На Хустщині затримали поліцейського, який вимагав хабар за нереагування на продаж алкоголю неповнолітнім (ФОТО)

За процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області та оперативного супроводу управління внутрішньої безпеки в Закарпатській області ДВБ НП України слідчими ТУ ДБР у м. Львові викрито поліцейського, який вимагав 12 тис грн неправомірної вигоди.

На Хустщині затримали поліцейського, який вимагав хабар за нереагування на продаж алкоголю неповнолітнім (ФОТО)

Наразі встановлено, що старший дільничий офіцер Хустського відділу поліції, вимагав від місцевого мешканця 12 тис грн за не складення адмінпротоколу про притягнення закарпатця до відповідальності за реалізацію алкоголю неповнолітнім.

На даний час триває проведення першочергових слідчих дій у рамках кримінального провадження з попередньою  правовою кваліфікацією за ч.3 ст.368 КК України.

Правоохоронця затримано у порядку ст. 208 КПК України.

Вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області.

 

 

 

27 квітня 2020р.

Теги: хабар, алкоголь, нереагування, поліцейський

Коментарі

прок 2020-04-29 / 12:02:41
Гіпермаркет "Епіцентр" не був закритим жодного дня з часу введення карантину однак правоохоронці цього кричущого правопорушення не помічають,а точніше не хочуть помічати. Одним закон а іншим поняття.

Чоловік 2020-04-28 / 11:33:14
Чого жодного разу не зробили таку МЕГА операцію! На керівниках, полковниках та інших?? Тому що вони діляться з усіма!?

Чоловік 2020-04-28 / 11:24:19
Сбу нехай займеться кордоном і припиненням розпосвюдження наркотиків!
А не херньою займатися бомжам (наркоманам) своїм агентам закидають теми би підставили людей на хабарах роблять провакації для показника, реалі того що наркоманів не хлопають а заставляють їх робити підстави!! Ганьба такого роду викадити такі новини і взагалі робити такого роду такі показники!!! Ще раз ганьба

Вандам 2020-04-28 / 10:46:59
Да я згоден требуют показники від сбу та прокуратури та чого самі нейдуть перевіряти супермаркети.аптеки. Які сумашедші ціни кладуть. Айбо ви непуйдете бо оті як сбу так і прокура турі платять взяти. Ай іскаєте бомжів платите їм гроші і потом ісеаєте показник на такого що має мізерну зарплату

До чоловіка 2020-04-28 / 09:12:47
Ви абсолютно правий. Цей участковий навряд чи був у Австрії на відпочинку, як прокурор Зовдун або інші начальники. Тай не забувайме про те, що вся правоохоронна система построєна на показниках. Як від участкового вимагають показники, так і від СБУ-шників.

Чоловік 2020-04-28 / 07:42:40
Який мега злочин люди ви смішні, ганьба прокурорам, двб й дбр. Чому не ловять самі своїх які їздять на дорогих власних й службових авто, мають декілька земельних ділянок, ходять обідати в дорогі ресторани де пють дорогі напитки, ходять відпочивати на дорогі курорти ! Чому такі який цей дільничний який зробив через те що його змушуть це таке робити інші та кладуть в умови (організуй на область й київ коняьк мінералку і тд.) звичайно що із зарплати цього не зробиш бо крім того купи собі бумагу, заправ авто, заправ катредж і тд. Чому такі який це у відпустку кожного року їздять на заробітки!? Щоб прогодувати свою сімю і це мега куропціонер !!!? Ганьба - мега злочин просто ганьба! Ви краще про це пішіть й обговоріть про вище наведене!

Як усе 2020-04-28 / 05:19:55
Впіймали кого? Бідного участкового який по далі то панки в місяць зношує а там де йде стабільна каса тих не бачать

А почему не пошёл хрен быка доить? Зачем ему 12 тысяч рублей понадобилось. Сейчас нужно будет больше 2020-04-27 / 23:21:10

С.Малицький 2020-04-27 / 19:15:02
Не треба вдячностей, це наша робота

спільнота закарпаття 2020-04-27 / 18:25:36
Щиро вдячні нашим борцям з мафією і корупцією.
З такими фахівцями жоден злочинець не уникне покарання.
Закон понад усе.

Ю.Дербак 2020-04-27 / 17:56:50
Ця спецоперація увійде у підручники, методичні посібники. Дякувати не треба, це лише наша робота.

Ігор 2020-04-27 / 17:45:01
Цей хрен усі магазини вишкова і Шаян доїв як корову по 100 баксів у місяць

пенсіонер 2020-04-27 / 14:40:00
Штаб-квартира Інтерполу із зацікавленістю підійшла до цієї безпрецедентної операції світового рівня по затриманню цього мега корупціонера.
Вирішується питання щодо відправки до Закарпаття декількох десятків детективів на стажування.

щурь вася 2020-04-27 / 14:04:08
я думав ош затримали корупціонера поліцейського Валеру ГрИЧКУ ЩОСЬ ЙОГО НЕБАЧИМО В мІЖГІРСЬКОМУ РАЙОНІ ЩОБ ХОДИВ ПО ПІДПРИЄМЦЯМ І ВИМАГАВ ГРОШІ КАЖУТЬ ЩО ВІН ВНОЧІ ХОДИТЬ БО БОЇТЬСЯ КАРИ ЛЮДСЬКОЇ

Бороняво 2020-04-27 / 13:51:23
Хто бачив яку Хуський прокурор Зовдун віллу будує? Він точно 12000грн. не бере, для прокурора то копійки.

вастон 2020-04-27 / 13:44:19
Нема в Україні зокрема на Хустщині ні боротьби з корупцією ні належного покарання за корупційні діяння. По цій причині вона і квітне.

До Шрека 2020-04-27 / 13:34:20
Погоджуюсь з вами. Судмедексперт Гафинець з Хуста їздить на джипі, щодня має на чарку і до чарки, і ніхто цього не бачить. А чому? Бо він співпрацює з поліцією і прокуратурою.

Прес-служба прокуратури 2020-04-27 / 13:14:44
Наразі можемо повідомити, що цією блискавичною спецоперацією керували відомі в краї і за його межами антикорупційні прокурори Дербак і Малицький, інші деталі будуть озвучені керівниками правоохоронних відомств на спільному брифінгу

Шрек 2020-04-27 / 13:01:25
Покінчено з корупцією у Хусті за 12 тисяч а оті що беруть у доларах лікарі у морзі а начальниктакож всіх структур бо їх не беруть на взятих бо вони діляться з сбу. Самі сбу взяточники

Прес-службі прокуратури 2020-04-27 / 12:55:56
Коли чекати прес-конференцію керівників прокуратури, ДБР, Нацполіціі з приводу деталей вчинення і розкриття цього резонансного злочину?

НОВИНИ: Кримінал

11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 1
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового