Ужгородці не підтримали пропозицію щодо колового руху на пл. Корятовича

Більшість учасників публічної консультації не підтримують запропоновані зміни в організації транспортно-пішохідного руху на площі Корятовича в Ужгороді.

Ужгородці не підтримали пропозицію щодо колового руху на пл. Корятовича

14 квітня в Ужгороді стартувала 11 публічна консультація, яка тривала до 30 квітня. Міська влада запитувала думку мешканців міста щодо доцільності запровадження колового руху на площі Корятовича.

За період проведення публічної консультації до обговорення долучилося 636 ужгородців. Учасники/ці консультації, відповідаючи на запитання «Чи підтримуєте Ви зміни в організації транспортно-пішохідного руху на площі Корятовича», могли обрати лише один варіант відповіді. Отже, 34,1%, або 217 ужгородців підтримали зміни у схемі організації руху на площі, а 65,9% або 419 - проти пропонованих змін.

Нагадуємо, публічні консультації – це процес комунікації між органами місцевого самоврядування та громадянами (зацікавленими сторонами), за допомогою якого обидві сторони стають поінформованими про різні перспективи та пропозиції. Це інструмент, який надає можливість громадянам впливати на зміст рішень, які ухвалюють органи місцевого самоврядування.

Станом на березень 2020 року проведено 56 публічних консультацій в містах діяльності ВІ «Активна Громада». Наприклад, в Ужгороді вже відбулося 11 публічних консультацій. Це найвищий показник. Друге місце займає Дрогобич - 5 консультацій. На третьому місці – Запоріжжя та Кропивницький - по 4 публічні консультації.

05 травня 2020р.

Теги: зміни, консультації, Корятовича

Коментарі

Провидець 05.05.2020 / 21:36:32
Стараюсь слідкувати за всім, що відбувається.
Про таке опитування не чув.
Кожен день проїжджаю через Корятовича.
Тобто, опитування не репрезентивне.
Про це свідчить кількість відгуків.

НОВИНИ: Соціо

23:21
На сайті "Закарпаття онлайн" тривають регламентні роботи
23:49
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 5
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 11
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
22:03
/ 4
"Вітряні парки" "відповідально" відбудують міст, "безвідповідально" обвалений вантажівками з щебенем для дороги, якою вони планують возити "ненормативні великогабаритні вантажі"
13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
» Всі новини