Суд відсторонив головного "господарника" Ужгорода від посади

У четвер, 30 квітня 2020 року, слідчий суддя Ужгородського міськрайонного суду постановив ухвалу, якою відсторонив від посади директора Департаменту міського господарства Ужгородської міської ради Володимира Бабидорича.

Суд відсторонив головного "господарника" Ужгорода від посади

До Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області  надійшло клопотання правоохоронців про відсторонення підозрюваного від посади.

Слідством було встановлено, що посадова особа Ужгородської міської ради спільно із підрядником приватного товариства у період з листопада 2017 по грудень 2018 року вносили недостовірні відомості до актів виконаних робіт.

Відтак, особа підозрюється у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 та ч. 4 ст. 191 КК України, інформує Ужгородський міськрайонний суд.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, напередодні при обранні "запобіжки" головному "господарнику" Ужгорода Бабидоричу не затвердили самовідвід судді Малюка.

Володимиру Бабидоричу інкримінується розтрата майже 470 тис грн бюджетних коштів, виділених на реконструкцію площі пл. Поштової в Ужгороді.

Підозру було оголошено минулого тижня детективами поліції області за погодженням з прокуратурою Закарпатської області. Як встановлено, підозрюваний, попередньо змовившись із двома іншими фігурантами справи, завищили вартість виконаних робіт з ремонту пл. Поштової на майже 470 тис грн.

Так, до актів виконаних робіт внесено значно завищені об’єми, ніж виконано насправді. До прикладу, згідно з документацією, яку погодили і підписали підозрювані, на площі «установлено бортові камені бетонні в кількості 225 метрів», тоді як фактичне виконання робіт склало 94,2 метра.

Також посадовці засвідчили, що у повному обсязі виконано роботи з укладання 225 штук чорних бордюрів з каменю загальною протяжністю 225 метрів за ціною 27,5 за 1 м. (без ПДВ), хоча насправді, довжина укладених каменів становить 94,2 метра. При цьому ціна зазначена - 430 грн за 1 шт (без ПДВ).

У сукупності скоєних злочинів дії директора Департаменту міського господарства кваліфіковані за ч.4 ст.191 КК України (розтрата чужого майна службовою особою, за попередньою змовою групою осіб, у великому розмірі) та  ч.2 ст.28-ч.1 ст.366 КК України (внесення службовою особою до офіційних документів неправдивих відомостей, інше службове підроблення, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

Разом із тим, обласною прокуратурою розслідується також справа по значно завищеній вартості ремонту новорічної ілюмінації (в т.ч. це святкова арка з оленем та сніговиком за скандальні 470 тис грн), вартість ремонту якої виявилась в десятки разів більша, ніж вартість нової. Так, за сприянням В. Бабидорича спочатку міська влада закупила в 2018 році ілюмінацію за завищеними цінами за 2,2 млн грн, а потім здійснила її "завищений" капремонт в 2019 за 5,4 млн грн.

А у березні вже цього року Володимиру Бабидоричу вручили повідомлення про підозру у розтраті бюджетних коштів у особливо великих розмірах та службовому підробленні при реконструкції площі Кірпи біля залізничного вокзалу.

Також 9 вересня минулого року судом 1-інстанції уже визнавав його винним у ненаданні депутату запитуваної інформації щодо комунального майна.

01 травня 2020р.

Теги: Бабидорич, розтрата, відсторонення

Коментарі

ужгородська пенсионерка 03.05.2020 / 08:33:36
Там вси вори тильки перевирити никому бо переви6рка тоже липкоруха

Simonov Anatoliy 02.05.2020 / 00:22:25
Да))) ой как весело ... Но чует мое сердце толку о. Главный все таки Андреев по этим делам наверное... Бпбидорич шестерка... Скол ко раз его не ниточке не вится....

До 1123 01.05.2020 / 15:31:36
На Андрііва кажуть стільки лайна задокументоване на10 років . Чого тільки варто Совине гніздо.

1123 01.05.2020 / 10:15:09
А Андріїв не при чому?

Яся 01.05.2020 / 08:24:09
можна і посадити ,але краще конфіскація майна у нього і його родичів.

Нiк 01.05.2020 / 06:27:11
А чому не посадив?

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

17:27
/ 1
На Рахівщині загинув 17-річний мотоцикліст, врізавшись у бетонний водовідлив Фото новина
16:27
/ 1
У Сускові автомобіль на смерть збив 53-річну жінку-пішохода Фото новина
14:59
У Хусті рятувальники оперативно загасили пожежу біля житлового будинку Фото новина
10:16
У Тересві ледь не згорів двоповерховий житловий будинок Фото новина
11:20
50-річна жінка загинула внаслідок пожежі в Ужгороді
15:06
На Хустщині під час руху загорівся КАМАЗ Фото новина
15:09
У Великому Березному під час руху загорівся автомобіль УАЗ
12:44
Поліція оприлюднила деталі смертельної ДТП на Хустщині, де загинула 32-річна жінка Фото новина
12:04
На Тячівщині під час пожежі у будинку загинув 61-річний чоловік Фото новина
18:11
/ 3
На Хустщині в смертельній ДТП загинула молода дівчина Фото новина
09:49
У Чопі через підтверджений випадок сказу запровадили карантин до кінця січня
14:12
На Закарпатті жінка знайшла артснаряд часів Другої світової у власному дворі Фото новина
11:59
Вечірня пожежа в Чумальові ледь не знищила майстерню господаря Фото новина
16:53
/ 2
На Берегівщині авто загорілося просто під час руху Фото новина
15:52
/ 1
Собака врятував господарство від нічної пожежі у Верхній Визниці Фото новина
18:29
/ 1
На трасі біля Кам’яниці сталася серйозна ДТП за участі Skoda та Volkswagen Фото новина
10:24
У селі Іза на Хустщині на ходу спалахнула Audi Q7 Фото новина
10:09
/ 4
У Буштинському парку на Тячівщині отруїли трьох лебедів Фото новина
15:30
На Міжгірщині рятувальники зупинили пожежу за кілька метрів від будинку Фото новина
13:25
На Закарпатті за добу сталося три ДТП із однією загиблою та кількома травмованими
10:54
У Нижній Апші на Тячівщині авто збило жінку Фото новина
12:04
У горах Рахівщини врятували харків’янина, який ледь не загинув від переохолодження Фото новина
10:14
Пожежа в Ужгороді забрала життя 70-річного чоловіка Фото новина
13:39
/ 1
У Тересві іноземець збив 14-річного підлітка на пішохідному переході Фото новина
12:39
На Львівщині сталася серйозна ДТП за участі закарпатця Фото новина
» Всі новини