На Закарпатті викрили масштабну схему незаконного вирубування державних лісів у трьох лісництвах (ФОТО)

Служба безпеки України викрила і блокувала схему масштабного розкрадання державних лісових ресурсів у Закарпатській області.

На Закарпатті викрили масштабну схему незаконного вирубування державних лісів у трьох лісництвах (ФОТО)

За попередніми оцінками, незаконна вирубку лісу завдала державі збитків на майже 14 мільйонів гривень. Оперативники спецслужби також викрили механізм привласнення земель лісового фонду службовцями галузі.

Правоохоронці встановили причетність службових осіб держпідприємства «Хустське лісодослідницьке господарство» та Ужанського національного природного парку до масштабних вирубок лісу на ввірених їм територіях лісового фонду. У межах кримінального провадження під час оглядів ділянок з фахівцями-екологами співробітники СБУ встановили факти систематичного проведення незаконних рубок та завдання шкоди природоохоронному фонду.

У ході обшуків за місцями проживання фігурантів справи та у службових приміщеннях державних лісництв правоохоронці вилучили речові та документальні докази протиправної діяльності.

Оперативники спецслужби також блокували незаконну діяльність службовців державного підприємства «Брустурянське лісомисливське господарство». Всупереч чинному законодавству, керівник підприємства погодив технічну документацію щодо перегляду меж земельних ділянок. Це призвело до виведення з державної власності земель лісового фонду загальною площею у майже 6 гектарів.

Наразі проведено земельно-технічну та земельно-оціночну експертизи, якими підтверджено протиправну діяльність керівника державного підприємства. За результатами проведення обшуків йому оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу України.

Тривають слідчо-оперативні дії для встановлення всього кола осіб, причетних до оборудок.

Викриття зловмисників проводилось спільно зі слідчими територіального управління ДБР у Львові під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області, повідомляють в У СБУ в Закарпатській області.

29 квітня 2020р.

Теги: лісництва, схема, вирубування

Коментарі

Роман 2020-05-15 / 10:47:27
А в Ужгородському лісгоспі, що робиться???
Кий із своїм напарником таке намутили...
Добре, що мають з чого собі хату строїти, побувши директором 3 роки, машини та квартири купляти... Та ще гордо ходить та й заявляє, що повернеться. А якщо не він, то його дружбан, з яким він це все засмутив.
Ото в нашій державі система?! І всі про то ЗНАЮТЬ.
ПІДЕРИ

Охорона природи 2020-05-05 / 13:42:12
Будь ласка зробіть перевірку у Кобилецькій Поляні це саме корумповане село де ліс рубають гектарами і ніхто неможе нічого зробити.Щоб бути мільйонером достатньо стати лісничим Велико-Бичківського лісництво.

Кто 2020-04-30 / 22:12:18
А що до тепер ніхто ніби небачив, що робиться, казка якась! Дебілів роблять!

Василь Вас. 2020-04-30 / 20:57:19
Покійний Копач був відповідальним керівником. Очевидно що не влаштовував тих безмозглих начальничків-гастарбайтерів, які замість охорони лісу в нацпарку вирізали його. Через того Бирковича позвільнялися всі нормальні люди, які не хотіли бути причетними до іїхніх муток. Ачий прийде і них мороз за їх діяння.

Бивший 2020-04-30 / 16:49:52
Вернемеся у 2014 рук. Хто притягнув Бирковича у Березний. Симочко, Шелемон, Поправка, Шніцера. Хто негативну характеристику дав на покойного Копача? Той лист не згорів Шелемоне. Забов яку пудписав на чоловіка , коли треба боло продовжувати контракт? Доки цілий район за Копача пудписався, а документи з РДА уже боли у Кієві. Вот і маєте результат. Хотіло ше начальство пудставити молодого, та слава Богу не вдалося. Всьо вертаться бумерангом. Договорняки скоро будуть ізвестні всім. Тримтеся

ЛОХОТРОН-73 2020-04-30 / 14:33:03
ЯКА ХУ.НЯ!

НАРОД 2020-04-30 / 09:00:35
А схеми по ПДВ у податковій коли буть викриті на чолі з Матьолом і іншими працівниками податкової 15-20% з кожної суми повернутої платникові.

Зе команда 2020-04-30 / 01:06:43
Аааууу прокуратура!!!!-а на 2міліони збитка державі від Івана ЛЯХОВЦЯ!!!!!! Де покарання??????((((?????? чому він не поніс покарання????? Чому він і надалі працює В березнянському лісництві?? Пані деректорка цього держпідприємства ван не противно з цим чоловіком працювать?

До відвідувача сайту 2020-04-29 / 21:47:36
СБУ тут насправді при тому, що через нацпарк проходить один з Євразійських наркотрафіків які єдуть з Азії в Західну Европу, другий трафік проходить по приватному кордоні вбитого Докія, задача працівників нацпарку і псевдо героїв там обезпечувати «тишину» а Київ дав вказівку за вимогою ЕС знищити всі «коридори»

Варош 2020-04-29 / 21:03:19
А що СБУ скаже про розкрадання лісу і його подальшого транспортування у Словакію. У прикордонній смузі. А І транспортувати не в пунктах пропуску? Чи про роту афганців що штурмують кордон
.

Відвідувач сайту 2020-04-29 / 20:22:27
Звичайно, боротися з незаконним знищенням лісу - благородна справа. Але при чому тут СБУ? Невже в СБУ немає інших завдань? Чи це активізація діяльності перед реформою служби? І якщо СБУ виявляє такі злочини, то для чого інші служби?

Игор 2020-04-29 / 19:48:23
Ожоганич фамилия того лисника що лис выризав на миллионы Кошелевський селянин пана дорубав на кул го пидара та в тюрму. Покладут неуча на роботу оби партийцям Жеби набивав лишь ун дурень не розумиеся шо ун у тюрму пуйде а они Дале жировати будут!!!

Пролетар 2020-04-29 / 19:40:44
Один урод вырезал леса на 9 миллионов а Хустское лесництво из за него будет страдать Реальный срок бы ему впаять и другим бы не повадно было Посмотрим теперь чем ему крыша поможет...

.юра 2020-04-29 / 18:50:39
кулько бо ся клубя невило а кониць му є так бірковічовуй банді прішов кониць так і псевдоактивіста харченкові федакові пугінському прішов тоже кониць буде так сядем усі в мівсті друга очерідь має боті олінька зайчиха старша мама вуйко гачкайло і їм подобні а тритя то фіетько юрко лівер ковач і їм подобні

до всіх 2020-04-29 / 18:25:11
Ото Все мутки Валери Мурги і Його УЧНІВ-Послідовників-усі Бар.ги

Ужанський НПП 2020-04-29 / 16:20:48
Не мішайте нам мутити.

Мигаль 2020-04-29 / 16:06:30
Человіцы! Услышіте муй глас. Такойе сйа творит у каждому ліничистві и в каждому районі. А органы, котрі видйат, видйат дуже-дуже рідко, хоть знавут ушотко, де што сйа творит. Соупаденійа? Ни думаву.

До свого 2020-04-29 / 15:23:40
Федака на трибуні пише, що то заказали СБУшників забувши написати, що заказали їх за то, що жодного разу не пронесли через нацпарк в Словакію наркоту не вкравши разом з Бірковичем, Зайчихою та Харьою бодай жменю отрути

Свій 2020-04-29 / 14:54:36
То вже не ті часи пішли, Дідо на пинзії і нема кому прикривати Бірковичову банду, де будуть тепер на нюхіс з Федакою мутити .

Мить 2020-04-29 / 14:27:34
Давно треба всіх лісничих перевіряти. ЖиЮть собі як королі нетреба їм ні на заробітки йти лише черево глядати. Цей карантин їм на руку

НОВИНИ: Кримінал

14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5