Голова Перечинської ОТГ розповів про ситуацію з карантином у Ворочеві через коронавірус (ВІДЕО)

Голова Перечинської ОТГ Іван Погоріляк оприлюднив чергове відеозверненням в контексті спалаху коронавірусу у селі Ворочево.

Голова Перечинської ОТГ розповів про ситуацію з карантином у Ворочеві через коронавірус (ВІДЕО)

Наразі офіційно повідомляється про виявлення коронавірусу у 28 мешканців села, що становить майже 4% від усіх мешканців Ворочева. 

Але, як наголошує І.Погоріляк, йому відомо, що інфікованих є більше.

Зі слів голови ОТГ, з виявленими хворими контактувало понад 300 чоловік. Більшість із тих, хто заразився, є жінки і вони відвідують церкву. 

Також серед тих, у кого виявлено кронавірус, четверо медпрацівників, які працюють в Ужгороді.

З понеділка село Ворочево буде під контролем епідеміологів. Вулиці та об'єкти буде дезінфіковано. 

Окрім того, перед село буде встановлено контрольний пункт, на якому будуть робити температурні заміри, а також слідкувати, щоб з села не виїжджали ті, хто вважається контактним.

Детальніше про все - у відео:

25 травня 2020р.

Теги: коронавірус, COVID-19, карантин, Ворочево, Погоріляк

Коментарі

Яна 26.05.2020 / 21:02:04
Бреше і не червоніє. І яке співпадіння у Ворочеві тоді оголосили про хворих, коли вже мали запустити транспорт. Ще чуть - чуть і не встиг би гроші зрубати. Як не соромно люди дома сидять голодом мучаться, у борги залізають, щоб якось прокормити дітей, а він ой що робить.

Яна 26.05.2020 / 20:49:29

ValTar 25.05.2020 / 19:01:34
Погоріляк брехло, оточення також. Для нього короновірус це піар і списання грошей платників податків, а у Ворочеві у нього є продажні друзі, тому і запачкав репутацію села своїми планами.

Голос правди. 25.05.2020 / 16:25:42
Лічно я не чула нічого щоб у Ворочеві хтось був хворий на вірус.. Це все вигадка, щоб заробити грошей як більше. Чим більше вони видумують хворих, тим більше в них грошей... Над людьми позорище зробили, ніде такого ужаса немає як зробили з Ворочева Це ужас. Ще йому це все вернеся. А чого з Сімера не зробить такий позор як з Ворочева? ? Бо там від жиє не хоче позоритись.. Погорляк стільки дров на рубав що всі його з ненавидять...

М1сцева 25.05.2020 / 12:16:54
Погоріляк в своєму амплуа, видав через фейсбук наряд губернаторові, той організував карантинні міроприємства в Ворочовім, що мав сам зробити, як голова ОТГ. Типир ходять із Грициком і хіхікають з Петрова. Нічого непоробиш - хлопці так привикли, Ще й гроші випросять і підрядчиком як завжди буде Юрко Цмур з того ж Ворочева. Взагалі для влади це село нефартливе, саме тут напився як цолшток попередній голова РДА Оліфер з цією ж компанією, спішачи в Кантину на день народження Грицика і в ДТП вбив двох жінок. Хлопці рулять, скоро вибори і знову будуть рватися до б"юджетного корита, один в обласну раду, другий в мери.

Перечинці 25.05.2020 / 09:54:13
А собі чи зробив тест? Шоби го закрили дома і його родину? І в ресторані свойому най зробить всім тести, щоби му ани жерти не боло кому принести. Придурок, сам на роботу ходить, а другим не мож. Ще й на хворобі наживається. Ще буде відповідати перед людьми і законом.

Богдан 25.05.2020 / 07:38:27
А чому не розкаже як хімзавод труїть перечинців багато років?Там всі здорові?Не було команди?

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:06
У Торуні Міжгірської громади в понеділок вигорів будинок (РОЗШИРЕНО) Фото новина
11:12
У Гаті Берегівської громади у зіткненні шкільного автобуса і легковика постраждав водій авто
11:05
У Торуні Міжгірської громади в понеділок згорів будинок, а в Хусті – ВАЗ
16:34
Стали відомі обставини загибелі киянина, що зірвався зі снігового карниза в горах на Рахівщині Фото новина
12:51
На Драгобраті, зірвавшись зі снігового карниза, загинув турист з Києва
12:40
У Минаї біля Ужгорода вночі горів Renault Laguna Фото новина
11:07
У Тернові на Тячівщині у Тересві виявили тіло літнього чоловіка
14:09
У Виноградові через пожежу в кімнаті ледь не вигорів будинок
11:26
На пожежі будинку в Сваляві врятували його власника (ОНОВЛЕНО)
23:03
/ 2
ФОТОФАКТ. Біля Ужгорода мікроавтобус злетів із траси під білборд, є постраждалі Фото новина
20:50
/ 1
В Ужгороді діагностували сказ у кішки, на кількох вулицях запроваджено карантин
17:42
В Ізі на Хустщині з ознаками гепатиту А до медиків звернулося 11 осіб
15:32
/ 1
У Заброді Великоберезнянської громади врятували від повного знищення вогнем будинок Фото новина
13:37
Чоловіком, що загинув, впавши в Тису в Гетині на Берегівщині, виявився житель Черної Королівської громади
12:47
У Мукачеві зіткнулися два автомобілі Фото новина
11:01
/ 5
На Рахівщині жінка з Харківщини повідомила про своїх чоловіка і сина, що виснажились у горах Фото новина
10:46
На Берегівщині свідок повідомив про невідомого чоловіка, що загинув, впавши в Тису
17:25
На Свалявщині врятували чоловіка, в якого через ураження струмом зупинилося серце
13:50
Між Богданом і Лугами на Рахівщині на дорогу зійшов зсув довжиною 30 м Фото новина (ОНОВЛЕНО)
12:52
/ 1
У Ізі на Хустщині через спалах гепатиту А оголосили карантин
12:36
У Глибокому Потоці на Тячівщині вигоріла надвірна споруда площею понад 70 кв. м Фото новина
11:42
В Ужгороді в пожежі згоріли 2 мотоцикли
11:34
В Осої Іршавського громади згорів будинок
04:16
У горах на Рахівщині, поблизу румунського кордону, знову виявили тіло людини Фото новина
23:43
/ 2
В Ужгороді від палаючої ковдри, викинутої з балкона на 9-му поверсі, загорівся балкон на 7-му Фото новина
» Всі новини