіїв виявили за минулу добу працівники обласного управління патрульної поліції. 

Складені на правопорушників адмінпротоколи за ст.130 КУпАП (Керування транспортним засобом особою, що перебуває в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння) правоохоронці скерують до суду для прийняття остаточного рішення, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

29 травня 2020р.

Теги: водії

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

18:48
В Ужгороді медики врятували чоловіка після утоплення
16:47
На Хустщині внаслідок ДТП за участі трьох авто постраждали 13 людей Фото новина
18:31
На Хустщині під час пожежі загинули мати та син Фото новина
13:20
На Мукачівщині п’яний водій спричинив смертельну ДТП Фото новина
12:10
На Ужгородщині 16-річний мотоцикліст смертельно збив жінку та помер після ДТП Фото новина
14:06
На Рахівщині 24-річний киянин зірвався зі скелі Фото новина
15:23
На Хустщині через ймовірне коротке замикання бойлера сталася пожежа Фото новина
09:10
На Тячівщині алабай напав на 9-річного хлопчика
17:21
/ 1
На Рахівщині у ДТП постраждали п’ятеро людей, серед них двоє дітей
13:22
/ 1
В Ужгороді 7-річний хлопчик потрапив до лікарні після вживання електронної сигарети та енергетиків
11:18
На Закарпатті у ДТП загинув 15-річний мотоцикліст Фото новина
10:13
Закарпаття оговтується після потужної стихії, яка пронеслася регіоном напередодні Фото новина
09:02
/ 1
Ураганний вітер і град наробили лиха на Берегівщині Фото новина
09:04
/ 1
На Тячівщині 36-річна жінка впала з балкона третього поверху
09:23
/ 3
На Берегівщині кінь травмував чоловіка Фото новина
09:34
/ 1
В Ужгороді затримали озброєного чоловіка, який стріляв у Шахтинському лісі Фото новина
15:05
На Закарпатті 17-річного хлопця поранили з травматичної зброї
12:15
/ 2
64-річний водій врізався в огорожу на Тячівщині Фото новина
11:05
/ 3
На Закарпатті півторарічна дитина випадково випила бензин
18:03
/ 1
У Берегові немовля отримало хімічну травму очей через конфлікт дорослих
16:51
/ 2
У Карпатах рятувальники евакуювали травмованого туриста Фото новина
11:43
У Берегові другу добу гасять масштабну пожежу на сміттєзвалищі Фото новина
10:58
На Хустщині 16-річна дівчина отримала електротравму під час косіння трави
09:49
У Тячеві врятували 92-річну жінку Фото новина
09:12
/ 1
На Закарпатті чоловіка госпіталізували після укусу отруйної змії Фото новина
» Всі новини