У Ворочеві, де зафіксовано спалах коронавірусу, люди не хочуть дотримуватися карантину і конфліктують з владою і поліцією

У Ворочеві на Закарпатті, де вчора виявили 28 інфікованих коронавірусом, люди не хочуть дотримуватися карантину.

У Ворочеві, де зафіксовано спалах коронавірусу, люди не хочуть дотримуватися карантину і конфліктують з владою і поліцією

Про це в коментарі кореспонденту Укрінформу повідомив голова Перечинської ОТГ, до якої входить село Ворочево, Іван Погоріляк.

“Ситуація у Ворочеві напружена. Учора село закрили на карантин через 28 інфікованих коронавірусом осіб, у кого підтвердився діагноз методом ПЛР-дослідження. Але люди збуджені, вони конфліктують з владою та поліцією, кажуть, що їх обманюють і ніякого коронавірусу у них в селі немає,” - сказав Погоріляк.

З його слів, у більшості інфікованих — легка форма захворювання, вони знаходяться на амбулаторному лікуванні. Троє людей були доправлені в Ужгород до лікарень.

“Епідеміологи визначили 35 контактних осіб, маємо вогнища вірусу в окремих родинах в селі, мова про дев'ять родин. Населення Ворочева — 800 чоловік” - додав голова ОТГ.

Він наголосив, що всі ці люди повинні знаходитися на самоізоляції, але вже сьогодні було два випадки, коли жителі спробували виїхати з села. "Їх зупинили правоохоронці на блок-посту, що встановлений на в'їзді/виїзді з села (Ворочево — тупикове село, тому КПП встановлений тільки один)" - розповів Погоріляк.

Крім того, зазначив він, сьогодні до лікарів 7 осіб зверталися з ознаками захворювання, скаржилися на температуру.

“Учора ще в селі був значний рух, багато людей на вулицях. Сьогодні після того, як провели дезінфекцію вулиць, лавиць біля воріт, людей на вулицях Ворочева немає. Але все одно, люди незадоволені, вони не вірять ні владі, ні лікарям, і кажуть, що у них ніякого коронавірусу нема і їм обмежують права,” - говорить голова ОТГ.

Наразі, за його словами, знайти спільну мову з людьми не вдається.

25 травня 2020р.

Теги: коронавірус, спалах, карантин, Ворочево

Коментарі

пенсіонер 2020-05-26 / 14:08:54

Ось тут ще гірша ситуація з ковідом у с.Липча Хустського району.
https://khust-rda.gov.ua/news/1590426113/?fbclid=IwAR2OZuaPt0B8CmE1CpItr-nty_c7gfyuNK5wy4I9ErKAnOLqm-EmtCta6JQ

пенсіонер 2020-05-26 / 13:17:01

На сьогодні оприлюднено, що проведено 9 882 досліджень на полімеразну ланцюгову реакцію (ПЛР, у трьох лабораторіях Закарпаття за весь карантин).

А хтось знає цифру: скільки таких ПЛР-досліджень стоїть у черзі в трьох лабораторіях Закарпаття, які можуть всі разом робити максимум до 300 досліджень на добу? - Тисяча, дві, три?
А скільки часу ці відібрані аналізи по області знаходяться в очікування? - Тиждень, два, три?
Думаю, що не треба бути великим математиком, щоб вирахувати реальну кількість заражених ковідом.
І чомусь переконаний, що більше в черзі стоять аналізи з районів, де нема лабораторій.

Я не медик, але думаю, що реальна кількість інфікованих десь на 30-50% більше по всім районам Закарпаття, окрім Ужгорода та Мукачева (де є ці лабораторії).
Якщо хтось фахово може спростувати мої "висновки" - буду дуже радий.

До Ковча 2020-05-26 / 11:03:44
Не треба вам йти в Ужгород ні пішки ні цапки ні на машинах, краще сидіть собі дома.

Nana 2020-05-26 / 00:28:31
Останні дослідження свідчать що коронавірус може вражати і центральну нервову систему. Це саме той випадок...

Volodymyr Krasnoholovets 2020-05-25 / 22:36:03
Найсвіжіші дані з коронавірусу:
https://www.youtube.com/watch?v=j5PSSGxRup4
Тобто, всі повинні познімати маски!!!

злий 2020-05-25 / 21:29:14
**я, сись народ точно скучив за пендриком від мадярських пір'яників :(

Грицик 2020-05-25 / 21:19:30
О нє-є-є! Короновірус нам із Погоріляком нужен, так можна бюджетні кошти розподіляти. Я буду мозга пудрити обласним депутатам й Рівісу оби область дащось підкинула, Погоріляк виділить дащицю із коштів місцевого бюджету,- вшитко в єдну ташку. Одно погано що Погоріляк назвав 300 підозрілих, а треба було хоч 600 - підстави для збільшення коштів.

Ковч 2020-05-25 / 21:07:48
Туй єден вихід. Всі ворочевці мусят збиратись і йти пішим походом на Ужгоро аби домагатись правди. Адже, за Конституцією України обмежувати свободу пересування можно лем законодавчим чином у правовому режимі військового чи надзвичайного стану,а не методом постанов урядових чи розпоряджень якогось там селищного недоголови.Стаття 64 Конституції України. А кіть по безпрєдєлу, то у відповідь й народ має йти на такий же безпрєдєл. Спалити нахрін спецелектрокари! До речі міряння температури і якісь там тести се медичні процедури і їх теж не мож без згоди громадянина робити (п'ятдисять якась там ст.К.У. точно не помню, треба поглядати).Отже, першою побезпрєдєлу пішла влада тераз очірідь челяді!

андека гин ди ни позерай 2020-05-25 / 19:02:39
Ха ха розмішили .Влада за ізолювала село. Барани сидять на блок пості і контролюють ,а піши можна зайти і вийти з села в районі Скалки а також біля навісного мосту три медведі та ще багато інших шляхів

Віктор 2020-05-25 / 18:33:17
Лишіть їх, хай подихають,раз такі розумні..І не
думайте їх в Ужгород привозити..

Ворочево 2020-05-25 / 18:09:35
Бо це все змахує на фарс! Саме перед послабленням придумали спочатку психдиспанцер в Мукачеві, с зараз тупикове село. Знаєте чому Ворочево? Бо воно в стороні, його легше закрити і лумали, шо там бидлота і не будуть возмущатися. Там никого хворого нема, йсе для галочки аби тримати область ще мало закритою.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

11:29
По дорозі між Сімером і Ворочовом Перечинської громади згорів Mercedes, що їхав на ремонт (РОЗШИРЕНО)
11:01
У середу у Ясіні на Рахівщині горіла "дев'ятка", а у Ворочові на Ужгородщині – Mercedes
10:43
На пожежі в Нижніх Воротах на Мукачівщині отримала опіки власниця будинку
10:34
Уночі в Чопській міській лікарні вигоріла надвірна споруда
11:37
У Буштині, поки власники спали, загорілася надвірна споруда з 2 тоннами сіна
16:57
У Синевирі на Хустщині вигорів мансардний поверх дерев'яного будинку
10:58
На Ужгородщині бобри норами пошкодили дамбу Латориці
11:22
У Буштині вогонь з підпаленого сухостою ледь не перекинувся на житлові будинки
11:09
В Ужгороді через саморобну піч горіла споруда, пристосована під житло
10:48
У пожежі в літній кухні у Вишкові загинув 68-річний чоловік
11:08
Спалюючи сміття на кладовищі, ужгородець спалив розташовану поруч надвірну споруду з сіном
21:56
Неподалік села Карпати внаслідок ДТП перекинувся Mercedes Sprinter
11:52
/ 2
Біля Горінчова на Хустщині Skoda вилетіла в кювет і перекинулася. Водій загинув, пасажирка травмована
10:26
У Синевирській Поляні горіла дровітня, від вогню довелося рятувати два будинки поруч
11:17
У Руському Полі на Тячівщині гасили пожежу в надвірній споруді
10:56
В Ужгороді горіло в місці "щільної забудови" на Гранітній
15:47
/ 1
43-річний житель Рахова з необережності впав з моста у річку і загинув (РОЗШИРЕНО)
14:15
/ 1
На Закарпатті в Тисі виявили тіло 22-го потопельника-"ухилянта" – 33-річного харків’янина
12:36
/ 13
Закарпатський ОТЦК: "ухилянт-суїцидник" Хабаров лише незначно "подряпав" руки, подряпини на обличчі "симулював", а при ньому знайшли транквілізатор
11:22
У Рахові вночі на неділю чоловік впав у Тису і втопився
10:47
В Ужгороді горіла квартира багатоповерхівки
13:41
У Руській Мокрій на Тячівщині Ford злетів у річку, загинули водій та пасажир
11:36
У Текові Королівської громади врятували будинок, в якому загорівся дах
10:45
У Кричові Буштинської громади донька, випадково проходячи повз, врятувала свою 77-річну матір з пожежі
00:02
/ 1
У Неліпині Мукачівського району Volkswagen на швидкості проломив стіну і влетів у будинок
» Всі новини