У супермаркеті "Вопак" в Ужгороді підтверджено 5 випадків захворювання співробітників на COVID-19 (ВІДЕО)

Начальник управління охорони здоров’я Ужгородської міськради Василь Решетар, керівник «Вопак-Ужгород» Роман Сарай та начальник Ужгородського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в Закарпатській області Лілія Ігнацевич прокоментували сьогодні ситуацію із захворюваністю на коронавірус у працівників магазину «Вопак», що на вулиці Яроцькій в Ужгороді.

У супермаркеті "Вопак" в Ужгороді підтверджено 5 випадків захворювання співробітників на COVID-19 (ВІДЕО)

Перед тим у міській раді з цього приводу провели робочу нараду з керівництвом супермаркету, представниками усіх служб та контролюючих органів.

За словами Василя Решетаря, випадки захворювання на коронавірус у «Вопаку» не можна назвати спалахом, оскільки вони не пов’язані між собою. Першим захворів охоронець закладу, який останній день на роботі був ще 27 квітня, йому підтвердили COVID-19 8 травня. Жінка-касир також останній день на роботі була 27 квітня, але розстеження показало, що інфікувалася вона від членів родини.

Роман Сарай повідомив, що на сьогодні коронавірус підтверджено у 5 працівників. Одразу після першого випадку повідомили контролюючі органи, інформацію жодним чином не приховували. Керівництво закладу організувало обстеження усіх 45 працівників ПЛР-тестуванням, виявили таким чином ще трьох хворих, у двох із них хвороба протікає безсимптомно. Від роботи відсторонили 15 осіб, які контактували із виявленими хворими, зараз організовано термометрію, регулярно проводять дезінфекцію приміщень тощо.

Лілія Ігнацевич розповіла про контроль за ситуацією в Ужгороді з боку Держпродспоживслужби на виконання тих постанов КМУ, які доводять до цього контролюючого органу. Так, триває моніторинг всіх закладів, яким дозволено працювати. Кожного дня у разі виявлення порушень складають акти, в основному, це стосується ринків, переважно дають усні рекомендації щодо усунення порушень і щодо вимог, які існують на сьогодні. Щодо мережі «Вопак», то зауважень до їхньої роботи досі не було.

У зв’язку з цим випадком служба посилить контроль дотримання санітарних вимог. Мова про особистий захист продавців, покупців, контроль за дотриманням дистанції та засобами, якими проводиться дезінфекція, зазначила пані Лілія.

Василь Решетар також уточнив, що всі працівники «Вопака», у яких було виявлено недугу, перебувають вдома, у них легкий перебіг хвороби. У приміщенні супермаркету 15 травня працівники лабораторного центру провели дезінфекцію.

19 травня 2020р.

Теги: захворювання, супермаркет, Вопак

Коментарі

Олексанрд 21.05.2020 / 09:40:49
Цей Вопак - рікісний гадюшник. Дуже дивно, що цей заклад не закрито на декілька днів для дезинфікаційної обробки , як вогнище інфекції. Всіх контактних працівників необхідно було б обстежити на наявність коронавірусу і на 14 днів - на самоізоляцію, а всіх відвідувачів - сповістити про можливе зараження. Та й посилити режим в супермакеті треба б було.

Читач 20.05.2020 / 13:21:51
А той власник правильно, що надів понтові окуляри - щоб люди очі його брехливі не заплювали!

Читач 20.05.2020 / 13:19:05
Брешуть усі як ті пси, виправдовуючи свою бездіяльність! Вже при першому виявленні вірусу у працівника магазину, той магазин мав бути закритий, а усі працівники мали бути ізольовані на обсервацію! СБУ і прокуратура - працюйте, порушень купа, саджати є кого!

Анна 20.05.2020 / 12:23:27
Які санітарні умови можуть бути у супермаркеті Вопак.Вся діяльність даного закладу спрямована на отримання максимального прибутку любою ціною: всі зіпсуті продукти йдуть на переробку і виготовлення їжі. Все перемивається, просушується і на випічку булочок, виготовлення котлет.... ЖАХ!

ВІРА 20.05.2020 / 07:31:34
"Перебувають вдома" не пужайтеся ,се не смертельна болізнь! Вас розвели !

пітерський 19.05.2020 / 23:58:18


******* перший робітник захворів 29 квітня


десять 19.05.2020 / 20:36:47
Суть решетаря - ангельським голоском брехати.

Степан Крук 19.05.2020 / 17:10:29
Ще питання: Чому тільки публікації "Закарпаття онлайн" появилася офіційна інформація?

Степан Крук 19.05.2020 / 17:06:45
Шановні друзі! Решетар пи$дить! Слідкуйте: два випадки 27 та 28 квітня. Отже ці люди, ніби не контактували із іншими співробітниками "Вопаку" три тижні. Питання: чому відсторонили 14 співробітників "Вопака", адже вони не контактували із захворілими. Чому Решетар замовчує ще три випадки захворілих? Коли захворіли? Ті три і могли стати причиною вогнещевого спалаху.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

15:05
На Закарпатті 17-річного хлопця поранили з травматичної зброї
12:15
/ 1
64-річний водій врізався в огорожу на Тячівщині Фото новина
11:05
/ 1
На Закарпатті півторарічна дитина випадково випила бензин
18:03
/ 1
У Берегові немовля отримало хімічну травму очей через конфлікт дорослих
16:51
/ 2
У Карпатах рятувальники евакуювали травмованого туриста Фото новина
11:43
У Берегові другу добу гасять масштабну пожежу на сміттєзвалищі Фото новина
10:58
На Хустщині 16-річна дівчина отримала електротравму під час косіння трави
09:49
У Тячеві врятували 92-річну жінку Фото новина
09:12
На Закарпатті чоловіка госпіталізували після укусу отруйної змії Фото новина
18:15
На Закарпатті власник обгорів, рятуючи від вогню свій автомобіль Фото новина
13:15
На Берегівщині медики екстреної допомоги прийняли пологи вдома Фото новина
20:48
/ 1
На Берегівщині 3-річна дівчинка впала у 2,5-метровий колодязь – дитину врятували після утоплення
17:43
/ 1
На Закарпатті медики врятували пацієнта з важким ускладненням цукрового діабету
13:59
/ 3
На Хустщині 21-річний мотоцикліст загинув, врізавшись в електроопору Фото новина
11:22
/ 1
На Закарпатті дворічний хлопчик проковтнув отруту для мишей
10:22
На Ужгородщині легковик на смерть збив пенсіонерку Фото новина
16:21
/ 5
У Сваляві нетвереза 14-річна дівчина випала з четвертого поверху Фото новина
13:19
/ 2
19-річного юнака госпіталізували після укусу змії під час збору ягід на Закарпатті Фото новина
09:03
/ 1
Буревій і град вдарили по Закарпаттю Фото новина
16:15
/ 5
В Ужгороді легковик збив електросамокат із двома 17-річними дівчатами Фото новина
11:34
/ 2
На Рахівщині внаслідок перекидання вантажівки загинув чоловік, водій тяжко травмований Фото новина
15:18
На Тячівщині рятувальники евакуювали 17-річного хлопця, який травмувався під час збору ягід Фото новина
10:35
/ 1
71-річний чоловік на Рахівщині постраждав від ймовірного укусу отруйної змії
18:18
/ 2
На Закарпатті 76-річну жінку вдарило струмом під час обрізання кущів
16:08
На Рахівщині трирічна дівчинка потрапила до лікарні після того, як проковтнула капсулу для прання
» Всі новини