Роботу ринків в Ужгороді призупинено до 11 травня

Рішення рекомендувати призупинити роботу ринків на території Ужгорода на позаплановому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) під головуванням міського голови Богдана Андріїва прийняли сьогодні в Ужгородській міській раді.

Роботу ринків в Ужгороді призупинено до 11 травня

Таке рішення прийнято, враховуючи результати наради членів Державної комісії з питань ТЕБ та НС від 17 квітня, рішення Регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, постанову головного Державного санітарного лікаря України від  16 квітня (№ 10 «Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в місцях торгівлі») у зв’язку із різким збільшенням кількості випадків захворювань на коронавірусну хворобу. 

24 квітня 2020р.

Теги: ринки

Коментарі

злий 2020-04-25 / 22:19:02
Vika, 1. у Мукачеві ринки бугли закриті, коли в Ужгороді вони працювали 2. рішення уряду є обов'язковими до виконання всіма суб'єктами.

Vika 2020-04-25 / 14:24:02
Злий,не правда на розсуд мера чи закрити ринки чи ні,чомусь у Мукачеві від учора їх відкрили,а у нас потрібно зразу закривати.Я немаю нічого проти хай закривають але всі точки,а не із 5 точок 2 закрити,а 3 можна робити,ніякої справедливості нема.Но нічого земля кругла!!!!!!!

варан 2020-04-25 / 14:15:32
треба було закрити церкви й монастирі московського патріархату а не ринки

Пупкін 2020-04-25 / 00:21:24
"Пушкін" ідіот! Іди бери розписку у всіх продавців магазинів і супермаркетів, і у тисяч їхніх відвідувачів, що у випадку їх особистого захворювання, кожен буде плювати тобі в лице! А вартість лікування тобі Кличко порахував, той що шкляний міст зробив!

Пушкін 2020-04-24 / 20:32:12
від усіх, хто відчуває сили і дуже хоче торгувати, взяти розписку, що у випадку їх особистого захворювання на Ковід - автоматично їх лікування буде відбуватись лише за особистий рахунок. А вартість такого лікування на сьогодні вже точно порахована - від 5 до 15 тис.грн. в день залежно від складності протікання хвороби

Віктор 2020-04-24 / 20:10:55
!!! Депутати, що піаряться на епідемії та люблять фотографуватися з подарками для стариків ( у тому числі і мер Андріїв), КУПЛЯЙТЕ (!!!) у фермерів вирощені овочі та даруйте немічним старикам вітаміни. І фермерам добре, і старикам добре, і вам буде слава... Слабо?!!

Вася 2020-04-24 / 20:02:53
Контрабандистів-губернаторів призначають, верховну раду збирають, міністри літають по «державі», границі працюють, всім добре.

Вася 2020-04-24 / 19:59:55
Процвітає «Епіцентр», «Барва», «Дастор» і т.д. Андріївна плитку продовжують встановлювати. Народ, нас лошарять.

Соня 2020-04-24 / 19:05:34
Виробникам с/г продукції передати продукти меру , він купить та передасть голодним !

злий 2020-04-24 / 18:59:41
Vika, роботу ринків зупинено по всій Україні рішенням уряду. Чого вони ще досі, попри заборону, робили в Ужгороді - питання до жаднючого Андріїва з його Краснодонцями.

Vika 2020-04-24 / 18:37:48
Я б краще всі супермаркети закрила,продають гнильо,а ціни у 5 раз дороже.А на ринках все свіжа продукція кожен день,а їх закривають,бо так наш пан мер рішив сам,чогось ніде рішення ніякого про закриття нема,є на сайті міськвиконкомаось це "Ужгородське міське управління Головного управління Держпроспоживслужби в Закарпатській області спільно із Ужгородським відділом ГУНП в Закарпатській області, управлінням муніципальної варти Ужгородської міської ради продовжують моніторингові обстеження дотримання санітарно-епідемічного законодавства продовольчими ринками, продуктовими магазинами, аптеками, АЗС та іншими закладами, яким дозволено працювати в період карантину",а про закриття і мови нема,сволочі!!!!

супермаркет 2020-04-24 / 18:05:55
ринки вообще треба ліквідувати,

точно 2020-04-24 / 17:21:13
В Епіцентрі народу більше товчеться.

Ужгородець 2020-04-24 / 16:50:11
Цікаво, чи був хоч один випадок захворювання на ринку? Легше всього так, з кабінетів влади, керувати долями людей, не відповідаючи за наслідки прийнятих рішень.А людей у владу ми самі вибираємо!

точно 2020-04-24 / 16:46:10
Та й що у наз за ринки? Вони ж крихітні! Хіба можна порівняти з містами-мільйонниками?

точно 2020-04-24 / 16:37:51
Новий губернатор.

Неприпустимо! 2020-04-24 / 15:43:18
Виродки! Тепер фермери мають викинути урожай і збанкрутувати! А потім хто буде вирощувати продукцію і годувати людей? Андріїв? Чи комісія?
До цього часу ринки працювали дотримуючись санітарних рекомендацій і все було добре. А що змінилося сьогодні?
Що за вибіркове знищення бізнесу та людських доль?
Виродки, спробуйте рекомендувати призупинити роботу Дастора чи Епіцентра!

Олександр 2020-04-24 / 15:02:25
Це рішення виконкому?

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:52
/ 2
У Білках від незачиненої "буржуйки" в "ремонтному" гаражі загорівся мікроавтобус
11:32
В Ужгороді пожежні врятували від вогню будинок
13:00
У Сокирниці на Хустщині в Тисі виявили потопельника
23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
» Всі новини