У Ворочеві Перечинської ОТГ коронавірусом інфіковані 3,7% населення, Погоріляк терміново звернувся до Петрова

Голова Перечинської об'єднаної територіальної громади Іван Погоріляк відкритим листом у Фейсбуці терміново звернувся до голови Закарпатської ОДА Олексія Петрова.

У Ворочеві Перечинської ОТГ коронавірусом інфіковані 3,7% населення, Погоріляк терміново звернувся до Петрова

Приводом стала надзвичайна ситуація у селі Ворочево, де станом на сьогодні коронавірусом інфіковані 3,7% населення.

І.Погоріляк вважає, що це питання треба негайно розглянути на обласному рівні та вжити відповідних заходів.

"Звертаюся в такий спосіб, бо це питання потрібно вирішувати терміново і до понеділка чекати та офіційно звертатися, на моє переконання, буде неправильно. Звернення від 23.05.2020 року о 22.30 год", - написав у своєму пості І.Погоріляк.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайну Ворочеві на Перечинщині у п'ятницю підтвердили COVID-19 у ще 10 людей.

24 травня 2020р.

Теги: коронавірус, COVID-19, Ворочево, Погоріляк

Коментарі

перечинець 2020-05-25 / 10:28:12
на фоні Погоріляка даже Гераничка професор

До цімбора Грицик 2020-05-25 / 06:49:53
Гураничко, ти штолі? А ти дуже много нагаздовала за 9 років при владі? Що ти зробила із свойов бандов? Чия би корова мичала, но твоя би мовчала.

Іван 2020-05-25 / 01:23:57
Ви коментатори всі жабодави!!! Більше нема слів!!!

Юрко Цмур 2020-05-24 / 14:04:02
Це все для Погоріляка розплата. Він навіжжений, за його поперідні дії страдають люди. Брехня й ліцемірство ніколи до добра не приведуть. Ну чому в інших селах Перечинщини хворих не має, лише у Погоріляка. За рамки вийшло Ворочово, перед тим хворіли в Заріччеві, Перечинська школа-інтернат, з тривогою очікують Сімер і Сімерки. Невже найдеться якийсь дурень, звичайно крім партії відродження, щоб знову цього афериста толкати в мери.

петро 2020-05-24 / 13:40:13
от вам людкове і місцеве самоуправління в перечині є лікарня специ в отг гроші що ще треба робіть а то зеля вповає на мвф а наш янко на товариша петрова

Марія 2020-05-24 / 12:59:23
Ну і голова? Звернувся до Гетманенко,якого практично нема. Працюй, селян попереджуй сам .Коли все добре то голова, коли проблеми то караул. Кому це потрібно -обирати двірника.

Цімбора Грицик 2020-05-24 / 09:46:13
Ну що Іванку, догаздовавісся? Не пиши воззваніє в ОДА, а роботов займався. Коментатор що нижче, написав твої обов"язки. Але в тебе така привичка, проблеми перекладати на когось. Я про профілактику, чому в інших селах Перечинщині вірус практично не зафіксований, тільки в селах твоєї ОТГ? До того ти чим займався, що знову Гураничка ти винувата? Скільки грязі на неї ти виливав. Памятаю твої фоторепортажі з очисних споруд, військового городку. За твою каденцію що змінилося? Майжее тя треба з партії Відродження виключити. А де Грицищучка, з своїм Перечинським піаром?

сергій 2020-05-24 / 09:06:58
Ви, як міський голова, голова комісії ТЕБ та НС маєте відповідні повноваження для прийняття відповідних заходів локалізації очагів поширення інфекції, залучати кошти резервного фонду, залучати сили і засоби, а якщо це буде не недостатньо тоді звертатися до ОДА. А то виходить так ящо людина тоне то Ви кажете "Почекай я звернусь до ОДА вони тобі мають негайно допомогти" КРАСАВА

Свiй 2020-05-24 / 08:40:07
Звернись до Iванова або Сидорова!

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

13:53
/ 1
ФОТОФАКТ. Унаслідок зіткнення двох автівок на в'їзді в Ужгород легковик перекинувся на дах
13:49
На пожежі в занедбаній будівлі в Ужгороді виявили тіло чоловіка
10:07
Житлові будинки горіли на Ужгородщині та на Рахівщині
10:06
На Закарпатті впродовж доби на пожежах загинули двоє людей
09:29
За добу в Ужгороді виявлено 55 нових випадків коронавірусної інфекції
09:26
За добу на Закарпатті підтверджено 234 випадки COVID-19, 5 пацієнтів померло
16:56
На Закарпатті патрульні допомогли літній жінці, яка впала у власній квартирі й понад добу пролежала на підлозі
14:22
На Іршавщині під час пожежі в будинку загинув літній чоловік
11:16
У Косівській Поляні на Рахівщині горів житловий будинок
11:10
У Хусті гасили пожежу у магазині з продажу взуття в торговому центрі
10:22
Під час пожежі у саморобному шатрі на Львівщині загинув мешканець Закарпаття
10:09
Два житлових будинки і тераса торгового центру горіли на Закарпатті
09:23
За добу в Ужгороді виявлено 72 нові випадки коронавірусної інфекції, 1 людина померла
09:22
/ 2
За минулу добу на Закарпатті у 208 осіб підтверджено COVID-19, 3 хворих померло
09:36
Житлові будинки, господарська споруда та лазня горіли впродовж доби на Закарпатті
09:33
За добу на Закарпатті виявлено 245 випадків COVID-19, 4 пацієнтів померло
09:09
За добу в Ужгороді виявлено 91 новий випадок коронавірусної інфекції
13:45
ФОТОФАКТ. У Ракошині на Мукачівщині на дорозі перекинувся каміон
09:52
Житлові будинки, дроварня, котельня і надвірні споруди горіли впродовж вихідних на Закарпатті
09:42
На Великоберезнянщині гасили пожежу в лазні
09:39
У Дубовому на Тячівщині горів магазин
09:37
На Ужгородщині водій Chery Beat з'їхав у кювет
09:34
За добу на Закарпатті виявлено 128 нових випадків COVID-19
09:12
За добу в Ужгороді виявлено 28 нових випадків коронавірусної інфекції
10:14
/ 3
За добу в Ужгороді виявлено 11 нових випадків коронавірусної інфекції, 1 людина померла
» Всі новини