На Закарпатті викрили масштабне розкрадання державних лісів на 14 млн грн (ФОТО)

Масштабну схему незаконного переправлення гуртових партій вартісної деревини до країн Євросоюзу блокувала Служба безпеки України у Закарпатській області.

На Закарпатті викрили масштабне розкрадання державних лісів на 14 млн грн (ФОТО)

За даними слідства, протиправні поставки організувала одна з регіональних компаній, що спеціалізується на продажі лісоматеріалів за кордон. Попри мораторій на вивезення з України необробленої деревини, фірма нелегально продавала ліс цієї категорії іноземним замовникам. Аби уникнути викриття, експортер вносив до митної декларації дані, що не відповідали реальному виду та якості сировини. За попередніми підрахунками, за цією схемою зловмисники планували вивезти за кордон сировини майже на 1 мільйон гривень. Наразі встановлюється її остаточна вартість та об’єми.

Днями на пункті пропуску «Дякове» СБУ попередила чергову нелегальну поставку за кордон. У чотирьох вантажних автомобілях зловмисників, які прямували до Європи, правоохоронці виявили партію необробленої деревини загальним об’ємом 176 кубічних метрів.

Відкрито кримінальне провадження за ст. 201-1 (переміщення через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю лісоматеріалів або пиломатеріалів цінних та рідкісних порід дерев, лісоматеріалів необроблених, а також інших лісоматеріалів, заборонених до вивозу за межі митної території України) Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до контрабанди лісу. Наразі вирішується питання про вилучення транспортних засобів та нелегальної деревини.

Операція з викриття та блокування контрабанди проводилася під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області.

08 травня 2020р.

Теги: ліси, розкрадання

Коментарі

Булат 2020-05-09 / 20:52:31
Цікаво а ПДВ, забрала податкова із відшкодування, і скільки відсотків?

Зе команда 2020-05-09 / 18:04:19
Чорноголова лісничий Ляховець Іван !!! будь-ласка заїдьте туди і подивіться що робить цей лісничій ! Пані Оленька як ви з цим чоловіком працюєте??? Напевно договорились за нього активісти

Отакої 2020-05-09 / 12:30:06
Прокинулася СБУ, і прозріла обласна прокуратура. А до того їх діяльність полягала у кришуванні за процент. Якщо не усунення конкурентів за замовленням

ЛОХОТРОН 2020-05-09 / 08:00:45
ЦIКАВО чи МАРГА СИДИТЬ?

Бубен 2020-05-09 / 00:05:47
Ну то не дарма прокурори, сбушники разом із поліцією на виконання вказівки нового губернатора цілодобово чергують і перевіряють фури з лісом. Слава розумним керівникам вказаних структур!

Чокс 2020-05-08 / 22:53:09
Так Ляховця Івана за зябра візьміть! Цього корупціонера! На ньому кримінальна справа на міліони грн збитків державі! А він і на далі працює! Це не держава а цирк!!!

Укр 2020-05-08 / 19:06:32
Піар Рудницького який за будь яку ціну хоче підлизнути губернатору бо той не бачить цього галицького злодія на посаді, ось і фоткаються його пси на фоні будь чого і будь де з шевронами сбу. Ганьба та й годі .... згадуєте нещодавне викриття маштабних злочинів бирковича, так ці облізлі пси так нічого і не зробили. Служба бувша у використанні - ось цим все і сказано

рррр 2020-05-08 / 18:25:43
Ну роками не бачили незаконних вирубок,а зараз з якогось дива прозріли

Михайло Іван 2020-05-08 / 17:05:35
Злодія Ляховця Івана лісничого ..березнянське лісництово.. чому не покараєте за розурадання лісу в 2міліони грн!!!!! СБУ чого мовчете???

Словак 2020-05-08 / 16:08:42
То всьо Мурга крав ліс..

Росада 2020-05-08 / 14:42:15
Сергій на Міжгірщині Дмитрівна з Агролісу весьліс вирубує та копує магазини донці в Ужгороді,на декілька міліонів Щурю вирубала коли балатувався в ВР,він програв .Народ голосував за команду ЗЕ ,щоб була справедливість в районі,щур програв вибори каже що наркоші з гномом перемогли,цигана каже небоіться дмитрівна дасть хащі відкупиться.

Анна 2020-05-08 / 14:34:29
Зловили, бо хотіли зловити. Вони ж теж читають коменти у соцмережі про незаконну рубку дерев.

Цирк і показуха, хаос і бардак 2020-05-08 / 13:51:33
Де ЗУ про повну заборону вирубування лісів?????
Ці піари масштабну ... яка масштабна

ЛОХОТРОН-73 2020-05-08 / 13:35:29
РУБАЮТЬ I ДАЛI БУДУТЬ ЩЕ БIЛЬШЕ НИЩИТИ!

Мигаль 2020-05-08 / 13:23:14
Каже урйад и парламент, ош из-за мілководдйа на 25% зменшиться выроботка електроенергійі. Панове! Позераву на тоті фоткі и думаву собі, ош уткі буде вода у ріках Западнойі Украйины, кить сим букам было рости ищи мінімум рокув 30. А теперь опсталисйа Карпаты лысі. А ко на йіх місто посадив молоді деревцйата? Ні "дождетесь"!

митро 2020-05-08 / 13:14:17
видав хлопці не вчасно завезли ліс кадебішам чи прокуророві

Кук 2020-05-08 / 13:07:59
Покровитилів які гроші брали от жуликів чого непосадите? Чого майно в них не відберете! Робили би вони свою роботу належним чином порядок би був! Шкури ви продажні в погонах, морди воровські!

НОВИНИ: Кримінал

01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 1
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового