За добу на Закарпатті підтверджено 42 випадки COVID-19

Про таке повідомляють у Закарпатській обласній державній адміністрації.

За добу на Закарпатті підтверджено 42 випадки COVID-19

Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 21 травня:

- 224 закарпатців, у яких було підтверджено коронавірус методом ПЛР, одужали

- за минулу добу у 42 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР

- загалом з початку пандемії у 964 закарпатців встановлено діагноз COVID-19, із яких - 220 медиків та 58 дітей

- 24 людини померли, із підтвердженим діагнозом COVID-19 методом ПЛР.

Станом на ранок 21 травня в області проведено 8220 досліджень COVID-19 методом ПЛР, 420 за добу.

21 травня 2020р.

Теги: випадки, коронавірус

Коментарі

Бейла 2020-05-23 / 09:03:47
Цігане Виноградово похоронять

Житель 2020-05-22 / 00:33:37
Питання до імені "останньому". Звісно ж масове скупчення буде і таких би треба розігнати, щоб по вулиці не вешталися. Я не домаю, що влада таке допустить, але все можливо.

Останньому 2020-05-21 / 21:39:26
Шановний жителю, на кінець травня в Києві запланований гей-парад. Так я й запитую, чи там не буде масового скупчення людей? Чому подвійні стандарти, для християн всіх конфесій Паску святити ні-ні, а соросєтам гейпаради проводити, так запросто.

віруючому 2020-05-21 / 21:38:15


А що, хтось в Ужгороді готує гей-парад? Хто? Сидор? Бо якщо не в Ужгороді, а десь, то чого шуміти на закарпатськорму сайті?

І Порох тут до чого? То він шумів наприклад на Закарпатті онлайн? Чи самі люди шуміли, розуміючи небезпеку?

І може саме через цей шум, коли змусили сидоро-мамасуєвих тормознути зі святкуваннями, вдалося "Паску з горем пополам провести". А не просто з горем


Житель 2020-05-21 / 21:19:13
Які гей паради?! Що ви мелете? Хто вам таке пишете, я не розумію?!

Березнянин 2020-05-21 / 16:04:01
При Комуністах були червоні , при Ющенкові і Яникові - помаранчеві і сині відповідно , лиш при Пороху і Зелі чомусь голубі паради проводять . Яка влада такі і паради ...

Віруючий 2020-05-21 / 15:17:07
Паску з горем пополам провели, десь захворіли - десь незахворіли. Але скільки було шуму, яка була піднята агітація через засоби масової інформації і в основному через підкормлені владою та Порошенком. Готуються гей-паради, основний в Києві і всі мовчать. Це що не буде скупчення учасників, вони що будуть дотримуватись соціальної відстані? Да плюс маса правоохоронців, що будуть охороняти такий флешмоб. Чому мовчите?

Чит 2020-05-21 / 13:16:45
Ці два місяці були для того, щоб виробився інстинкт самозбереження. Не виробився.

Березнянин 2020-05-21 / 12:47:46
Його і не треба було помякшувати , хоча і так мало людей дотримувалися карантину.

продовжити 2020-05-21 / 11:20:27
Багато виявили за добу,треба продовжити карантин

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

17:31
На ужгородській об'їзній водійка Subaru вилетіла через бордюр на газон і збила дорожній знак
11:29
По дорозі між Сімером і Ворочовом Перечинської громади згорів Mercedes, що їхав на ремонт (РОЗШИРЕНО)
11:01
У середу у Ясіні на Рахівщині горіла "дев'ятка", а у Ворочові на Ужгородщині – Mercedes
10:43
На пожежі в Нижніх Воротах на Мукачівщині отримала опіки власниця будинку
10:34
Уночі в Чопській міській лікарні вигоріла надвірна споруда
11:37
У Буштині, поки власники спали, загорілася надвірна споруда з 2 тоннами сіна
16:57
У Синевирі на Хустщині вигорів мансардний поверх дерев'яного будинку
10:58
На Ужгородщині бобри норами пошкодили дамбу Латориці
11:22
У Буштині вогонь з підпаленого сухостою ледь не перекинувся на житлові будинки
11:09
В Ужгороді через саморобну піч горіла споруда, пристосована під житло
10:48
У пожежі в літній кухні у Вишкові загинув 68-річний чоловік
11:08
Спалюючи сміття на кладовищі, ужгородець спалив розташовану поруч надвірну споруду з сіном
21:56
Неподалік села Карпати внаслідок ДТП перекинувся Mercedes Sprinter
11:52
/ 2
Біля Горінчова на Хустщині Skoda вилетіла в кювет і перекинулася. Водій загинув, пасажирка травмована
10:26
У Синевирській Поляні горіла дровітня, від вогню довелося рятувати два будинки поруч
11:17
У Руському Полі на Тячівщині гасили пожежу в надвірній споруді
10:56
В Ужгороді горіло в місці "щільної забудови" на Гранітній
15:47
/ 1
43-річний житель Рахова з необережності впав з моста у річку і загинув (РОЗШИРЕНО)
14:15
/ 1
На Закарпатті в Тисі виявили тіло 22-го потопельника-"ухилянта" – 33-річного харків’янина
12:36
/ 13
Закарпатський ОТЦК: "ухилянт-суїцидник" Хабаров лише незначно "подряпав" руки, подряпини на обличчі "симулював", а при ньому знайшли транквілізатор
11:22
У Рахові вночі на неділю чоловік впав у Тису і втопився
10:47
В Ужгороді горіла квартира багатоповерхівки
13:41
У Руській Мокрій на Тячівщині Ford злетів у річку, загинули водій та пасажир
11:36
У Текові Королівської громади врятували будинок, в якому загорівся дах
10:45
У Кричові Буштинської громади донька, випадково проходячи повз, врятувала свою 77-річну матір з пожежі
» Всі новини