За добу на Закарпатті додалося ще 39 хворих на COVID-19

Про ситуацію щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 23 травня повідомили Закарпатській ОДА.

За добу на Закарпатті додалося ще 39 хворих на COVID-19

Так, за даними Закарпатського обласного центру громадського здоров'я станом на ранок суботи, 23 травня:

- 263 закарпатців, у яких було підтверджено коронавірус методом ПЛР, одужали

- за минулу добу у 39 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР

- загалом з початку пандемії у 1042 закарпатців встановлено діагноз COVID-19, із яких - 233 медиків та 64 дітей

- 26 людей померли, із підтвердженим діагнозом COVID-19 методом ПЛР

- Станом на ранок 23 травня в області проведено 9155 досліджень COVID-19 методом ПЛР, 539 за добу.

23 травня 2020р.

Теги: хворі

Коментарі

Свалявець. 2020-05-25 / 15:34:17
Як мовиться в народному прислів'ї: «Поки грім не гримне – чоловік не перехреститься» так і у нас. Вийдеш в місто, 80 % без масок. Кафе заповнені. Життя. Як припре вірус, то тоді плач на всю область. Всі винуваті, а сам вину не признає що поставив під ризик свою сімю. знайомих. Тоді начинає "чухати" ріпу.

Людина 2020-05-25 / 14:17:56
Питання до "голови" з приводу весілля.Скажу Закарпатським словом "Хто робить весілля, той Тевчарь". Невже ви не розумієте, що Закарпатська область і інші 5 областей не готові до 2-го етапу пом'якшення! А люди взяли собі, що ніби то карантин послабили і можна відгуляти весілля. Вірус цей існує!, і не говоріть, що то не правда! Це є правда! Тому я раджу, щоб краще всі ці заходи перенести на слідуючий рік або відмінити, так як хвороба не йде на спад, а навпаки - зростає! Але до людей тупо не доходить, їм не важливе здоров'я, яке легко загубити, а потім важко його знаходити. Їм краще 1 раз відсвяткувати в натовпі людей, щоб потім, Не Дай Боже, проблем знайти на свою голову.

голова 2020-05-25 / 12:14:25

про що пишете. Який карантин і який короновірус? В Затишку в Тересві вже перше весілля назначено на 9 червня на 200 чоловік.

до коронавіруса 2020-05-24 / 20:53:49
Тест ПЛР можна зробити і за 980 грн. (в Центрі СНІДу). Це якщо "просто так", а якщо є покази - безкоштовно через напрвлення сімейного лікаря. А "безкоштовно", щоб задовліьнити просто чиюсь цікавість ніхто робити тести не буде.

Читач 2020-05-23 / 17:34:26
Люди, запитаюся. Ви вірите, що існує цей вірус? Бо бачу, що коли уряд послабив карантин, то народ, особливо на Закарпатті, не буду казати з якого села та району, нехтують правилами. Не вірять, що цей вірус насправді є, влаштовують весілля, не думають, що хтось в скупченні може заразитися, так як ніхто не знає, хто є переносником. Так у мене питання до молодих пар: ВИ ЩО ЗДУРІЛИ?! ВАМ ВЕСІЛЛЯ ВАЖЛИВЕ, ЩОБ ЙОГО 1 РАЗ ПРОВЕСТИ, А ПОТІМ, ЩОБ ІНШІ ЛЮДИ ЗАРАЗИЛИСЯ І ХВОРІЛИ БОГ ЗНАЄ СКІЛЬКИ? Дуже вам прям кортить його провести?! Аж не думаєте про себе та подумайте про інших!!!

Якщо карантин послабили, то не означає, що можна провести весілля, бо вірусу не існує! З такими порядками, ми і далі будемо сидіти на ізоляції, бо хворих людей зростає з кожним днем. А ви уважаємі молодожёны, продовжуйте в тому дусі!!!

Читач 2020-05-23 / 13:34:49
Люди, запитаюся. Ви вірите, що існує цей вірус? Бо бачу, що коли уряд послабив карантин, то народ, особливо на Закарпатті, не буду казати з якого села та району, нехтують правилами. Не вірять, що цей вірус насправді є, влаштовують весілля, не думають, що хтось в скупченні може заразитися, так як ніхто не знає, хто є переносником. Так у мене питання до молодих пар:ВИ ЩО ЗДУРІЛИ?! ВАМ ВЕСІЛЛЯ ВАЖЛИВЕ, ЩОБ ЙОГО 1 РАЗ ПРОВЕСТИ, А ПОТІМ, ЩОБ ІНШІ ЛЮДИ ЗАРАЗИЛИСЯ І ХВОРІЛИ БОГ ЗНАЄ СКІЛЬКИ? Дуже вам прям кортить його провести?! Аж не думаєте про себе та подумайте про інших!!!

Якщо карантин послабили, то не означає, що можна провести весілля, бо вірусу не існує! З такими порядками, ми і далі будемо сидіти на ізоляції, бо хворих людей зростає з кожним днем. А ви уважаємі молодожёны, продовжуйте в тому дусі!!!

Коронавірус 2020-05-23 / 12:55:28
Скажіть,нарешті, правду навіщо обманюєте людей, блокуєте розвиток малого бізнесу, не даєте вільно працювати, навчатися, просто жити закарпатському люду. І чому тест для дорослого 2000 тис. Грн. Питання: не знаю вже до кого звертатися- на кому заробляють кошти? Якщо є вірус- то тест повинен бути безкоштовним.

Nana 2020-05-23 / 12:22:01
тим, хто надто безтурботний, адресується https://texty.org.ua/fragments/100968/zovsim-ne-prosto-hryp-yak-covid-19-pryzvodyt-do-nezvorotnyh-ushkodzhen-usoho-orhanizmu/?fbclid=IwAR22sid0EPNBDK1qdn_lf_kv8XgmHP9FdX4A5JjPY1gwnFJ4FQgQvtQoWbI

Читатель 2020-05-23 / 10:19:52
Так и думал. ))) Что Ужгород и Мукачево. И всё именно из-за некоторых .... (пропущу слово). Кто-то там (известно кто) недосмотрел по своему идиотизму ситуацию в магазине, а второй грубо пренебрег ситуацией в интернате. И теперь это всё будет бешено скакать.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

01:38
На перевалі на межі Львівщини та Закарпаття сталася серйозна ДТП
10:11
В Ужгороді за добу – жодного нового випадку коронавірусної інфекції
09:42
В Ужгороді, намагаючись уникнути зіткнення з мікроавтобусом, водій "Мерседеса" врізався у дерево та інше припарковане авто
09:32
На Рахівщині під ранок згорів ГАЗ
09:22
На Закарпатті за добу підтверджено 10 випадків COVID-19
02:44
/ 1
У Перечинській ОТГ послабили карантинні вимоги
14:50
У Мукачеві з ночі кілька годин поспіль гасили масштабну пожежу
11:24
Пожежа у "Пальмірі" у Сваляві знищила дерев’яне перекриття та майно орендарів
10:37
Ще 10 випадків COVID-19 підтвердили за добу на Хустщині
10:28
На Виноградівщині вдосвіта горів житловий будинок
09:40
У Сваляві біля ринку горить будівля колишньої "Пальміри"
09:35
5 нових випадків коронавірусної інфекції виявлено за минулу добу в Ужгороді
09:13
/ 1