У Ворочеві Перечинської ОТГ коронавірусом інфіковані 3,7% населення, Погоріляк терміново звернувся до Петрова

Голова Перечинської об'єднаної територіальної громади Іван Погоріляк відкритим листом у Фейсбуці терміново звернувся до голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова.

У Ворочеві Перечинської ОТГ коронавірусом інфіковані 3,7% населення, Погоріляк терміново звернувся до Петрова

Приводом стала надзвичайна ситуація у селі Ворочево, де станом на сьогодні коронавірусом інфіковані 3,7% населення.

І.Погоріляк вважає, що це питання треба негайно розглянути на обласному рівні та вжити відповідних заходів.

"Звертаюся в такий спосіб, бо це питання потрібно вирішувати терміново і до понеділка чекати та офіційно звертатися, на моє переконання, буде неправильно. Звернення від 23.05.2020 року о 22.30 год", - написав у своєму пості І.Погоріляк.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайну Ворочеві на Перечинщині у п'ятницю підтвердили COVID-19 у ще 10 людей.

24 травня 2020р.

Теги: коронавірус, COVID-19, Ворочево, Погоріляк

Коментарі

перечинець 2020-05-25 / 10:28:12
на фоні Погоріляка даже Гераничка професор

До цімбора Грицик 2020-05-25 / 06:49:53
Гураничко, ти штолі? А ти дуже много нагаздовала за 9 років при владі? Що ти зробила із свойов бандов? Чия би корова мичала, но твоя би мовчала.

Іван 2020-05-25 / 01:23:57
Ви коментатори всі жабодави!!! Більше нема слів!!!

Юрко Цмур 2020-05-24 / 14:04:02
Це все для Погоріляка розплата. Він навіжжений, за його поперідні дії страдають люди. Брехня й ліцемірство ніколи до добра не приведуть. Ну чому в інших селах Перечинщини хворих не має, лише у Погоріляка. За рамки вийшло Ворочово, перед тим хворіли в Заріччеві, Перечинська школа-інтернат, з тривогою очікують Сімер і Сімерки. Невже найдеться якийсь дурень, звичайно крім партії відродження, щоб знову цього афериста толкати в мери.

петро 2020-05-24 / 13:40:13
от вам людкове і місцеве самоуправління в перечині є лікарня специ в отг гроші що ще треба робіть а то зеля вповає на мвф а наш янко на товариша петрова

Марія 2020-05-24 / 12:59:23
Ну і голова? Звернувся до Гетманенко,якого практично нема. Працюй, селян попереджуй сам .Коли все добре то голова, коли проблеми то караул. Кому це потрібно -обирати двірника.

Цімбора Грицик 2020-05-24 / 09:46:13
Ну що Іванку, догаздовавісся? Не пиши воззваніє в ОДА, а роботов займався. Коментатор що нижче, написав твої обов"язки. Але в тебе така привичка, проблеми перекладати на когось. Я про профілактику, чому в інших селах Перечинщині вірус практично не зафіксований, тільки в селах твоєї ОТГ? До того ти чим займався, що знову Гураничка ти винувата? Скільки грязі на неї ти виливав. Памятаю твої фоторепортажі з очисних споруд, військового городку. За твою каденцію що змінилося? Майжее тя треба з партії Відродження виключити. А де Грицищучка, з своїм Перечинським піаром?

сергій 2020-05-24 / 09:06:58
Ви, як міський голова, голова комісії ТЕБ та НС маєте відповідні повноваження для прийняття відповідних заходів локалізації очагів поширення інфекції, залучати кошти резервного фонду, залучати сили і засоби, а якщо це буде не недостатньо тоді звертатися до ОДА. А то виходить так ящо людина тоне то Ви кажете "Почекай я звернусь до ОДА вони тобі мають негайно допомогти" КРАСАВА

Свiй 2020-05-24 / 08:40:07
Звернись до Iванова або Сидорова!

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

01:38
На перевалі на межі Львівщини та Закарпаття сталася серйозна ДТП
10:11
В Ужгороді за добу – жодного нового випадку коронавірусної інфекції
09:42
В Ужгороді, намагаючись уникнути зіткнення з мікроавтобусом, водій "Мерседеса" врізався у дерево та інше припарковане авто
09:32
На Рахівщині під ранок згорів ГАЗ
09:22
На Закарпатті за добу підтверджено 10 випадків COVID-19
02:44
/ 1
У Перечинській ОТГ послабили карантинні вимоги
14:50
У Мукачеві з ночі кілька годин поспіль гасили масштабну пожежу
11:24
Пожежа у "Пальмірі" у Сваляві знищила дерев’яне перекриття та майно орендарів
10:37
Ще 10 випадків COVID-19 підтвердили за добу на Хустщині
10:28
На Виноградівщині вдосвіта горів житловий будинок
09:40
У Сваляві біля ринку горить будівля колишньої "Пальміри"
09:35
5 нових випадків коронавірусної інфекції виявлено за минулу добу в Ужгороді
09:13
/ 1