У Боржаві на Берегівщині ліквідували витік на підземному газопроводі (ФОТО)

Витік на підземному газопроводі виявили та ліквідували працівники АТ «Закарпатгаз» у селі Боржава Берегівського району. Під загрозою припинення газопостачання перебували чотири населені пункти.

У Боржаві на Берегівщині ліквідували витік на підземному газопроводі (ФОТО)

Вчасно виконані роботи дозволили ліквідувати проблему. При цьому навіть вдалося не припиняти подачу газу до будинків.

«Даний газопровід подає газ на 4 населені пункти: Варієво, Боржава, Галабор і Бадалово. Загалом — 1400 абонентів. Завдяки оперативному реагуванню служби підземних газопроводів та аварійно-диспетчерській групі був встановлений бандаж, і газопостачання до помешкань не перекривали», — розповів старший майстер групи експлуатації мереж Берегівської дільниці Жолт Мейсарош.

Аби виконати подібні роботи, щоразу залучаються щонайменше 12 працівників. Серед них — фахівці бригад комплексно-приладового обстеження, аварійно-диспетчерської служби, екскаваторщик, зварювальник, слюсарі групи експлуатації мереж.

«Впродовж минулого року було виявлено і усунуто 307 витоків. З початку поточного року уже виявлено і усунуто 107 випадків на підземних газопроводах і майже 1,5 тисячі витоків на наземних газопроводах, засувках, фланцевих з’єднаннях. Виконання всіх експлуатаційних робіт і аварійно-відновлювальних робіт виконується за рахунок плати за розподіл приєднаної потужності», — пояснив Віктор Водзінський, головний інженер АТ «Закарпатгаз».

Витік газу на підземному газопроводі у Боржаві був виявлений під час планового обстеження. Газопроводи, що під землею, обстежуються щорічно, відповідно до сформованого плану. Так само обстежуються і наземні газопроводи. Ці види робіт, як і ліквідація аварійних ситуацій у помешканнях закарпатців, є безкоштовними, адже покриваються за рахунок плати за розподіл газу. У випадках, коли закарпатці відчувають поблизу себе запах газу, газовики закликають терміново дзвонити за номером 104.

22 травня 2020р.

Теги: витік, газопровід

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

10:09
/ 4
У Буштинському парку на Тячівщині отруїли трьох лебедів Фото новина
15:30
На Міжгірщині рятувальники зупинили пожежу за кілька метрів від будинку Фото новина
13:25
На Закарпатті за добу сталося три ДТП із однією загиблою та кількома травмованими
10:54
У Нижній Апші на Тячівщині авто збило жінку Фото новина
12:04
У горах Рахівщини врятували харків’янина, який ледь не загинув від переохолодження Фото новина
10:14
Пожежа в Ужгороді забрала життя 70-річного чоловіка Фото новина
13:39
/ 1
У Тересві іноземець збив 14-річного підлітка на пішохідному переході Фото новина
12:39
На Львівщині сталася серйозна ДТП за участі закарпатця Фото новина
10:17
/ 2
Стихія вдруге знесла тимчасову переправу біля недоремонтованого "вітрякового" мосту в Жденіївській громаді Фото новина
16:36
/ 1
На Закарпатті поліцейські врятували 23-річну дівчину, яка намагалася вчинити самогубство Фото новина
13:26
Регіональна комісія з питань ТЕБ та НС запровадила жорсткі обмеження у селі Іза через спалах гепатиту А Фото новина
12:36
Внаслідок ДТП у Порошкові постраждали шестеро людей, серед них троє дітей Фото новина
11:24
Медики закликають утриматися від поїздок до Ізи через спалах гепатиту А
16:12
/ 3
Спалах гепатиту А на Хустщині продовжує поширюватися
10:46
/ 5
У ДТП на Берегівщині загинув 15-річний хлопець, ще двоє підлітків у тяжкому стані Фото новина
13:24
У Бедевлі 35-річна водійка збила підлітка й врізалася в дерево Фото новина
12:40
/ 1
Сусіди врятували будинок у Загатті від масштабної пожежі Фото новина
09:43
На Мукачівщині у Латориці виявили потопельника
16:54
/ 5
Закарпатський апеляційний суд заборонив будувати ГЕС на річці Тересва
09:49
/ 1
У Середньому на Ужгородщині в пожежі надвірної споруди травмувалася дитина 2023 року народження
09:25
У Берегові горів ВАЗ
12:00
У Заброді на Хустщині через димохід горів будинок Фото новина
09:48
У Тернові на Тячівщині горів мотоцикл, а у Чопі – Ford Escort
14:08
У Буштині на Тячівщині згорів Fiat Фото новина
11:15
В Ужгороді згоріла Tesla Model 3 Фото новина
» Всі новини