Поліція затримала 2-х осіб в справі вбивства у Виноградові молодого хлопця, тіло якого шукають в Тисі - правозахисник

Йдеться про молодого виноградівця Василя Гоблика, який зник безвісті в ніч з 8 на 9 травня.

Василь Гоблик
Василь Гоблик

Останній раз бачили його у Виноградові по вулиці Вакарова біля пекарні.

Згідно із інформацією місцевих жителів, яку  в межах кримінального провадження перевіряють правоохоронці, хлопця вбили, завдавши удар викруткою у скроню. Тіло ж ймовірно скинули у річку Тиса, щоб приховати злочин.

Як повідомляє громадський правозахисник Віталій Грегор, поліція вже затримала 2-х осіб, ймовірно причетних до даної справи, і розшукує третього. Їх роль (співучасники чи свідки) у даній події має встановити слідство.

Також поліція вже сформувала пошукові загони із залученням рятувальників ДСНС та волонтерів з числа громадськості. Досі перевіряють як русло річки Тиса, так і чагарники та прилеглі території, де могло бути заховане тіло загиблого.

Як повідомляють джерела в правоохоронних органах, що підтверджують і громадські активісти Виноградівщини, один із затриманих - це колишній прикордонник Артур Міндак. Також цей ймовірний підозрюваний був відряджений на службу в зону АТО із жовтня 2014 по лютий 2015 року, але участі в безпосередніх бойових діях не брав. Дислокувався його підрозділ Держприкордонслужби на Донеччині між Курахово та Мар'янкою на КПВВ "Курахово" та мав неофіційну назву "Чебурашки" (через відповідне зображення на спецтранспорті). Сам же А.Міндак, згідно з посадовими обов'язкими, як "контролер", перевіряв документи на в'їзд-виїзд з тимчасово окупованої території. Місцеві ж повідомляють, що на даному пості "процвітала" корупція здебільшого через "коридор контрабанди", який існував до припинення торгівлі з ОРДЛО в 2017 році. Також ці "контролери" начебто "збивали" кошти і з місцевих пенсіонерів, наприклад, через відсутність всіх документів тощо.

Другим підозрюваним читачі Закарпаття онлайн із Виноградова назвали Роберта Антоні.  Його називають рідним братом дружини Артура Міндака.

19 травня 2020р.

Теги: вбивство, Виноградів

Коментарі

Васко Дагама 01.04.2021 / 05:16:12
Вбивць втопити в тисі ппц розумно режисер писав сценарій но пішло не так мусора склепали справу бо з ними нехотіли рішати грошима Юра Каптур а чого не розкажеш як Васька барижив і адвокат сам сказав на судові що пістолет Васі

Пекло 26.05.2020 / 15:40:24
Не втопити а катувати доки не признаються

Федя 25.05.2020 / 22:31:58
Суд Лінча для таких виродків.

Хуст 25.05.2020 / 19:01:31
Робія знаю не міг він це зробить.

Хуст 25.05.2020 / 18:59:27
Неможливо людину звиновачувати якщо її вина набула доказана


Джо 24.05.2020 / 03:53:40
Вони не просто так повезли хлопця до ріки...

Джо 24.05.2020 / 02:55:15
Мадяри як завжди думають про себе що вони самі хитрожопі,ну нічого, вони за те що зробили ще своє отримають

Юрист 21.05.2020 / 08:06:17


Можете свої рекомендації передати адресантам особисто. Тут вам не майданчик для самоствердження. Коментар видалено. Адмін


До виноградів2 20.05.2020 / 18:35:27
Луфосе,де той пістолет.

Оля 20.05.2020 / 16:22:06
Смерну кару потрібно вводити в цій божевільній країні

sevlush 20.05.2020 / 14:57:06
Виноградів2. Ти бачив(ла) що він махав пістолетом?? Пістолет скоріш за все був бувшого прикордонника..а не Васі. Ніде нема фактів що в нього був присутній пістолет, це лише вигадки винуватців і на мою думку щоб завести слідтсво в оману.. і дуже цікаво де діли тіло?? Вони д м‘ясники.. ну ви розумієте до чого це

Віталій Грегор 20.05.2020 / 13:37:21
"щось не розумію", не маніпулюйте, все ви розумієте. Замальовують лиця коли інфу подають правоохоронці,а цю дав я і в заголовку спеціально для вас написано "правозахисник". На них поширюються певні додаткові обмеження по закону як посадовців.

Щось не розумію 20.05.2020 / 10:43:37
Нікого не захищаючи і виправдовуючи, не розумію підходу журналістів до подання інформації про злочини. Якщо на гарячому спіймають цигана, то на фотографіях обов"язково замазують лице і не дай боже не назвуть прізвище. А тут аж таке смакування особистою інформацією... Якось дуже дешево.

Виноградів 20.05.2020 / 00:27:09


Розуміємо, що слова добирати важко. Але стишіть емоції і коментуйте з дотриманням правил коментування. Коментар видалено. Адмін


Виноградів2 19.05.2020 / 23:30:21
Вбивць втопити в Тисі а нічого що твій Вася пістолетом махав та погрожував? Якби він так само вбив тих хлопців які захищалися,ти б і про нього писав "Ужас"!!!! Ніяких цінностей!!! Вбив пацанів з пістолета!! Втопити би його в Тисі!!!" ????????7

Виноградів 19.05.2020 / 22:25:59
Ужас !
Молодь зійшла з розуму-ніяких життєвих орієнтирів,ні моральних цінностей ....повна неадекватність!
Співчуття рідним....
Вбивць привселюдно потопити у Тисі !!!!

НОВИНИ: Кримінал

17:56
На Закарпатті підприємець намагався контрабандою вивезти за кордон лісоматеріали Фото новина
14:33
У Виноградові засудили чоловіка, який систематично грабував людей
09:45
На Тячівщині водійка з підробленим посвідченням тікала від поліції Фото новина
12:55
/ 1
У Мукачеві судитимуть трьох нападників, зокрема сина депутата облради, які побили 20-річного хлопця в новорічну ніч
11:36
На Закарпатті затримали зловмисників, які на надувних човнах переправляли «ухилянтів» за кордон Фото новина
13:08
У Берегові затримали іноземця, який перебував у міжнародному розшуку Фото новина
15:11
В Ужгороді вилучили немовля, яке 22-річна мати із Запоріжжя продала сторонній людині Фото новина
15:25
На Закарпатті судитимуть групу переправників, які за гроші вивозили чоловіків за кордон Фото новина
14:00
/ 1
У пункті пропуску «Лужанка» затримали авто, розшукуване Інтерполом Фото новина
22:51
/ 1
Злочин завдовжки у 20 років: як родина Льовочкіна легалізувала землі, куплені за вкрадені в держави гроші
18:09
Правоохоронці затримали чоловіків, причетних до крадіжок та грабежів на Рахівщині та Хустщині Фото новина
17:13
На Хустщині затримали наркоторговця, який після виходу під заставу продовжив збут наркотиків Фото новина
15:26
На Закарпатті розслідують смерть 7-річного хлопчика у реабілітаційному центрі Фото новина
11:06
/ 2
У Мукачеві повідомили про підозру чоловікові, який ошукав подружжя пенсіонерів на понад 1,1 млн грн Фото новина
14:55
/ 2
Закарпатка намагалася перетнути кордон із фальшивою страховкою та запропонувала хабар Фото новина
11:09
Суд покарав мукачівку, яка систематично била і принижувала чоловіка, роком пробації та програмою для кривдників
08:53
У Мукачеві за "п'яне" водіння покарали водія "Мерседеса" Фото новина
16:55
/ 7
На Тячівщині директор дитсадка та спільники розікрали майже 1 млн грн під час ремонту Фото новина
15:42
На Берегівщині викрили спробу переправлення 23-річного киянина за кордон Фото новина
15:01
/ 6
На Закарпатті затримали чоловіка, який обіцяв «вирішити питання» служби за $4 тисячі Фото новина
13:06
/ 1
У Мукачеві двоє підлітків за вечір пограбували чотирьох людей Фото новина
16:03
/ 1
На Закарпатті судитимуть учасників наркомережі з прибутком до пів мільйона гривень на місяць Фото новина
12:45
/ 6
В Ужгороді на 7 років ув’язнили військового, який двічі втікав з полігону в Оріховиці
12:19
Поліція Мукачева затримала рецидивіста, який торгував метамфетаміном Фото новина
13:12
/ 2
Чотирьох закарпатців підозрюють у незаконному видобутку піщано-гравійної суміші з річки Тиса Фото новина
» Всі новини