У ДТП на Мукачівщині загинув прокурор обласної прокуратури (ВІДЕО)

Про це в своєму телеграм-каналі повідомляє журналіст Віталій Глагола

У ДТП на Мукачівщині загинув прокурор обласної прокуратури (ВІДЕО)

"Сьогодні ввечері на трасі Київ-Чоп перед Мукачевом в ДТП розбився насмерть прокурор Закарпатської обласної прокуратури 35-річний Олександр Сочка, який кермував Toyota Corolla із номерним знаком АО5500АТ. 

Він зіткнувся із мікроавтобусом у якому постраждала жінка. За попередньою версією поліції - чоловік, здійснюючи обгін, виїхав за зустрічну смугу", - інформує В.Глагола.

За інформацією Закарпаття онлайн, О.Сочка працював на посаді начальника відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності управління нагляду у кримінальному провадженні.

Як повідомили згодом в пресслужбі обласної прокуратури, аварія трапилась сьогодні, 8 травня, близько 21 години, на трасі Київ - Чоп, між м. Мукачево та с. Клячаново.

Обставини ДТП, у якій загинув працівник прокуратури, будуть встановлюватися у рамках окремого кримінального провадження

Досудове розслідування здійснюватимуть слідчі ТУ ДБР у м. Львові.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн унаслідок зіткнення на Мукачівщині авто перетворилося на металобрухт.

09 травня 2020р.

Теги: ДТП, Клячаново, прокурор

Коментарі

1001_Nights 2020-07-11 / 20:18:57
До тепер не віриться, що Сашко нема (... Стільки енергії, планів, бажань було... Не покидаєш нас, Вічна Тобі пам'ять. Сумно й скорботно, дуже шкода, що трапилось так. Спочивай з миром(

ВВВ 2020-07-10 / 14:35:24
назавжди залишишся в пам"яті і серці, життя таке несправедливе
ДИНАСТІЯ не мала права так ЗАКІНЧИТИСЯ

КоДурко 2020-05-16 / 00:41:29
Сесь Глагола самий оперативний ) усе він перший на місці ключевих подій,усе він повідомляє ..) Майже має Дар відуна.. Візьміть його вже дечь вище , віщуном чи шо..)

В теперь діла тих кого він вів - ізчезнуть , і ті люди за котрих ви нещодавно читали в рубриці " громкі прийоми " будуть дома) #нашаПоліція нам спати мішає

До дружини Еріки 2020-05-14 / 11:36:00
Якщо це був Ваш чоловік, то гуляв у Вас він як неодружений. Розумію, що про померлих погано не говорять... Співчуваю всій полині

Дружина Еріка 2020-05-14 / 10:19:52
Люди, схаменіться! Перестаньте вигадувати різні гидоти. Немає у вас ніякої совісті. Мій загиблий чоловік вже постав перед Судом Божим, а ви ще ніяк не заспокоїтесь. Це тільки чиясь хвороблива уява могла написати всілякі нісенітниці. Подумайте про те, що і ви колись постанете перед Богом. Саша був добрим, чуйним і світлим чоловіком. Вічна йому пам'ять.

До адміністратора 2020-05-13 / 15:41:29
Хто общався з покурорчиками тому психлікарня вже не поможе, бо Ви аси ламати людські долі за бабки і не заставайте за одного з вас... на вору і шапка горить, журіться оби прокльони на вас не впали,а що бачите на другому чекайте на себе.

Адміністратору 2020-05-13 / 00:22:44
Достатньо цього бреду.
Ті, чиє місце у обласній псих.лікарні дають волю хворобливій уяві в коментарях.
'Колишні...жони', 'До Тані', 'До колег' та інші, зверніться поки не пізно до фахівців. Є ще невеликий шанс, що вам допоможуть

До Тані 2020-05-12 / 23:04:02
А якшо придурок летів на шаленій швидкості а твій чоловік, батько, син, брат, шовгор їхали би йому случайно не на бусі, а девятці, як думаєш скільки було б загиблих? А він вижив?Щоб ти тоді писала? Поняти і простити, а може четвертувати, може на довічне, може здати на органи, як і за чим йому жити, а задумайся?

Колишні...жони 2020-05-12 / 22:55:36
Я знаю його особисто і не раз бачила нанюханого за рульом, пяного рідше, і не розказуйте тут чарівні казки , бо коли дружину привязуєш до стільця і бєш на очах дитини то це і є цей "святий і порядний чоловік" якому земля має бути пухом, та ніколи в житті, шкода шо помер раптовою смертю, треба було кожен день по чуть чуть, щоб чуствував яке горе він приніс не в одну родину, а свою роботу прокурорчика можна було робити і людяно, а не як барига, купив і продав справу, а потім хотять состраданія????? Не бути тому, як дружки за нього не заставайте, а ліпше думайте про себе, бо Ви такі ж!

Ганна 2020-05-12 / 21:48:46
Не судіть бо нікому не судилось знати свій час і свою секунду,але від такого з нас ніхто впевнений,що вже через секунду і ми можемо почути таку звістку за своїх рідних і близьких.БОЖЕЧКО забирає тих кого любить і тих хто вже заслужив покинути це земне життя,а ми ще не заслужили тому і існуємо.Дай сили родині пережити це непоправиме горе.Вічна йому пам'ять.НЕХАЙ З НЕБЕС НА НАС ДИВИТЬСЯ та ПРИСНИТЬСЯ НАМ І СКАЖЕ МЕНІ ТУТ ДОБРЕ БО ТУТ НЕМА ФАРИСЕЇВ.

Таня 2020-05-12 / 20:12:02
До колег 2020-05-12 / 19:27:52 не судять всіх по одній менеті! Олександр був відповідальною людиною і ніколи не нюхала. І на підпитку ніколи не сідав за кампот.Якщо не знали цієї людини, то краще мовчіть... Не були там не бачили мовчіть...

До колег 2020-05-12 / 19:27:52
А коли родина відшкодує моральну і матеріальну шкоду потерпілим,родичі і колеги урода, який не думав коли летів на шаленій швидкості, нанюханий, пішов на обгон і мало не вбив двох людей , а якби вбив і їх? То як би молили прощення і чи лишився б таким порядним, чи не звільнили б його в день дтп і на скільки б посадили, дуже цікаво? Вся надія в цій справі на львівське дбр.

Танюшка 2020-05-12 / 19:24:53
Люди злі їм завжди хтось виний, кожен президент гавно і т.д.
Виходить, що у всіх своїх біржах люди чинять когось, їм завжди хтось виний! А Сашкові земля нехай буде пухом! Для мне він залишиться світло людиною!і ті хто пише, що накупляють дорогі іномарки, то поцікавився для початку з якого року в нього ця машина! А цій машині вже 12 років! Саша ти будеш в пам'яті і в серцях кому ти допоміг назавжди!!!

Колеги 2020-05-12 / 17:07:06
Вічна пам’ять! Хай земля тобі буде пухом, Сашко!!! Світла і порядна людина!!! Дай сили родині пережити це горе!!!

До юриста 2020-05-12 / 15:55:01
Открой личко Гюльчитай

Юрист 2020-05-11 / 23:42:29
Дивуюся, читаючи коментарі. Невже одна частина дописувачів, склавши руки, чекала поки щодо них сфабрикують кримінальні справи і винесуть обвинувальні вироки, не подавали ні апеляційних, ні касаційних скарги, не зверталися до Європейського суду в кінці-кінців, а інша частина так само пасивно споглядала, як порушуються їх права як потерпілих від злочинів...?! А зараз, коли сталася трагедія все згадали?! Досить ховатися під масками ніків! Називайте себе і конкретні факти! А ні, то замовкніть назавжди!
Система прокуратури далека від ідеалу, так само як не є ідеальною і вся держава, і все суспільство.
Олександр був хорошим фахівцем, який, як і десятки інших колег, забезпечував доручений йому напрямок діяльності. Не заробивши при цьому мільйонних статків, не побудувавши вілли та не змінюючи щороку дорогі іномарки.
Спочивай друже, у іншому світі, кращому за цей!

Никита 2020-05-11 / 21:09:58
Взяточник и мошенник этот прокурор ещё тот.

Вол 2020-05-11 / 18:19:53


Хамство, ненормативна лексика, відсутність іншого змісту, крім переходу на особистість іншого коментатора. Коментар видалено. Адмін


Володимир 2020-05-11 / 16:10:57
Тільки нагуляні пси і суки можуть говорити такі паскудства про цю хорошу і порядну Людину, щож кожен судить по собі, Бог вам суддя. А тобі Сашо земля нехай буде пухом і Вічная пам"ять

Колишній 2020-05-11 / 16:08:33
Які сволочі! Загинув порядний хлопець! А ті коментатори, котрі всіх міряють під один гребінець,- ваша карма не забариться!

НОВИНИ: Кримінал

17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 1
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"