На засіданні транспортної комісії в Ужгороді говорили про облаштування пішохідних переходів, встановлення знаків і обмежувачів (ФОТО)

Понад три десятки питань розглянули напередодні на черговому засіданні комісії з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту в Ужгородській міській раді.

На засіданні транспортної комісії в Ужгороді говорили про облаштування пішохідних переходів, встановлення знаків і обмежувачів (ФОТО)

Зокрема, члени комісії доручили департаменту міського господарства облаштувати пішохідний перехід на вул. Університетській (біля кінцевої зупинки автобусів) та встановити відповідні дорожні знаки; встановити дорожній знак “Напрямок руху для вантажних автомобілів” (поворот праворуч) на перехресті вул. Антонівської та Української і знак “Зупинка автобуса” на вул. Олександра Блистіва (навпроти газової заправки), дорожній знак “Стоянка заборонена” (з 22.00 год. до 06.00 год.) на вул. Івана Франка (біля стадіону “Авангард”); перенести дорожній знак “Пішохідний перехід” на перехр. вул. Миколи Бобяка та Загорської (у напрямку вул. Закарпатської) за автобусну зупинку. Прийняли рішення й щодо демонтажу дорожніх знаків “Стоянка заборонена” біля ТЦ “Плаза”.

На засіданні підтримали і додаткове облаштування пішохідного переходу на вул. Миколи Бобяка (біля «шиномонтажу»), департамент міського господарства має поновити там дорожню розмітку, облаштувати дорожні світлодіодні знаки “Пішохідний перехід” та розглянути можливість додаткового освітлення цього переходу.

Серед підтриманих рішень - і нанесення переривчастої лінії на проспекті Свободи для заїзду до Обласної клінічної лікарні при руху з площі Богдана Хмельницького; облаштування додаткових секцій на світлофорних об’єктах (поворот ліворуч) на перехр. вул. Підгірної – Міклоша Берчені та Івана Анкудінова – Будителів.

Кілька рішень стосувалися й обмежувачів руху, зокрема на вул. Возз'єднання (біля центрального входу до Боздошського парку) та на вул. Минайській (біля кругового руху), “лежачі поліцейські” вирішили встановити на вул. Івана Франка (біля комплексу “Максімус”) та на вул. Івана Франка, 16, сфери – на вул. Івана Франка (біля центрального входу на стадіон “Авангард”).

Також комісія не заперечує щодо:

- облаштування дорожнього знаку “Паркування осіб з обмеженими можливостями” у дворі будинку на вул. Льва Толстого, 44 за умови облаштування за власні кошти;

- проведення благоустрою біля будівлі на вул. Доманинській, 308;

- облаштування в’їзду-виїзду на території орендованого приміщення на вул. Минайській, 71 на вул. Олександра Можайського;

- облаштування у дворі будинку № 31 на пр. Свободи дорожніх знаків “Обмеження швидкості” та обмежувачів руху за умови облаштування за власні кошти;

- облаштування обмежувачів швидкості транспорту (“лежачі поліцейські”) у дворі буд. 15 на вул. Франтішека Тіхого за умови облаштування за власні кошти, а ось у влаштуванні обмежувачів по висоті там відмовили;

- проведення робіт з благоустрою біля житлового будинку на вул. Верещагіна, 4а за умови виконання робіт згідно проєкту;

- перенесення автобусних зупинок на вул. 8-го Березня та Закарпатській.

Відділу транспорту міськради на засіданні доручили підготувати розпорядження міського голови щодо обмеження руху великогабаритного транспорту в літній період (денну пору доби), підготувати лист Закарпатському облавтодору щодо комплексу заходів та облаштування додаткових дорожніх знаків на міжнародній дорозі Е50 “Київ - Чоп” для зменшення швидкості при русі з міжнародного переходу в напрямку перехрестя з вул. Климента Тімірязєва та зменшення аварійності на цій ділянці дороги.

Ряд інших питань відклали до виїзду членів комісії безпосередньо на місця.  

26 травня 2020р.

Теги: засідання, комісія, перехід, знаки, обмежувачі

Коментарі

Анатолій 26.05.2020 / 23:14:43
На вул.Стефаника, 19 уже біля місяця відірвані два дор.знака ,,Пішохідний перехід ,, .Ці знаки до теперішнього часу знаходяться поруч на землі. А коштує один такий знак біля 500 гривень. Питання за місяць часу хтось бачив що вони лежать на землі ?

НОВИНИ: Соціо

18:53
В Ужгороді патрульні затримали нетверезого водія Фото новина
16:59
/ 1
На війні з росією поліг Герой із Онока на Берегівщині Юрій Брич Фото новина
12:14
/ 1
Стало відомо про загибель Героя із села Богдан на Рахівщині Павлючка Миколи Фото новина
09:00
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Видрички на Рахівщині Микола Обрецький Фото новина
15:44
/ 2
В Ужгороді попрощалися із загиблим військовим Сергієм Козаченком Фото новина
11:52
/ 9
В Оноківцях біля Ужгорода на 60 га збудують масштабний курорт з пальмами Фото новина
09:23
/ 16
Адвокатку Наталію Майстренко, яка захищає природу Карпат, намагаються позбавити свідоцтва
09:13
В Ужгороді попрощалися із загиблим прикордонником Василем Голінкою Фото новина
17:05
У середу в Ужгороді згадають героя-вчителя Василя Габруся
16:03
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Козаченком Фото новина
12:58
На Закарпатті затримали переправника, який за $7 тисяч намагався вивезти чоловіка до Румунії Фото новина
11:35
На війні з рф поліг захисник із Лазещини Михайло Поштарюк Фото новина
10:55
На Закарпатті затримали партію біодобавок на чверть мільйона гривень Фото новина
10:04
У Мукачеві патрульні зупинили нетверезого водія Honda Фото новина
09:05
У селі Широке на Виноградівщині прощаються з полеглим воїном Романом Михайловичем Фото новина
15:15
/ 1
Поліцейський-ветеран із Закарпаття здобув «срібло» на міжнародному турнірі з джиу-джитсу Фото новина
13:12
В Ужгороді стартував кіберчемпіонат Фото новина
11:14
В Ужгороді завтра попрощаються із полеглим захисником Василем Голінкою Фото новина
09:04
У Мукачеві першими в Україні розквітли сакури Фото новина
18:03
На Тячівщині оштрафували 64-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
16:18
/ 1
У Минаї на Ужгородщині попрощаються з воїном Антоном Зінчуком Фото новина
15:05
На кордоні зі Словаччиною викрили закарпатку з контрабандними сигаретами Фото новина
11:15
Біля Мукачева зупинили нетверезого водія з 2,01‰ алкоголю Фото новина
15:39
/ 1
В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат» Фото новина
14:19
/ 1
На «Тисі» затримали закарпаток із сигаретами під одягом Фото новина
» Всі новини