За добу на Закарпатті підтверджено 42 випадки COVID-19

Про таке повідомляють у Закарпатській обласній державній адміністрації.

За добу на Закарпатті підтверджено 42 випадки COVID-19

Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 21 травня:

- 224 закарпатців, у яких було підтверджено коронавірус методом ПЛР, одужали

- за минулу добу у 42 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР

- загалом з початку пандемії у 964 закарпатців встановлено діагноз COVID-19, із яких - 220 медиків та 58 дітей

- 24 людини померли, із підтвердженим діагнозом COVID-19 методом ПЛР.

Станом на ранок 21 травня в області проведено 8220 досліджень COVID-19 методом ПЛР, 420 за добу.

21 травня 2020р.

Теги: випадки, коронавірус

Коментарі

Бейла 2020-05-23 / 09:03:47
Цігане Виноградово похоронять

Житель 2020-05-22 / 00:33:37
Питання до імені "останньому". Звісно ж масове скупчення буде і таких би треба розігнати, щоб по вулиці не вешталися. Я не домаю, що влада таке допустить, але все можливо.

Останньому 2020-05-21 / 21:39:26
Шановний жителю, на кінець травня в Києві запланований гей-парад. Так я й запитую, чи там не буде масового скупчення людей? Чому подвійні стандарти, для християн всіх конфесій Паску святити ні-ні, а соросєтам гейпаради проводити, так запросто.

віруючому 2020-05-21 / 21:38:15


А що, хтось в Ужгороді готує гей-парад? Хто? Сидор? Бо якщо не в Ужгороді, а десь, то чого шуміти на закарпатськорму сайті?

І Порох тут до чого? То він шумів наприклад на Закарпатті онлайн? Чи самі люди шуміли, розуміючи небезпеку?

І може саме через цей шум, коли змусили сидоро-мамасуєвих тормознути зі святкуваннями, вдалося "Паску з горем пополам провести". А не просто з горем


Житель 2020-05-21 / 21:19:13
Які гей паради?! Що ви мелете? Хто вам таке пишете, я не розумію?!

Березнянин 2020-05-21 / 16:04:01
При Комуністах були червоні , при Ющенкові і Яникові - помаранчеві і сині відповідно , лиш при Пороху і Зелі чомусь голубі паради проводять . Яка влада такі і паради ...

Віруючий 2020-05-21 / 15:17:07
Паску з горем пополам провели, десь захворіли - десь незахворіли. Але скільки було шуму, яка була піднята агітація через засоби масової інформації і в основному через підкормлені владою та Порошенком. Готуються гей-паради, основний в Києві і всі мовчать. Це що не буде скупчення учасників, вони що будуть дотримуватись соціальної відстані? Да плюс маса правоохоронців, що будуть охороняти такий флешмоб. Чому мовчите?

Чит 2020-05-21 / 13:16:45
Ці два місяці були для того, щоб виробився інстинкт самозбереження. Не виробився.

Березнянин 2020-05-21 / 12:47:46
Його і не треба було помякшувати , хоча і так мало людей дотримувалися карантину.

продовжити 2020-05-21 / 11:20:27
Багато виявили за добу,треба продовжити карантин

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

22:17
/ 2
Четверо рятувальників на двох квадроциклах допомогли травмованій в горах Закарпаття львів’янці
17:55
/ 2
У Великих Ком'ятах вивільняли руку жінки, проштрикнуту церковною огорожею
11:28
/ 3
У Дунковиці на Іршавщині вантажівку занесло в кювет
11:01
У Мукачеві за минулу добу зафіксовано 6 нових випадків захворювання на COVID-19
10:37
За добу в Ужгороді виявлено 2 нові випадки коронавірусної інфекції
10:19
/ 4
На Закарпатті 67 випадків COVID-19 за добу та один пацієнт помер
22:28
/ 1
ФОТОФАКТ. Біля Мукачева авто вилетіло в кювет
09:34
/ 3
За добу в Ужгороді виявлено 17 нових випадків коронавірусної інфекції
09:32
/ 19
108 випадків COVID-19 виявлено на Закарпатті за добу та шестеро пацієнтів померло
03:47
Після повернення з Чехії треба буде або обсервуватися, або здати тест
02:50
/ 1
Волинському "минайському стрілку" як запобіжний захід обрано цілодобовий домашній арешт
16:24
/ 16
Директор Закарпатського обласного онкодиспансеру лікується від коронавірусу
11:01
За добу в Ужгороді виявлено 14 нових випадків коронавірусної інфекції
11:00
Під час пожежі в Хусті врятували життя господаря будинку, котрий втратив свідомість
09:26
В Ужгороді горів житловий будинок, а в Хусті – літня кухня
09:18
/ 2
112 випадків COVID-19 за добу виявлено на Закарпатті та 6 пацієнтів померло
03:37
/ 1
Лише 7% медиків Ужгородського пологового будинку пройшли ІФА-тестування
03:31
Понад тисячу ІФА-тестів зробили в закарпатському Центрі громадського здоров’я
15:51
На відшкодування збитків постраждалим від негоди на Міжгірщині та Рахівщині перераховано 6 млн грн
15:25
/ 3
В Ужгороді прооперували чоловіка, що проковтнув виделку
14:29
/ 2
Закарпаття стоїть на порозі повернення до першого етапу карантину – Петров
12:49
У Перечині вщент п'яний мотоцикліст зіткнувся із припаркованим на узбіччі дороги автомобілем
09:47
Під час пожежі в гаражі на Тячівщині вогонь понищив "Фіат"
09:21
/ 2