Жителі Львівщини і Луганщини намагалися незаконно перетнути кордон на Закарпатті

Протягом останньої доби прикордонники Чопського загону двічі завадили незаконним намірам наших співвітчизників перетнути державний рубіж в обхід пунктів пропуску.

Жителі Львівщини  і Луганщини намагалися незаконно перетнути кордон на Закарпатті

Одного з правопорушників затримали о першій ночі у залізничному вантажному пункті пропуску «Страж». Прикордонний наряд помітив рух невідомого, який прямував у бік Словаччини. Чоловіка біля кордону затримала група реагування, яка прибула на допомогу нарядові. Правопорушник виявився 31-річним жителем Луганщини.

Іншого правопорушника затримали вчора увечері біля пункту пропуску «Тиса». Прикордонний наряд помітив незнайомця, який намагався непомітно пройти поза пунктом пропуску. Чоловіка зупинили за 150 метрів від кордону. Він не мав при документів, проте назвався громадянином України та жителем Львівщини.

Обидва затримані виявилися запеклими порушниками законодавства. Під час проведення перевірочних заходів правоохоронці встановили, що першого з них затримували 20 днів тому при спробі незаконного перетину українсько-польського кордону. Львів’янина затримували за аналогічні правопорушення уже двічі за останні два тижні. Перед українсько-угорським він «штурмував» кордони зі Словаччиною та Румунією.

Обох «мандрівників» доставили до прикордонних підрозділів для з’ясування обставин справи. За спробу незаконного перетину кордону їм доведеться відповідати перед судом, інформує пресслужба Чопського прикордонного загону.

Жителі Львівщини  і Луганщини намагалися незаконно перетнути кордон на Закарпатті

10 квітня 2020р.

Теги: кордон, Страж

Коментарі

Лоці з Вароша 10.04.2020 / 15:56:41
Кінологу і строковику, який був на мостіку, дайте премію і файний могорич!

НОВИНИ: Кримінал

11:02
Суд виніс вирок жителю Тячівщини, який під час застілля вдарив сусіда ножем Фото новина
09:07
/ 10
Посадовцям Ужгородського РТЦК оголосили підозри через незаконне утримання людей Фото новина
17:25
На Закарпатті судитимуть чоловіка за спробу вивезти до Угорщини деталь до військового літака Фото новина
14:35
В Ужгороді жінку засудили до трьох років ув’язнення за збут наркотиків Фото новина
11:36
/ 1
На Закарпатті викрили канал переправлення чоловіків до Словаччини Фото новина
09:41
/ 6
СБУ викрила розкрадання понад 100 млн грн під час будівництва захисту для електропідстанції на Закарпатті Фото новина
08:40
/ 4
СБУ затримала агента рф, який шпигував за оборонними підприємствами на Закарпатті Фото новина
16:59
/ 1
На Хустщині чоловіка засудили до 9 років за смертельне побиття знайомого Фото новина
14:30
/ 2
На Закарпатті ліквідували канал збуту боєприпасів під виглядом повидла Фото новина
11:27
/ 1
На Закарпатті викрили ще три схеми переправлення ухилянтів через кордон Фото новина
10:16
/ 1
Поліція Рахівщини розслідує ДТП за участі п’яного мотоцикліста Фото новина
14:34
/ 2
В Ужгороді чоловік під час сварки вдарив ножем колишню дружину Фото новина
13:20
/ 1
На Закарпатті засудили виробника амфетаміну Фото новина
15:06
/ 5
На Рахівщині майстра лісозаготівель підозрюють у розтраті деревини на понад 660 тисяч гривень Фото новина
11:11
/ 1
У Міжгір’ї засудили чоловіка, який до смерті побив знайомого граблями Фото новина
12:16
На Берегівщині жінка поранила ножем чоловіка під час сімейної сварки Фото новина
11:22
/ 1
На Мукачівщині чоловік підпалив будинок через конфлікт Фото новина
14:51
/ 1
На Берегівщині затримали переправника військовозобов’язаних за 100 метрів від кордону з Румунією Фото новина
12:42
/ 3
Адвокатка із Закарпаття обіцяла «вирішити» ВЛК за $11 тисяч Фото новина
10:56
/ 3
У Тячеві затримали водія, який збив поліцейського під час перевірки документів Фото новина
13:43
/ 3
В Ужгороді засудили 30-річного водія, який спричинив ДТП з двома загиблими Фото новина
12:18
/ 1
На Берегівщині затримали уродженця рф за побиття та пограбування чоловіка Фото новина
10:26
/ 1
На Закарпатті ув’язнений організував канал незаконного переправлення чоловіків до Угорщини Фото новина
18:00
На Тячівщині затримали переправницю та її “клієнта” Фото новина
16:06
На Закарпатті затримали організаторів схеми із «вирішення питань» у ТЦК та ВЛК Фото новина
» Всі новини