На Рахівщині пожежа знищила дровітню й літню кухню і ледь не перекинулася на будинок (ФОТО)

14 квітня о 06:03 до Служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу на території приватного господарства в смт Великий Бичків Рахівського району.

На Рахівщині пожежа знищила дровітню й літню кухню і ледь не перекинулася на будинок (ФОТО)

Власник обійстя прокинувся вранці, почувши тріск надворі. Як виявилося, загорання виникло в дроварні, звідки перекинулося на літню кухню, хлів і сусідський житловий будинок.

За кілька хвилин після виклику на місце події прибуло відділення державного пожежно-рятувального поста смт Великий Бичків. Їм на допомогу виїхали бійці місцевої пожежної команди с. Верхнє Водяне й 3-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Рахів. Насамперед вони спрямували зусилля на те, аби відбити вогонь від будинку сусідів, на стіну якого поширилося полум’я. Також слід було захистити від вогню помешкання власника, розташоване поруч із місцем пожежі. Таким чином локалізувати загорання вдалося о 07:10, повна ж ліквідація пожежі на площі 108 кв.м тривала до 09:25.

Вогонь знищив дроварню, літню кухню й покрівлю хліва. Крім цього, пошкоджено перекриття та стіни хліва й дерев’яну стіну сусідського житлового будинку. Причину виникнення пожежі й суму завданих збитків встановлюють правоохоронні органи, повідомляють в У ДСНС України у Закарпатській області.

14 квітня 2020р.

Теги: пожежа, дровітня, кухня, будинок

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

18:43
У Бедевлі на Тячівщині через пожежу в гаражі згоріли припарковані поруч причепи і бульдозер Фото новина
15:49
/ 1
На Рахівщині біля румунського кордону виявили тіло невідомого чоловіка Фото новина
14:14
У суботу в Ужі та Латориці виявили потопельників
13:16
У Чинадійові через пожежу в надвірній споруді з сіном "підгоріли" два припарковані поруч авто Фото новина
14:06
/ 4
У Великих Лучках на Мукачівщині, влетівши в прибудову магазину на узбіччі, загинув мотоцикліст Фото новина
13:42
У Лавках Мукачівської громади через піч, залишену розпаленою для приготування їжі, згоріла надвірна споруда Фото новина
11:45
У Чопі в озері втопився 65-річний чоловік
11:40
У приужгородському Минаї у пожежі в будинку загинув 40-річний чоловік Фото новина
14:21
Через незагашену свічку у Греблі на Хустщині вигорів будинок Фото новина
13:58
У зіткненні Skoda та Volkswagen біля Середнього травмувалися 7 людей, з яких 3 – діти Фото новина
13:59
У Нанкові Хустської громади в ставку втопився хлопчик
12:50
На Рахівщині внаслідок зіткнення двох автівок одна перекинулася і впала на дах іншої Фото новина
12:00
У Керецьках на Хустщині згоріли житловий будинок, літня кухня та дровітня під спільним дахом Фото новина
16:00
/ 1
На Берегівській-об'їзній у Мукачеві зіткнулися автомобіль "Нової пошти" і трактор, водій якого – в реанімації Відео новина
15:04
У селі Гать на Берегівщині зіткнулися Renault Master, Mercedes-Benz Sprinter і Dacia Logan Фото новина
11:39
Жінку з Бедевлі на Тячівщині судитимуть за те, що передала мотоцикл підлітку
11:32
/ 1
У Жденієві на Мукачівщині згорів УАЗ-3303
11:21
У четвер і п'ятницю у Лалові на Мукачівщині згоріли два причепи з вугіллям
17:22
У Мукачеві горіли два гаражі в гаражному кооперативі Фото новина
17:15
У районі Петроса рятувальники допомогли підлітку, що хворий пішов у похід Фото новина
00:14
/ 1
На місці зруйнованого мосту між Жденієвом і Підполоззям облаштували тимчасову переправу Відео новина
17:35
В Ужгороді внаслідок зіткнення 3-х авто одне, з двома дітками у салоні, перекинулося на дах Фото новина
17:11
/ 3
Через обвал мосту між Підполоззям і Жденієвом на Мукачівщині 2-річного малюка з температурою 40°С і судомами на руках переносили через річку Фото новина
16:34
У приужгородських Оноківцях вогонь з покинутого будинку перекинувся на сусідську оселю Фото новина
01:06
/ 1
У дозволі для руху вантажівок зі щебенем через міст, що обвалився, було відмовлено, а на місці НП аврально споруджують тимчасову переправу Фото новина
» Всі новини