Обласна інфекційна лікарня в Ужгороді вже заповнена пацієнтами, вільних місць немає

Про таке повідомляє журналіст Віталій Глагола, зазначаючи, що відповідну інформацію підтверджує головлікар мелзакладу Михайло Поляк.

Обласна інфекційна лікарня в Ужгороді вже заповнена пацієнтами, вільних місць немає

Як повідомляє Віталій Глагола, "Закарпатська обласна інфекційна лікарня вже заповнена пацієнтами. Вільних місць більше немає. Це мені підтвердив директор лікарні Михайло Поляк.

За моєю інформацією, вчора ввечері першого пацієнта розмістили в Закарпатську обласну лікарню ім.Новака. Пацієнта розмістили в хірургічний корпус, який спеціально було підготовано під прийом пацієнтів із коронавірусом. Стан пацієнта стабільно важкий, він отримує кисневу терапію. У нього є супутні хвороби".

14 квітня 2020р.

Теги: лікарня, місця

Коментарі

до-всіх 2020-04-16 / 23:38:18
Люди БЕРЕЖІТЬСЯ і СидітьДома.БЕРЕЖІТЬ Своїх Близьких Друзів Знайомих і всіх інших людей!Шануйтеся Люди!БЕРЕЖІТЬ Наших ШАНОВНИХ МЕДИКІВ,Дай Їм Бог Здоровья і Наснаги!Дай Бог ВСім!

Невідомий 2020-04-15 / 20:19:02
Повністю підтримую jurius, ніхто не буде та й зрештою немає ризикувати своїм життям і здоров'ям за такі ''величезні зарплати'' - 5 тис. грн. І нетреба нічого тут казати, що вони самі то вибрали, бо лікар немає бути жебраком, як би вам всім цього нехотілося. А всім кого невлаштовують наші лікарі ''хабарники'' хочеться сказати, що відразу можуть звертатися до попів і в лікарнях їм нічого робити, піп для вас ''дешевший'' варіант.

jurius 2020-04-15 / 19:30:00
Вася, лікуйся в православних попів. Вони завжди знайдуть для тебе час і вилікують всі хвороби. Щастя і радості )

Вася 2020-04-15 / 17:59:47
Ага, такі бідні лікарі так їм тяжко, що на медичний факультет УжНУ самий великий конкурс. Дотепер їм так добре було, пока жареним не запахло

jurius 2020-04-15 / 14:30:28
Вася, лікарі теж люди, які крім всього працюють на 5 тис. грн. Ви думаєте вони мусять померти на роботі рятуючи вас за такі гроші? До речі, ви хоч подякували одному лікарю за ту роботу, яку вони роблять всупереч всім об'єктивним факторам і дебілізму людей, які замість того щоб дотримуватись карантину і сидіти на дупі тихо вдома, шастають всім ромським табором з чисельними родичами без масок, зустрічають родичів з Італії-Чехії-Угорщини, добирають ікони та отримують посвяту з однієї ложки в церквах попів і чхати хотіли на всі попередження держави. Зате коли підозра що захворіли вимагають щоб лікарі розірвалися і почали їх рятувати. Але до цього моменту ще заражають купу народу поруч з собою, бо бач "бідні", а насправді хитрожопі і не бажають витрачати кошти на маски і антисептик. Таким хочеться дати пораду, йдіть лікуватися до попів, найкраще одразу паломництво до Лаври

констатація 2020-04-15 / 02:57:24
Реальна мутка з цифрами

Вася 2020-04-15 / 02:02:34
Місця є, апарати ШВЛ є. Лічіти ниє кому. Наші хвалені лікарі розбіжалися по самоізоляції. Райлікарню вообще закрили. Конечно, тепер взятки ниє з кого брати, а як запахло жареним та они перші утікли. Із тих хворих половина самі врачі, бо они собі справки один другому повиписували

Нормальний 2020-04-15 / 00:18:38
Порох міг би привезти для закарпатців і апарати ШВЛ, і костюми, і підтримати пенсіонерів, тільки він все це повіз на Львівщину,там де його виборці, а на Закарпатя клоун передасть всім привіт.

Ден 2020-04-14 / 21:22:41
Стрибок без парашута... -Готов?, -Не готов!, -Пішов!

Славко 2020-04-14 / 21:03:08
Мiсця е лише вони зарезервованi

Закарпатець 2020-04-14 / 19:19:14
З усієї цієї ситуації напрошується один єдиний висновок-медицини в Закарпатській області не має. При офіційних 83 хворих, з яких половина на лікуванні в домашніх умовах, опорна лікарня вже вичерпала свій ресурс..далі тільки смерть кому не буде місця в ургентних закладах...а так красиво на пресконференціях в.о.голови ОДА з п.Біров звітували «ми готові, все є, в нас все під контролем..»..профани і балакуни..замість реальної роботи за місяць часу, зуміли тільки розподілити гуманітарку з Києва...одні пустяки...гнати треба всіх їх...

4321 2020-04-14 / 19:18:56
А де «представник громадськості» Грегор? Чому нічим не помагає ?

Смс 2020-04-14 / 18:05:11
З тих 83 ще є на самоізоляції

1234 2020-04-14 / 17:28:22
А питання "ДЕ" нардепи від Закарпаття, чому не допомагають у боротьбі з коронавірусом, ТРЕБА розширити і запитати : " А де активісти, майданівці, правий, лівий, середній сектори?

Яник 2020-04-14 / 16:13:11
Міг би Шановний президент під час візиту хоч 1-2 апарати ШВЛ та хоч пару-другу тисяч масок, халатів медикам із собою привезти, а не всьо на плечі меценатів та волонтерів спихнути як завжди...і до речі, Ужгород має 3 нардепи..що вони зробили доя міста Ужгород, для області за час пандемії/карантину??? Крім того що отримують ЗП у ВР з наших податків і кнопкодавлять за шкурні питання жодного слова від них/за них не чути..могли б взяти патронатство над медзакладами і контролювати/допомагати в забезпеченні медперсоналу в першу чергу, а також забезпеченням життєдіяльності медустанов. Для чого йти у ВРУ, щоб потім тільки фото постити із сесійних зал та розкидуватись крилатими фразами без реальної роботи на місцях??? Де ті Слуги народу????

спостерігач 2020-04-14 / 15:58:58
окозамилювання продовжується. головне голосно рапортувати, а там ся увидим

сорри 2020-04-14 / 15:54:24
Так, почалося... :(

888 2020-04-14 / 15:40:44
Не є міста, бо президент має приїхати в область та може проінспектувати лікарню.

Яник 2020-04-14 / 15:19:46
Раніше повідомляли, що Обласна інфекційна лікарня має 100 ліжкомісць для розміщення хворих на коронавірус. Тепер по офіційній інформації в області є 99 випадків зараження з яких 12 вилікувались, 4 померли. Повинно бути разом хворих 99-12-4=83. І це при тому, що частина хворих лікується амбулаторно в кого не має ускладнень. Тому, напрошується питання до влади-чому обманюєте громадскість??? Хворих значно більше, якщо лікарня переповнена вже. А що буде далі??? Якщо за місяць жодного ШВЛ не куплено і медиків не забезпечено належним чином, відсутність необхідних препаратів для лікування...

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:52
/ 2
У Білках від незачиненої "буржуйки" в "ремонтному" гаражі загорівся мікроавтобус
11:32
В Ужгороді пожежні врятували від вогню будинок
13:00
У Сокирниці на Хустщині в Тисі виявили потопельника
23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню