Про боротьбу із корупцією та злочинністю говорили на розширеному засіданні колегії Мукачівської РДА

26 березня під головуванням голови Мукачівської райдержадміністрації Іллі Токаря пройшло чергове розширене засідання колегії РДА. У роботі колегії взяли участь сільські та селищні голови, керівники районних організацій, підприємств, служб і структурних підрозділів райдержадміністрації та правоохоронці.

Засідання, як і передбачалося порядком денним розпочалося з питання взаємодії виконкомів сільських та селищних рад із правоохоронними органами щодо забезпечення громадського порядку та попередження злочинності в районі. Інформацію надав керівник сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Костянтин Мухідінов. За його словами статистика правоохоронних органів свідчить про результативність роботи державних та силових структур щодо боротьби з корупцією та злочинністю в районі. Вдалося зупинити такі негативні явища, як нелегальний бізнес та несвоєчасна сплата податків і заробітної плати. Посилено контролюючу, виконавчу та фінансову дисциплінованість. В свою чергу покращення економіки та соціальних стандартів позитивно впливає на стан справ із забезпечення громадської безпеки, попередження та профілактики правопорушень і злочинів. Поряд з цим ще залишається ряд невирішених серйозних проблем.


Як зазначив доповідач, більшість сільських і селищних голів не розуміють своєї відповідальності, як керівника, за організацію та забезпечення завдань, спрямованих на підтримку громадського порядку, профілактики та протидії злочинності на підзвітній території. Так, райдержадміністрацією розроблено цілу низку заходів із надання виконкомам сільських і селищних ряд методичної та практичної допомоги зі створення і організації роботи громадських формувань з охорони громадського порядку. А за рахунок Програми забезпечення діяльності громадських помічників дільничних інспекторів міліції навіть придбано для членів громадських формувань - жилети, нарукавні пов’язки, нагрудні знаки та посвідчення. Однак у деяких сільських радах досі не в повній мірі створено громадські формування, а в більшості населених пунктів вони працюють лише формально.


Хоча, як зауважив Костянтин Мухідінов, за рахунок ефективного функціонування такого формування у районі можна було б попередити ряд таких злочинів, як: крадіжка приватного і державного майна, хуліганства, незаконної рубки лісів, полювання, розповсюдження наркотичних засобів тощо.


За словами заступника начальника Мукачівського РВ УМВС підполковника міліції Івана Гольчі громадські формування служать своєрідною допомогою для дільничних інспекторів у сільській місцевості, які часто не справляються з дорученим обсягом своєї роботи. Адже при нормі навантаження на одного дільничного інспектора 2 тис. 200 осіб, у районі вона становить 3 тис. 350 осіб. Незадовільним є і матеріально-технічне забезпечення відділення дільничних інспекторів міліції. Нині в їх розпорядженні знаходиться лише два автомобілі та дві радіостанції.


Голова Мукачівської райдержадміністрації Ілля Токар закликав сільських та селищних голів знайти можливість покращити матеріальну забезпеченість дільничних пунктів. Він також запевнив керівництво районного відділу УМВС, що райдержадміністрація в свою чергу також відшукає кошти для того, аби придбати на допомогу дільничним інспекторам спеціальну радіотехніку.


Друге питання, що розглядалося під час колегії райдержадміністрації стосувалося роботи управління агропромислового розвитку з питань планування, організації та впливу на розвиток сільського господарства в районі.


Після колегії відбулося засідання Координаційної ради сільських, селищних голів при голові райдержадміністрації. Заслухані та обговорені питання щодо стану благоустрою та санітарного стану населених пунктів району та стану створення умов для безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до будинків органів місцевого самоврядування та соціальної інфраструктури.

ЗІА "Простір"
28 березня 2008р.

Теги:

Коментарі

НОВИНИ: Соціо

14:23
У Барвінку під Ужгородом волонтери будували вольєри для безпритульних тварин
13:48
Держстат порахував, скільки закарпатців користуються інтернетом і телебаченням
13:10
У мисливських угіддях Закарпаття триває облік чисельності диких тварин
01:53
Закарпатських реабілітологів навчатимуть на семінарі в Чехії
19:08
/ 13
Звільнено третього члена "лісової мафії" Мурги - директора ДП "Ужгородське ЛГ" Василя Кия (ДОКУМЕНТ)
16:39
/ 7
На Закарпаття приїде заступник міністра освіти і науки України
15:06
/ 2
Ігри ІІ туру Закарпатської ліги КВН пройдуть в Ужгороді 6 та 13 березня
14:56
На черговому засіданні виконкому в Ужгороді поговорять про тарифи на послуги з поховання та на платні медичні послуги у пологовому
12:06
Закарпатські пластуни провели 20-ий лижний табір "ФЕСТ"
16:58
/ 1
В автівці угорки, що перетинала кордон на Закарпатті, знайшли 225 пачок сигарет
16:46
/ 1
При в'їзді в Україну на Закарпатті у водія мікроавтобуса вилучили 180 л кокосового молока
16:32
Торік на ділянці Мукачівського прикордонного загону затримали 48 нелегалів і вилучили 33, 5 кг наркотиків
16:28
У Тячеві з вини нетверезого водія зіткнулися два ВАЗи
13:32
На Виноградівщині розпочалася операція "Первоцвіт -2020"
13:26
Ужгородський університет отримав у 2020 році збільшене на 21,9 млн грн фінансування
12:36
Зимовий карантин в Ужгороді жодним чином не позначиться на інтенсивності роботи учнів
10:38
/ 1
Як зміниться проєкт перспективного плану формування територій громад Закарпатської області
09:29
/ 1
В Ужгороді відбулося громадське вшанування пам'яті героїв Небесної Сотні
09:21
В Ужгороді презентували видання відомих дослідників
03:24
/ 1
Основні загрози для тварин Закарпаття становлять вірус африканської чуми свиней, високопатогенний грип птиці та сказ
02:14
У Барбові на Мукачівщині селяни протестували проти бездоріжжя
01:30
/ 8
Вслід за Мургою, попри незгоду Рахівської РДА, звільнено директора ДП "Великобичківське ЛМГ" Юрія Сойму (ДОКУМЕНТ)
18:18
/ 8
Завдяки громадськості влада Ужгорода звернулася до правоохоронців через зрізані у Боздоському парку дерева
18:11
/ 3
У Берегові готуються до 17-го Міжнародного фестивалю вина
18:07
Форум активних громадян проходить сьогодні в Ужгороді
» Всі новини