Як повідомляє Віталій Глагола, "Закарпатська обласна інфекційна лікарня вже заповнена пацієнтами. Вільних місць більше немає. Це мені підтвердив директор лікарні Михайло Поляк.
За моєю інформацією, вчора ввечері першого пацієнта розмістили в Закарпатську обласну лікарню ім.Новака. Пацієнта розмістили в хірургічний корпус, який спеціально було підготовано під прийом пацієнтів із коронавірусом. Стан пацієнта стабільно важкий, він отримує кисневу терапію. У нього є супутні хвороби".
до-всіх 2020-04-16 / 23:38:18
Люди БЕРЕЖІТЬСЯ і СидітьДома.БЕРЕЖІТЬ Своїх Близьких Друзів Знайомих і всіх інших людей!Шануйтеся Люди!БЕРЕЖІТЬ Наших ШАНОВНИХ МЕДИКІВ,Дай Їм Бог Здоровья і Наснаги!Дай Бог ВСім!
Невідомий 2020-04-15 / 20:19:02
Повністю підтримую jurius, ніхто не буде та й зрештою немає ризикувати своїм життям і здоров'ям за такі ''величезні зарплати'' - 5 тис. грн. І нетреба нічого тут казати, що вони самі то вибрали, бо лікар немає бути жебраком, як би вам всім цього нехотілося. А всім кого невлаштовують наші лікарі ''хабарники'' хочеться сказати, що відразу можуть звертатися до попів і в лікарнях їм нічого робити, піп для вас ''дешевший'' варіант.
jurius 2020-04-15 / 19:30:00
Вася, лікуйся в православних попів. Вони завжди знайдуть для тебе час і вилікують всі хвороби. Щастя і радості )
Вася 2020-04-15 / 17:59:47
Ага, такі бідні лікарі так їм тяжко, що на медичний факультет УжНУ самий великий конкурс. Дотепер їм так добре було, пока жареним не запахло
jurius 2020-04-15 / 14:30:28
Вася, лікарі теж люди, які крім всього працюють на 5 тис. грн. Ви думаєте вони мусять померти на роботі рятуючи вас за такі гроші? До речі, ви хоч подякували одному лікарю за ту роботу, яку вони роблять всупереч всім об'єктивним факторам і дебілізму людей, які замість того щоб дотримуватись карантину і сидіти на дупі тихо вдома, шастають всім ромським табором з чисельними родичами без масок, зустрічають родичів з Італії-Чехії-Угорщини, добирають ікони та отримують посвяту з однієї ложки в церквах попів і чхати хотіли на всі попередження держави. Зате коли підозра що захворіли вимагають щоб лікарі розірвалися і почали їх рятувати. Але до цього моменту ще заражають купу народу поруч з собою, бо бач "бідні", а насправді хитрожопі і не бажають витрачати кошти на маски і антисептик. Таким хочеться дати пораду, йдіть лікуватися до попів, найкраще одразу паломництво до Лаври
констатація 2020-04-15 / 02:57:24
Реальна мутка з цифрами
Вася 2020-04-15 / 02:02:34
Місця є, апарати ШВЛ є. Лічіти ниє кому. Наші хвалені лікарі розбіжалися по самоізоляції. Райлікарню вообще закрили. Конечно, тепер взятки ниє з кого брати, а як запахло жареним та они перші утікли. Із тих хворих половина самі врачі, бо они собі справки один другому повиписували
Нормальний 2020-04-15 / 00:18:38
Порох міг би привезти для закарпатців і апарати ШВЛ, і костюми, і підтримати пенсіонерів, тільки він все це повіз на Львівщину,там де його виборці, а на Закарпатя клоун передасть всім привіт.
Ден 2020-04-14 / 21:22:41
Стрибок без парашута... -Готов?, -Не готов!, -Пішов!
Славко 2020-04-14 / 21:03:08
Мiсця е лише вони зарезервованi
Закарпатець 2020-04-14 / 19:19:14
З усієї цієї ситуації напрошується один єдиний висновок-медицини в Закарпатській області не має. При офіційних 83 хворих, з яких половина на лікуванні в домашніх умовах, опорна лікарня вже вичерпала свій ресурс..далі тільки смерть кому не буде місця в ургентних закладах...а так красиво на пресконференціях в.о.голови ОДА з п.Біров звітували «ми готові, все є, в нас все під контролем..»..профани і балакуни..замість реальної роботи за місяць часу, зуміли тільки розподілити гуманітарку з Києва...одні пустяки...гнати треба всіх їх...
4321 2020-04-14 / 19:18:56
А де «представник громадськості» Грегор? Чому нічим не помагає ?
Смс 2020-04-14 / 18:05:11
З тих 83 ще є на самоізоляції
1234 2020-04-14 / 17:28:22
А питання "ДЕ" нардепи від Закарпаття, чому не допомагають у боротьбі з коронавірусом, ТРЕБА розширити і запитати : " А де активісти, майданівці, правий, лівий, середній сектори?
Яник 2020-04-14 / 16:13:11
Міг би Шановний президент під час візиту хоч 1-2 апарати ШВЛ та хоч пару-другу тисяч масок, халатів медикам із собою привезти, а не всьо на плечі меценатів та волонтерів спихнути як завжди...і до речі, Ужгород має 3 нардепи..що вони зробили доя міста Ужгород, для області за час пандемії/карантину??? Крім того що отримують ЗП у ВР з наших податків і кнопкодавлять за шкурні питання жодного слова від них/за них не чути..могли б взяти патронатство над медзакладами і контролювати/допомагати в забезпеченні медперсоналу в першу чергу, а також забезпеченням життєдіяльності медустанов. Для чого йти у ВРУ, щоб потім тільки фото постити із сесійних зал та розкидуватись крилатими фразами без реальної роботи на місцях??? Де ті Слуги народу????
спостерігач 2020-04-14 / 15:58:58
окозамилювання продовжується. головне голосно рапортувати, а там ся увидим
сорри 2020-04-14 / 15:54:24
Так, почалося... :(
888 2020-04-14 / 15:40:44
Не є міста, бо президент має приїхати в область та може проінспектувати лікарню.
Яник 2020-04-14 / 15:19:46
Раніше повідомляли, що Обласна інфекційна лікарня має 100 ліжкомісць для розміщення хворих на коронавірус. Тепер по офіційній інформації в області є 99 випадків зараження з яких 12 вилікувались, 4 померли. Повинно бути разом хворих 99-12-4=83. І це при тому, що частина хворих лікується амбулаторно в кого не має ускладнень. Тому, напрошується питання до влади-чому обманюєте громадскість??? Хворих значно більше, якщо лікарня переповнена вже. А що буде далі??? Якщо за місяць жодного ШВЛ не куплено і медиків не забезпечено належним чином, відсутність необхідних препаратів для лікування...