В ужгородському "Вопаку" приховують спалах COVID-19 серед працівників – журналіст

В ужгородському супермаркеті «Вопак», розташованому на вулиці Яроцькій, має місце спалах захворювання, спричиненого коронавірус COVID-19.

В ужгородському "Вопаку" приховують спалах COVID-19 серед працівників – журналіст

Про це в своєму Телеграм-каналі інформує журналіст Віталій Глагола.

За його інформацією, захворіли відразу 6 працівників.

"Перший випадок зафіксували більше тижня тому, але розголосу спалаху коронавірусу в маркеті уникали. Персоналу заборонили розповідати про хворих колег, а тим часом супермаркет продовжує працювати.

Мені написали одразу кілька працівників супермаркету і розповіли про спалах коронавірусу серед колег. Інформацію мені анонімно підтвердили в обласному лабораторному центрі та лікарі", - повідомив В.Глагола.

Він нагадав, що "після 1 випадку захворювання на COVID-19 в Іршаві одразу закрили супермаркет «Амбар», а усіх працівників протестували методом ПЛР, сам магазин продезинфікували. В Ужгороді ж магазин продовжує обслуговувати клієнтів без перерви та тестування співробітників.

19 травня 2020р.

Теги: коронавірус, COVID-19, Вопак

Коментарі

Для Степана Крука. 2020-05-19 / 14:58:32
Извините, не разводите демагогию!
1) Санслужбы имеют полномочия.
2) Хорошо, так, "удобно" ))) - "волати и нічого не робити". "Удобнейшая позиция.
3) Каждый должен заниматься своими прямыми обязанностями.

Степан Крук -С** 2020-05-19 / 14:54:21
Не вірна постановка питання! Медики не мовчать, а волають! Мовчать і замовчують проблему чиновники від медицини - Департамент Охорони здоров'я ОДА. Саме вони вирішують, котрій інформації жити, а котрій вмерти!

С** 2020-05-19 / 14:27:41
странно почему медики молчали. Когда только заболел первый человек. Они не понимают что их молчание способствует распостранению болезни. Они ж медики должны были сразу оповестить всех. Или не знают что такое эпидемия. Нарушение закона . фактически медики способствовали заражению людей в магазине рабочих и не только..

Тамерлан 2020-05-19 / 13:17:08
Сарай развел сарай.
Потрясающий срач в Вопаках!
У Сарая патологическая жадность!
Как можно уничтожать СЭС в Украине?
Вопаки вообще закрыть следует!

Читатель 2020-05-19 / 11:48:13
А самое главное. Где реакция служб наших? Независимо от позиции руководства - они должны были принять меры. Немедленные! Почему этого не сделано? У них полномочия же!

Читатель 2020-05-19 / 11:46:52
И самое главное. Умолчать можно. А потеря бизнеса? А потеря сотрудников? Вот, потому, если это не фейк - ИХ ПРОБЛЕМЫ. Накроется магазин, затем остальные.... И останутся они с носом!

Читатель 2020-05-19 / 11:45:01
1) Опять же - неужели такой бардак?
2) Опять же - такие начальники тупые????
3) см. п.2 Умолчать можно, а последствия от коронавируса потом расхлёбывать кому? Этому же начальству. В первую очередь.

Охоана 2020-05-19 / 11:11:56
Це все брехня

Степан Крук -Читатель 2020-05-19 / 10:51:10
В ідеалі повинно б бути так, як ви кажете. На жаль це не фейк - є лабораторне підтвердження (ПЛР) тих шести випадків. І є факт замовчування із боку адміністрації "Вопака" та зволікання прийняття рішення владою. Чому так трапилося і повинні з'ясувати відповідні органи. Зверніть увагу також і на те, що таку резонансну інформацію "Закарпаття онлайн" досі офіційно владні структури не спростували...

Читатель 2020-05-19 / 10:46:22
А во-вторых, что за бардак у нас? Всё же фиксируется! Все данные - место работы, кто конкретно и т.д. А во-вторых, если так, то ЖДЕМ СОТНЮ ИНФИЦИРОВАННЫХ.

И не боится руководство магазина заразиться? Такие смелые? Коронавирус не разбирает, кто молчит, кто нет, кого заставляют или нет.

Читатель 2020-05-19 / 10:42:27
Логика - зачем заставлять кого-то молчать, то есть рубать себе сук, на котором сидишь? Ладно, утаить грипп. Или что-то еще. А коронавирус НЕ УТАИШЬ.

Читач 2020-05-19 / 10:22:06
Здається на фейк. При першому захворюванню лікарі би трусили магазин і поливали б його дезінфекцією! Проходило б виявлення контактних осіб і приховувати було б не можливо. Згадайте ОДА. Тим більше це магазин!!! Тому повірю, коли скажуть офіційно а не анонімно "з джерел". А якщо офіційні служби замовчували - це привід для роботи СБУ.

Микола 2020-05-19 / 10:04:45
Сарай розвів в Вопаках не тільки вірус, там роками ужасна антисанітарія, клопи, жуки, таракани з пацканами...

Юрій 2020-05-19 / 09:20:47
Так само приховують хворобу серед працівників "СІЛЬПО", і тренують інших працівників щоб мовчали

Фрасова каріка 2020-05-19 / 07:39:41
Біда би тих манагерів з власником побила!

UzRaider 2020-05-19 / 07:08:42
Для оновлення інформації не тиждень назад а працівник хворіе вже 3 тижня.

май русин 2020-05-19 / 04:36:44
За сякоє би мала быти кримінальна відповідальность

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

11:29
По дорозі між Сімером і Ворочовом Перечинської громади згорів Mercedes, що їхав на ремонт (РОЗШИРЕНО)
11:01
У середу у Ясіні на Рахівщині горіла "дев'ятка", а у Ворочові на Ужгородщині – Mercedes
10:43
На пожежі в Нижніх Воротах на Мукачівщині отримала опіки власниця будинку
10:34
Уночі в Чопській міській лікарні вигоріла надвірна споруда
11:37
У Буштині, поки власники спали, загорілася надвірна споруда з 2 тоннами сіна
16:57
У Синевирі на Хустщині вигорів мансардний поверх дерев'яного будинку
10:58
На Ужгородщині бобри норами пошкодили дамбу Латориці
11:22
У Буштині вогонь з підпаленого сухостою ледь не перекинувся на житлові будинки
11:09
В Ужгороді через саморобну піч горіла споруда, пристосована під житло
10:48
У пожежі в літній кухні у Вишкові загинув 68-річний чоловік
11:08
Спалюючи сміття на кладовищі, ужгородець спалив розташовану поруч надвірну споруду з сіном
21:56
Неподалік села Карпати внаслідок ДТП перекинувся Mercedes Sprinter
11:52
/ 2
Біля Горінчова на Хустщині Skoda вилетіла в кювет і перекинулася. Водій загинув, пасажирка травмована
10:26
У Синевирській Поляні горіла дровітня, від вогню довелося рятувати два будинки поруч
11:17
У Руському Полі на Тячівщині гасили пожежу в надвірній споруді
10:56
В Ужгороді горіло в місці "щільної забудови" на Гранітній
15:47
/ 1
43-річний житель Рахова з необережності впав з моста у річку і загинув (РОЗШИРЕНО)
14:15
/ 1
На Закарпатті в Тисі виявили тіло 22-го потопельника-"ухилянта" – 33-річного харків’янина
12:36
/ 13
Закарпатський ОТЦК: "ухилянт-суїцидник" Хабаров лише незначно "подряпав" руки, подряпини на обличчі "симулював", а при ньому знайшли транквілізатор
11:22
У Рахові вночі на неділю чоловік впав у Тису і втопився
10:47
В Ужгороді горіла квартира багатоповерхівки
13:41
У Руській Мокрій на Тячівщині Ford злетів у річку, загинули водій та пасажир
11:36
У Текові Королівської громади врятували будинок, в якому загорівся дах
10:45
У Кричові Буштинської громади донька, випадково проходячи повз, врятувала свою 77-річну матір з пожежі
00:02
/ 1
У Неліпині Мукачівського району Volkswagen на швидкості проломив стіну і влетів у будинок
» Всі новини