Одного з фігурантів лютневої стрілянини у Мукачеві звинувачено ще і в неправдивому замінуванні ресторану

Прокурором прокуратури Закарпатської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно мешканця с. Старе Давидково Мукачівського району, який підозрюється у псевдозамінуванні ресторану у центральній частині Мукачева.

Одного з фігурантів лютневої стрілянини у Мукачеві звинувачено ще і в неправдивому замінуванні ресторану

Згідно з матеріалами слідства, мукачівець, маючи на меті дезорганізувати роботу правоохоронних органів та самого закладу, у березні 2020 року повідомив поліцію про замінування одного із ресторанів м. Мукачева.

Виїхавши на місце події, працівники вибухотехнічної служби не виявили жодних вибухонебезпечних речовин чи предметів. У результаті виїзду на місце фахівців ДСНС даному управлінню заподіяно збитків на понад 77 тис грн. Крім того, матеріальні збитки заподіяно і власнику закладу, який певний час не працював.

Висновком експерта підтверджено, що телефонував саме підозрюваний.

У рамках даного провадження підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб з можливістю внесення 168 тис грн застави, яку за нього невдовзі сплатили.

Наразі мешканець Мукачівщини утримується під вартою за підозрою у закінченому замаху на вбивство двох або більше осіб вчиненому за попередньою змовою групою осіб (ч.2 ст.15, п.1, 12 ч.2 ст.115 КК України). Зокрема, йдеться про резонансну стрілянину у Мукачеві, яка мала місце 7 лютого 2020 року.

Дії підозрюваного кваліфіковані як завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, яке загрожує загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками (ч.1 ст.259 КК України).

Обвинувальний акт скеровано до Мукачівського міськрайонного суду, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області.

22 травня 2020р.

Теги: стрілянина, замінування, звинувачення

НОВИНИ: Кримінал

17:21
САП хоче вилучити незаконно набуті авто і кошти податківця з Закарпаття
14:33
/ 4
На Закарпатті викрили групу шахраїв, які хотіли привласнити нерухомість на понад 21 млн грн Фото новина
12:11
/ 1
На Закарпатті водія засудили до 7 років ув’язнення за смертельну п’яну ДТП Фото новина
15:05
/ 4
Поблизу Ужгорода затримали переправника з «клієнтом» дорогою до кордону Фото новина
14:21
На Закарпатті викрили двох підприємців на махінаціях із системою «Шлях» Фото новина
12:24
/ 1
У Хусті конфлікт біля супермаркету завершився вбивством Фото новина
15:10
/ 17
У центрі пластичної хірургії на Закарпатті викрили ухилення від сплати понад 100 млн грн податків Фото новина
13:34
/ 2
В Ужгороді викрили схему продажу «бронювання» для ухилянтів Фото новина
09:53
/ 2
На Закарпатті уролога викрили на продажі фіктивних діагнозів для відстрочки від призову Фото новина
13:08
/ 1
В Ужгороді чоловік побив і пограбував перехожого Фото новина
11:56
На Закарпатті чоловіку дали 10 років тюрми за спробу продати немовля за кордон Фото новина
15:45
/ 14
На Закарпатті викрили схему фіктивного працевлаштування для бронювання від мобілізації Фото новина
12:23
На Закарпатті взяли під варту чоловіка, якого підозрюють у зґвалтуванні 11-річної онуки Фото новина
11:06
/ 3
На Закарпатті зупинили спробу втечі до Румунії через «зелений кордон» Фото новина
15:58
/ 5
На Закарпатті посадовицю інституту НААН підозрюють у розтраті майже 680 тисяч грн Фото новина
10:13
/ 6
На Закарпатті розслідують загибель чоловіка від пострілу лісника
18:21
/ 3
В Ужгороді п’яний водій збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
14:19
В Ужгороді затримали нетверезого водія Фото новина
12:24
В Ужгороді чоловік відкрив стрільбу по знайомому з пневматичної рушниці Фото новина
18:53
/ 1
На Закарпатті затримали трьох переправників ухилянтів через кордон зі Словаччиною Фото новина
14:30
На Закарпатті затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника Фото новина
13:33
/ 3
Біля гуртожитків в Ужгороді двоє чоловіків напали та пограбували перехожого Фото новина
12:46
У Тячеві нетверезий чоловік викрав авто і одразу потрапив у руки поліції Фото новина
18:04
/ 7
Ексмитника із Закарпаття ув’язнили за ввезення електроніки на 87 млн грн через «зелений коридор» Фото новина
16:14
/ 3
На Закарпатті викрили два канали незаконного переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
» Всі новини