В Ужгороді затримали трьох агресивних чоловіків, котрі намагалися потрапити в пологовий і ламали шлагбаум

Трьох агресивних чоловіків, які намагалися, попри заборону медперсоналу, потрапити в Ужгородський пологовий будинок - затримали поліцейські охорони.

В Ужгороді затримали трьох агресивних чоловіків, котрі намагалися потрапити в пологовий і ламали шлагбаум

Близько 17.20 суботи, 2 травня, на пульт централізованого спостереження надійшов сигнал «Тривога» з Ужгородського пологового будинку, який перебуває під охороною поліції охорони. За лічені хвилини наряд реагування прибув на місце і затримав правопорушників.

У ході перевірки з’ясувалося: троє мешканців села Руські Комарівці, після відмови медичної сестри впустити їх у медустанову, почали поводити себе агресивно, висловлюватися грубою лайкою та ламати шлагбаум.

Правоохоронці швидко затримали молодиків та запросили їх до Ужгородського відділу поліції для з’ясування обставин. Перевіривши чоловіків по базі стало відомо, що один з них, 27-мирічний закарпатець, перебуває у розшуку за грабіж.

 

04 травня 2020р.

Теги: пологовий

Коментарі

коментар 04.05.2020 / 18:51:01
Який суд? В положенні будуть прості патрульні,які "перевищили" свої службові повноваження і зіпсували всю статистику по нашому "мирному і некриміногенному"регіону України.

мовжі дігов 04.05.2020 / 17:04:06
якщо суд правильно прийме рішення, то всі троє будуть у положенні...

НОВИНИ: Соціо

13:06
Обласна бібліотека презентує "Календар краєзнавчих пам’ятних дат Закарпаття на 2026 рік"
09:07
/ 3
Закарпатська облрада "новорічно" відкорегувала будівництво школи біля Мукачева до 225 млн оточенню Комарницького і Тищенка
08:47
На Закарпатті оприлюднили погодинний графік відключень електроенергії на 8 січня
18:21
/ 2
До Мукачева евакуаційним потягом прибули вимушені переселенці з прифронтових територій Фото новина
17:08
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Миколою Райнишем Фото новина
14:22
/ 1
Помер військовослужбовець із села Боржавське на Виноградівщині Михайло Кіш Фото новина
09:08
Графік відключень електроенергії в Закарпатті на 7 січня
20:57
/ 6
Закарпатська прокуратура не захистила заказник "Темнатик" і праліси на схилах Боржави від забудови курортом Каськіва-Львочкіна
17:41
/ 1
На війні з росією поліг Олексій Керпатенко зі Сваляви Фото новина
17:01
/ 1
Закарпатські прикордонники заборонили проросійському італійцю в’їзд в Україну на 3 роки - ЗМІ Фото новина
15:07
/ 1
Підтвердили загибель захисника із Дубівської громади Юрія Мотринця Фото новина
13:55
Двоє туристів із Тернополя заблукали в горах Закарпаття Фото новина
11:41
На Закарпатті викрили канал переправлення ухилянтів горами до Румунії Фото новина
11:15
/ 1
В Ужгороді попрощаються із захисником Миколою Райнишем Фото новина
16:53
В Іршаві попрощалися з Героєм Іваном Котубеєм Фото новина
15:50
У Словаччині розшукують зниклого 46-річного закарпатця Фото новина
14:57
/ 2
У пункті пропуску "Ужгород" запроваджено оформлення пішоходів Фото новина
13:43
/ 1
У Дубовому на Тячівщині попрощалися із полеглим на війні Героєм Михайлом Магулою Фото новина
16:27
В Ужгороді стартували традиційні «Коляди у старому селі» Фото новина
14:28
/ 1
На КПП Закарпаття утворилися великі черги Фото новина
18:18
/ 1
В Ужгороді зупинили нетверезого водія, який порушував ПДР Фото новина
15:02
/ 1
Фотопастки прикордонників зафіксували диких тварин у високогір’ї Карпат Фото новина
09:42
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 52-річним захисником Миколою Головком Фото новина
19:25
/ 13
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 4
18:12
/ 3
Ветеран Другої світової війни з Закарпаття Іван Попович відзначив 100‑річчя Фото новина
» Всі новини