У Мукачеві викрили жінку, котра продавала через Інтернет неіснуючі маски та дезінфектори (ФОТО)

Вчора, 8 квітня, слідчі Мукачівського відділку поліції повідомили про підозру 25-річній мукачівці, яка обдурила львів’янку.

У Мукачеві викрили жінку, котра продавала через Інтернет неіснуючі маски та дезінфектори (ФОТО)

Враховуючи підвищений попит на засоби індивідуального захисту через ситуацію, яка склалася в країні, закарпатка налагодила систему продажу через соціальну мережу масок та антисептиків. Жінка пропонувала товар за ціною нижче ринкової, що й привернуло увагу потерпілої.

Львів’янка замовила у мукачівки захисні маски та перерахувала обумовлену заздалегідь суму на банківську картку. Після отримання оплати, остання зникла зі зв’язку та видалила акаунт з соціальної мережі. Потерпіла львів’янка ж, не дочекавшись товару, звернулася по допомогу поліції. 

Розслідували справу  оперативники Кіберполіції. Спільно з мукачівськими слідчими вони розшукали підозрювану у шахрайстві та з’ясували, що жінка під вигаданим іменем у соцмережі пропонувала купити маски та засоби дезінфекції. Після отримання оплати, мукачівка зникала зі зв’язку. 

Наразі встановлюється коло потерпілих осіб. Дії закарпатки кваліфіковані за  статтею 190 Кримінального кодексу України, тобто шахрайство. 

Поліція Закарпаття звертається до громадян з проханням не піддаватися масовій паніці через ситуацію, що склалася в Україні та не втрачати пильності, аби не стати жертвою шахраїв. Останні ж, зараз активізувалися і намагаються спекулювати довірою, а тому будьте уважні та користуйтеся послугами тільки перевірених постачальників, повідомяють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

09 квітня 2020р.

Теги: маски, дезінфектори

НОВИНИ: Кримінал

10:30
Вітчима, який забив 10-річну падчерку на Ужгородщині, засудили до довічного ув’язнення Фото новина
10:43
/ 1
На Закарпатті затримали далекобійника, який перевозив чоловіків до кордону у спальному відсіку вантажівки Фото новина
12:14
/ 1
На Тячівщині троє чоловіків фіктивно влаштувалися до ліцею, щоб уникнути мобілізації Фото новина
12:09
/ 2
У Мукачеві судитимуть акушерку-гінеколога через смерть немовляти Фото новина
15:05
/ 3
На Закарпатті викрили посадовця районного ТЦК, який незаконно знімав військовозобов’язаних із розшуку Фото новина
14:39
На Закарпатті винесли вирок у справі про зґвалтування 13-річної дівчини Фото новина
13:09
/ 2
У Берегові судитимуть посадовицю міськради за закупівлю укриття за завищеною ціною Фото новина
11:02
На Закарпатті викрили контрабанду сигарет під залізною рудою у вантажному поїзді Фото новина
14:42
/ 1
Хто стоїть за кампанією проти Олени Мудрої, яка розслідувала будівництво ВЕС на Закарпатті?
16:41
/ 2
На Берегівщині затримали переправника Тячівщини, що під сидіннями мікроавтобуса сховав групу "ухилянтів" Фото новина
14:43
У Стройному на Мукачівщині жінка ножем поранила співмешканця Фото новина
14:27
Колишнього патрульного поліцейського з Закарпаття засудили до 7 років тюрми за смертельне побиття літнього чоловіка
11:27
/ 1
На Берегівщині судитимуть братів за незаконний видобуток гравію в заповідній зоні Тиси Фото новина
17:35
/ 5
На Закарпатті викрили схему незаконного переправлення людей через кордон Фото новина
16:49
/ 19
Нардеп від ОПЗЖ Шуфрич захопив понад 8 гектарів лісу на Закарпатті — ДБР Фото новина
14:37
В Ужгороді засудили чоловіка, який викрав авто й наїхав на 63-річного власника Фото новина
15:02
На Берегівщині засудили рецидивіста за крадіжку ювелірних виробів Фото новина
14:58
/ 10
СБУ та поліція нейтралізували схему ухилення від мобілізації на Тячівщині Фото новина
13:40
На Рахівщині викрили угруповання, яке переправляло чоловіків через кордон за $8 000 Фото новина
11:07
/ 1
Прикордонники ліквідували канал незаконного виїзду через Закарпаття за $13 тис. Фото новина
18:23
/ 2
У Виноградові затримали чоловіка, який кинув бойову гранату у двір поліцейського Фото новина
09:32
/ 7
У Мукачеві затримали іноземця, який зґвалтував 16-річну дівчину Фото новина
21:24
/ 6
У Рахові за відмову від повістки на 3 роки ув'язнили Свідка Єгови
13:30
/ 1
До 8 років ув’язнення загрожує фігурантам справи про незаконний видобуток на Тисі Фото новина
10:53
В Ужгороді виявили п'яного водія KIA Фото новина
» Всі новини