На Міжгірщині група фахівців з області з'ясовує, чим пояснюється "імунітет" району до COVID-19

Про таке сьогодні під час брифінгу розповіла керівниця ДУ "Закарпатський обласний лабораторний центр МОЗ" Галина Сітник.

На Міжгірщині група фахівців з області з'ясовує, чим пояснюється "імунітет" району до COVID-19

Як розповіла Галина Сітник, медики також звернули увагу на відсутність діагностованих хворих на коронавірусну інфекцію у Міжгірському районі.

Так, Міжгірщина - єдиний район області, де вже не перший тиждень з початку епідемії не виявлено жодного хворого наCOVID-19.

За словами Галини Сітник, "Нас Міжгір'я теж зацікавило, ми звернули на це увагу. Тим більше, що взірці нам (в лабораторію Закарпатського обласного лабораторного центру МОЗ - ред.) з району направлялися. Але результати тестів весь час були від'ємні".

"Я розпитувала людей звідти, з чим це може бути пов'язано. Казали, що там дуже активно свідомі мешканці: хто повертався із заробітків, дотримувалися самоізоляції, також дотримуються карантинних заходів", - додала Г. Сітник.

Утім, сьогодні, відповідно до розпорядження керівника штабу з ліквідації НС на Міжгірщину виїхала група фахівців, серед них - і керівник штабу Ігор Шинкарюк, фахівчиня лабораторного центру Вікторія Тимчик, медики. "Вони на місці хочуть вивчити цей "феномен", з'ясувати обставини. Заразом подивляться, чи витримуються всі процедурні вимоги при відібранні зразків для тестування, чи правильно працюють мобільні бригади. Якщо вдасться, хочуть самостнійно вдібрати біоматеріали у пацієнтів із симптоматикою", - розповіла Г. Сітник.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнна Закарпатті на ранок 5 травня підтверджено 546 випадків COVID-19, із них 142 –медпрацівники, 23 – діти.

05 травня 2020р.

Теги: група, фахівці, імунітет

Коментарі

міжгіря 2020-05-07 / 22:49:07
в Синевирі жінці померлого чоловіка давали гроші. щоб согласилися ,що її 80-- річний чоловік помер від короновірусу.Чого їм так треба, щоб був короновірус???!

Гірка правда 2020-05-07 / 08:36:22
У тої комісії була одна задача - завезти у район коронавірус, не обов'язково в міжгір'я, головне - в район. має бути видимість існування вездисущої страшної епідемії, від якої не скриєся ніхто і серйозність ситуації.
допоки в міжгірському районі цього нема, план не виконано, відповідно вірус не внушає для всіх великого страху.
мають бути цифри, хоча б одиничка.

і вони будуть. ось побачите.

після цього візиту в районі одразу ж виявлять людину з позитивним тестом на коронавірус.

ось такі гіркі сьогоднішні реалії.

Міжгір"я 2020-05-06 / 15:12:47
Видно у Міжгірців є антитіла.

FERI Мукачево 2020-05-06 / 06:07:19
Як варіант, отаке пояснення - https://www.unian.ua/lite/stars/koronavirus-novini-madonna-zayavila-shcho-bilshe-ne-bojitsya-zarazitisya-covid-19-u-chomu-sprava-10980836.html
61-річна МAДOHHA - aмериканська співачка заявила, що перехворіла безсимптомно й тепер не перебуває в групі ризику, що має антитіла до COVID-19. Зірка пройшла тест на виявлення антитіл і він дав позитивний результат.
Мадонна переконана, що перехворіла безсимптомно й тепер не перебуває в групі ризику.

Clubni4ka 2020-05-06 / 00:25:53
Скоро забудеш своє ім’я, пользуйся своїм)

Марія 2020-05-05 / 20:25:55
А секрет імунітету- пофігізм.

бо високо в горах2 2020-05-05 / 17:49:33
Міжгірці - сильна популяція, не страшні їм ні інфекція, ні радіація..
Хіба якась комісія із собою занесе вірус

До Гість 2020-05-05 / 17:10:31
А ти закупив тести? Подарував міжгірчанам, щоб робити всім підряд? Роблять тільки тим,хто захворів. Хворих було 50 ,тому і тестів 50. у Хусті купили місцеві бізнесмени для всіх медиків ,купи і ти

хворий 2020-05-05 / 17:07:09
я був 30 то міряли,був учора тоже міряли.На дверях по дві медсестри стояли і міряли.

Гість 2020-05-05 / 16:55:26
Пшеничний сказав, що зроблено 50 тестів. Аж! На цілий район! То звісно, що не знайдуть хворих. У лікарні і поліклініці вчора був барак, ніхто температуру при вході не міряв. А сьогодні все дуже дисципліновано

Хворий 2020-05-05 / 16:17:33
Та там у Міжгірї так строго відносяться до того,як при чумі і у тюрьмі. До лікаря нараз не пущают- перестають на дверях,виміряють температуру,дзвонять у кабінет і коли там не має нікого,тоді лиш запускают. Ведуть тебе прямо до лікаря,і скоро так,щоб десь не зайшов.а коли заходиш у двері- фукают на руки, коли до дохтора,- тоже. Впознати когось тяжко,бо всі одіті,як у операційній,у шапках на очи і очках. Таксі боять того вірусу що й кардіограмі і кров на цукор роблять у лікаря. може це і добре,та точно добре,раз не заражаются люди,та мало чудно.А скора пару днів приїжджала до сусіда,та так були вдіті,як дезінфектори. Поняття що то дохторі тяжко. Аж який би тиск високий не був у сусіда,та нараз упав від страху,як увидів тих двох ,як космонавтів

Зеля 2020-05-05 / 15:39:50
Влупити штраф верховинцям-міжгірцям.
Як тото так. У всіх є.... а у сих нич....
А Шинкарюк до Готри-подельніка повіявся.... Йому коронавірус - як привіт....а не турбота за чилядь....

Міжгір"я 2020-05-05 / 15:28:44
Та що там вивчати, треба брати з собою ордена і медалі і нагороджувати районну владу і лікарів за відмінні профілактичні заходи.

Дмитро 2020-05-05 / 14:57:52
Краще нехай перевірять, чим виявиться, що вже купа хворих.

сфдлстщ 2020-05-05 / 14:54:47
у Вас ще ниє коронавіруса? Ми го Вам привеземе...

Говерла 2020-05-05 / 14:46:38
всі комісари мусять бути в масках і рукавичках, харчуватися лише на свіжому повітрі в 50 м від всього місцевого люди; пожалійте людей, вони не винні, що не заражені

555 2020-05-05 / 14:25:47
Но сисі пани зараз мусят найти вірус тот

Alex 2020-05-05 / 14:24:11
Тримайтесь!!! Зараз Вам комісія привезе цю заразу. В Миколаєві теж не було, поки не приїхали спеціалісти з Києва.

Alex 2020-05-05 / 14:18:16
Тримайтесь, зараз Вам комісія привезе цю заразу. В Миколаєві теж не було, поки не приїхали спеціалісти з Києва.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

11:29
По дорозі між Сімером і Ворочовом Перечинської громади згорів Mercedes, що їхав на ремонт (РОЗШИРЕНО)
11:01
У середу у Ясіні на Рахівщині горіла "дев'ятка", а у Ворочові на Ужгородщині – Mercedes
10:43
На пожежі в Нижніх Воротах на Мукачівщині отримала опіки власниця будинку
10:34
Уночі в Чопській міській лікарні вигоріла надвірна споруда
11:37
У Буштині, поки власники спали, загорілася надвірна споруда з 2 тоннами сіна
16:57
У Синевирі на Хустщині вигорів мансардний поверх дерев'яного будинку
10:58
На Ужгородщині бобри норами пошкодили дамбу Латориці
11:22
У Буштині вогонь з підпаленого сухостою ледь не перекинувся на житлові будинки
11:09
В Ужгороді через саморобну піч горіла споруда, пристосована під житло
10:48
У пожежі в літній кухні у Вишкові загинув 68-річний чоловік
11:08
Спалюючи сміття на кладовищі, ужгородець спалив розташовану поруч надвірну споруду з сіном
21:56
Неподалік села Карпати внаслідок ДТП перекинувся Mercedes Sprinter
11:52
/ 2
Біля Горінчова на Хустщині Skoda вилетіла в кювет і перекинулася. Водій загинув, пасажирка травмована
10:26
У Синевирській Поляні горіла дровітня, від вогню довелося рятувати два будинки поруч
11:17
У Руському Полі на Тячівщині гасили пожежу в надвірній споруді
10:56
В Ужгороді горіло в місці "щільної забудови" на Гранітній
15:47
/ 1
43-річний житель Рахова з необережності впав з моста у річку і загинув (РОЗШИРЕНО)
14:15
/ 1
На Закарпатті в Тисі виявили тіло 22-го потопельника-"ухилянта" – 33-річного харків’янина
12:36
/ 13
Закарпатський ОТЦК: "ухилянт-суїцидник" Хабаров лише незначно "подряпав" руки, подряпини на обличчі "симулював", а при ньому знайшли транквілізатор
11:22
У Рахові вночі на неділю чоловік впав у Тису і втопився
10:47
В Ужгороді горіла квартира багатоповерхівки
13:41
У Руській Мокрій на Тячівщині Ford злетів у річку, загинули водій та пасажир
11:36
У Текові Королівської громади врятували будинок, в якому загорівся дах
10:45
У Кричові Буштинської громади донька, випадково проходячи повз, врятувала свою 77-річну матір з пожежі
00:02
/ 1
У Неліпині Мукачівського району Volkswagen на швидкості проломив стіну і влетів у будинок
» Всі новини