В Ужгороді затримали чоловіка, що збирав на вулиці бруківку і пакував її у багажник свого авто (ФОТО)

Ужгородські патрульні виявили чоловіка, який, ймовірно, намагався привласнити бруківку з місця проведення ремонтних робіт

В Ужгороді затримали чоловіка, що збирав на вулиці бруківку і пакував її у багажник свого авто (ФОТО)

Сьогодні, близько 10-ї ранку, під час патрулювання екіпаж ужгородських патрульних помітив, як на перехресті вулиці Анкудінова та вулиці Дайки невідомий громадянин збирав бруківку, якою викладено тротуар.

Чоловік складав матеріал у поліетиленові пакети та розміщував у багажному відділенні власного автомобіля.

Мотив такого вчинку чоловіку довелося пояснювати слідчим, які встановлюють обставини справи.

08 травня 2020р.

Теги: бруківка, авто

Коментарі

Віктор 11.05.2020 / 09:42:53
Поліція, як завжди, на висоті. Ловить лише тих хто вкрав майно вартістю до 100 гривень. Все що вкрадене дорожче за вказану суму вважаєтьсь дрібним порушенням і таких порушників "безкоштовно" відпускають.
Аналогічна ситуація і з бійками. За ляпас злодійкуватому чиновнику "самий чесний та непідкупний суд у світі" може дати від 3 до 7 років ув'язнення. А ось кривава бійка із застосуванням бейсбольних біт, холодної та вогнепальної зброї часто вважається "штовханиною" та "дрібним хуліганством (навіть якщо при цьому когось і було вбито). За такі "дрібниці" порушники правопорядку переважно сплачують штраф.
Так що слава нашій правоохороній системі!!! А суддям мукачівського міжрайонного суду тричі слава!!! І солідну фінансову винагороду разом із посиленим харчовим пайком.

Карлик 09.05.2020 / 01:39:30
Ну тут тільки розстріл )

Варош 08.05.2020 / 22:43:01
А що з тими хто крав бруківку на Митній? Чи колег не затримують?

петро 08.05.2020 / 22:02:07
мудак

!!! 08.05.2020 / 21:09:24
ЦИГАНІЯ ???

Йосип 08.05.2020 / 18:41:40
А де митник який крав на митній вулиці

Головний злодій міста Ужгород 08.05.2020 / 16:52:16
Цікаво дізнатись про подальшу долю вилучених речових доказів у вигляді 30 коцок. Та дуже сумно що така медійна слава оминула тисячі безімених коцок закатаних в асфальт або в грунт в результаті масштабних « капіталовкладень» останніх років

Ужгородець 08.05.2020 / 14:50:13
По перше не з тротуара , ця бруківка була закатана в асфальт і там же опиниться через місяць чи чи два коли грошей місту вистачить. По друге цю бруківку хотів використати для бордюру в багатоповерхівці, яка належить місту Ужгороду, що написав в поясненнях . Ну а поліція молодець оперативно затримала правопорушника з 30 бруківками. Підпис. Головний злодій міста Ужгорода

НОВИНИ: Кримінал

15:05
/ 1
Поблизу Ужгорода затримали переправника з «клієнтом» дорогою до кордону Фото новина
14:21
На Закарпатті викрили двох підприємців на махінаціях із системою «Шлях» Фото новина
12:24
У Хусті конфлікт біля супермаркету завершився вбивством Фото новина
15:10
/ 15
У центрі пластичної хірургії на Закарпатті викрили ухилення від сплати понад 100 млн грн податків Фото новина
13:34
/ 2
В Ужгороді викрили схему продажу «бронювання» для ухилянтів Фото новина
09:53
/ 2
На Закарпатті уролога викрили на продажі фіктивних діагнозів для відстрочки від призову Фото новина
13:08
/ 1
В Ужгороді чоловік побив і пограбував перехожого Фото новина
11:56
На Закарпатті чоловіку дали 10 років тюрми за спробу продати немовля за кордон Фото новина
15:45
/ 14
На Закарпатті викрили схему фіктивного працевлаштування для бронювання від мобілізації Фото новина
12:23
На Закарпатті взяли під варту чоловіка, якого підозрюють у зґвалтуванні 11-річної онуки Фото новина
11:06
/ 3
На Закарпатті зупинили спробу втечі до Румунії через «зелений кордон» Фото новина
15:58
/ 5
На Закарпатті посадовицю інституту НААН підозрюють у розтраті майже 680 тисяч грн Фото новина
10:13
/ 6
На Закарпатті розслідують загибель чоловіка від пострілу лісника
18:21
/ 3
В Ужгороді п’яний водій збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
14:19
В Ужгороді затримали нетверезого водія Фото новина
12:24
В Ужгороді чоловік відкрив стрільбу по знайомому з пневматичної рушниці Фото новина
18:53
/ 1
На Закарпатті затримали трьох переправників ухилянтів через кордон зі Словаччиною Фото новина
14:30
На Закарпатті затримали чоловіка за спробу підкупу прикордонника Фото новина
13:33
/ 3
Біля гуртожитків в Ужгороді двоє чоловіків напали та пограбували перехожого Фото новина
12:46
У Тячеві нетверезий чоловік викрав авто і одразу потрапив у руки поліції Фото новина
18:04
/ 7
Ексмитника із Закарпаття ув’язнили за ввезення електроніки на 87 млн грн через «зелений коридор» Фото новина
16:14
/ 3
На Закарпатті викрили два канали незаконного переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:51
/ 2
Суд зобов’язав Ужанський нацпарк відшкодувати понад 2,6 млн грн збитків через незаконну вирубку
11:55
/ 4
В Ужгороді затримали екоінспектора за 80 тис. грн хабаря за працевлаштування Фото новина
15:52
/ 1
У Тячеві судитимуть трьох нападників на ветерана Фото новина
» Всі новини