Затверджено обвинувальний акт стосовно голови ДВК з 69 округу на Закарпатті, яка незаконно видала бюлетені для голосування

Прокуратурою та поліцією Закарпаття продовжується системна робота із притягнення до відповідальності осіб за порушення виборчого законодавства.

Затверджено обвинувальний акт стосовно голови ДВК з 69 округу на Закарпатті, яка незаконно видала бюлетені для голосування

Так, у травні 2020 року прокуратурою Закарпатської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно голови дільничної виборчої комісії у с. Червеньово Мукачівського району.

У ході слідства зібрано докази, які підтверджують, що підозрювана, усупереч складеної присяги та діючого законодавства, незаконно видала невстановленим особам 45 бюлетенів, на імена осіб, які у день проведення позачергових виборів до Верховної Ради України перебували за кордоном.

Дії підозрюваної кваліфіковані за ч.2 ст.158-1 КК України, тобто надання виборчих бюлетенів особам, які не мають право їх отримувати, вчинене членом виборчої комісії, за попередньою змовою групою осіб.

Сторона захисту, оцінивши зібрані у ході розслідування докази, пішла на угоду з стороною обвинувачення, визнавши свою вину в інкримінованому злочині.

Наразі обвинувальний акт, разом із угодою про визнання винуватості, скерований до Мукачівського міськрайонного суду для затвердження.

Досудове розслідування здійснювали слідчі та детективи відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління ГУНП в Закарпатській області. Прокуратура області забезпечила процесуальне керівництво за ходом слідства.

Таким чином, уже дев’ять обвинувачених членів ДВК 69 одномандатного виборчого округу визнали свою вину у інкримінованих злочинах, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області.

08 травня 2020р.

Теги: обвинувачення, бюлетені, голосування

Коментарі

Йовжі 08.05.2020 / 12:52:11
Зблюватися, чи нє?

НОВИНИ: Кримінал

10:56
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
14:28
/ 4
У Ракошині на Мукачівщині двоє юнаків пограбували будинок, простріливши ноги господарю Фото новина
11:40
Акушерці у Мукачеві повідомили про підозру через смерть немовляти Фото новина
09:50
/ 2
Через загибель туристки на Драгобраті підозру отримало керівництво курорту Фото новина
18:17
/ 10
Депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара, який приховав мільйони у декларації, узято під варту Фото новина
17:40
На Хустщині затримали переправника, який за $10 тис. організував "зелений коридор" ухилянтам Фото новина
16:30
На Закарпатті поліція заблокувала три канали збуту бойової зброї Фото новина
11:55
Закарпатець пропонував $2,5 тис. командиру взводу за «вирішення питання» товариша Фото новина
13:50
В Іршаві поліція затримала підозрюваного у торгівлі наркотиками Фото новина
09:16
/ 3
На Тячівщині поліція затримала чоловіка, який зірвав портрети загиблих захисників Фото новина
14:52
/ 6
Депутат Берегівської райради приховав у декларації понад 8 млн грн Фото новина
13:54
/ 3
На Хустщині викрили ще 8 осіб у справі незаконного оформлення інвалідності Фото новинаВідео новина
» Всі новини