В Ужгороді на пішохідному переході авто збило дитину (ВІДЕО)

Сьогодні, 20 травня, в Ужгороді сталась аварія.

В Ужгороді на пішохідному переході авто збило дитину (ВІДЕО)

ДТП трапилась на вулиці Баб`яка.

На пішохідному переході автомобіль збив людину. Вона лежить посеред дороги.

Як згодом повідомилизгодом в ГУ НП України у Закарпатській області, у ДТП постраждала не дитина, а дівчина 1997 року народження, мешканка Ужгорода.

Водій вантажівки КамАЗ, 47-річний мешканець Ужгородського району, за попередньою інформацією був тверезим. Однак наразі його додатково перевіряють на вміст алкоголю в крові. 

Дівчину доставили до лікарні. Правоохоронці наразі встановлюють всі обставини події.

20 травня 2020р.

Теги: дитина, перехід

Коментарі

иван 2020-05-22 / 15:44:41
хто б не був'але людині потрібно надавати допомогу

Нік 2020-05-21 / 20:43:40
Який жах, прямо на переході, там ніколи пішохода непропускають.

Помагач 2020-05-21 / 19:40:36
Роману.Перша допомога це не є транспортування.Наявністьознак по реакції ока,пульсу,доступ до вільного дихання,зупинка зовнішньої кровотечі.

Адмін 2020-05-21 / 02:12:26


Коли це стало можливим, обставини ДТП було з'ясовано


До того 2020-05-20 / 21:40:58


Коментар видалено. Автору - попередження. Адмін


До адмiну. 2020-05-20 / 21:36:22
Так що ж сталось? Чому неякiсна iнформацiя ???

Читатель 2020-05-20 / 20:51:38
Вот это "уровень" журналистики! Нет слов! Это просто пипец полный. А потом валим, что "власть неграмотная". А сами что? Ну, что за уровень журналистики? Что за уровень подачи новостей? Это просто дно! Полное дно!

До байдужих і людей з викревленим вихованням 2020-05-20 / 17:39:16
Правила дорожнього руху https://green-way.com.ua/uk/test-pdd/question/39/1832. Коли водій здає екзамен там є питання про надання першої мед.допомоги, якщо ти не знаєш цього то тобі не мають видати права! Всі водії мають знати надати першу допомогу. Тому, це нормальна людська практика надавати першу мед.допомогу!

Олена 2020-05-20 / 17:31:08
Адмiн,добре всеж,що з дитиною?

Роман 2020-05-20 / 17:24:06
До небайдужого 15:19. Хто в тебе такі вчителі були, хто були твої батько й мати, що тебе такого навчили, що не можна надавати першу допомогу? Тебе ж ніхто не заставляє операцію на дорозі робити? Можна в телефонному режимі з 103 спілкуватись і надавати допомогу. Тут важлива кожна секунда!

Роман 2020-05-20 / 17:17:53
А чому ніхто не схилився над людиною? Це жах, невже це ми такі?

До небайдужого 2020-05-20 / 15:19:53
Не можна трогати тіло до приїзду кваліфікованих медиків, бо не знаєш шо з постраждалими, можна зробити в сто раз хуже і не врятувати!!! Такі правила і вони відомі в усьому світі! Тому не треба херню плести про байдужість

Небайдужий 2020-05-20 / 14:58:43
Хоч би хтось бодай спробував надати першу необхідну допомогу. Вражає байдужість людей.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

01:38
На перевалі на межі Львівщини та Закарпаття сталася серйозна ДТП
10:11
В Ужгороді за добу – жодного нового випадку коронавірусної інфекції
09:42
В Ужгороді, намагаючись уникнути зіткнення з мікроавтобусом, водій "Мерседеса" врізався у дерево та інше припарковане авто
09:32
На Рахівщині під ранок згорів ГАЗ
09:22
На Закарпатті за добу підтверджено 10 випадків COVID-19
02:44
/ 1
У Перечинській ОТГ послабили карантинні вимоги
14:50
У Мукачеві з ночі кілька годин поспіль гасили масштабну пожежу
11:24
Пожежа у "Пальмірі" у Сваляві знищила дерев’яне перекриття та майно орендарів
10:37
Ще 10 випадків COVID-19 підтвердили за добу на Хустщині
10:28
На Виноградівщині вдосвіта горів житловий будинок
09:40
У Сваляві біля ринку горить будівля колишньої "Пальміри"
09:35
5 нових випадків коронавірусної інфекції виявлено за минулу добу в Ужгороді
09:13
/ 1