Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно поліцейського з Хустщини, підозрюваного у хабарництві (ФОТО)

Прокуратурою Закарпатської області затверджено і скеровано до суду обвинувальний акт стосовно поліцейського Хустського відділу поліції, який підозрюється у вимаганні та отриманні 5 тис грн неправомірної вигоди (ч.3 ст.368 КК України).

Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно поліцейського з Хустщини, підозрюваного у хабарництві (ФОТО)

У ході слідства зібрано докази, які підтверджують, що 24-річний правоохоронець вимагав від місцевого мешканця гроші за прийняття процесуального рішення про повернення речового доказу в одному з кримінальних проваджень.

Цю «послугу» він оцінив у 5 тис грн, які просив переказати на власну банківську картку.

Факт перерахування грошей на картку поліцейського задокументували у січні 2020 року співробітники ВБКОЗ Управління СБУ в Закарпатській області.

Досудове розслідування здійснювали слідчі ТУ ДБР у м. Львові, процесуальне  керівництво за ходом якого забезпечили прокурори прокуратури області, повідомляє пресслужба прокуратури Закарпатської області.

07 квітня 2020р.

Теги: поліцейський, хабар

Коментарі

Шеф 2020-04-09 / 08:05:49
Правильно пишете бариг найдуть СБУ лучше у аптеки та магазини що там роблять із цінами )))!!!!!а.бо вони непуйдуть бо підприємці кожний місяць дають їм взятку

Бариг 2020-04-09 / 08:01:18
Ото наше СБУ таке славне))глядаЮть бомжів дають взятку і дале підставляють людей не винних аби собі заробити показник ))) хто таке робить хай бог його накаже

Бариг 2020-04-09 / 07:50:29

до-Дібілізм 2020-04-09 / 01:34:16
Барига Паліцай -ото Негодяй!СУДИТИ-і зразу-в АТО на 1рік(доста!)-Но на передову,в окопи!А потім через 1рік-Вернутися до рішення Суду!Так може би треба з ним?

Дибілізм 2020-04-07 / 22:26:02
))))
Цю «послугу» він оцінив у 5 тис грн, які просив переказати на власну банківську картку - ЦИТАТА
А тепер та-да-мммм
у 1 місяці приблизно 22 робочі дні ( 30 днів - 8 (по 4 суботи і неділі)
Мінімальна заробітна плата слідчого ДБР 35 000/міс : 35 000/22=1590 грн за 1 день
середня заробітна плата опера СУБ ВБКОЗ 22000/міс: 22000/22= 1000 в день
на фото приблизно 5 оперів (5 тис гривень) і десь там мінімум один, можливо 2 дбровці, тобто 5*1000+1590=6590 грн. Додайте ще мінімум три службові авто на які витратили мінімум по 20 літрів ( 25 грн/л) 3*20*25=1500
Це вже 8090 грн офіційно витрачених державних коштів за один день затримання. Сюди не враховую витрати на відрядні зі Львова ДБРовцям і їхнє проживання.
Сума автомоатом набіжить 10 000 гривень витрачених державою коштів на поімку бідолаги, який отримав 5 000 гривень...
І все ХАРАШО і ВСЕ ЗАМЕЧАТЄЛЬНО....
Дали в квартал ХАБАР, протрубіли по фейсбукам і пресслужбам і своїми справами займаємось...
На цей квартал нового дурака знайдемо на 200-300 доларів, знову фотки закинемо, пропіаримось і так далі..... Так і живемо(((( в СОВКУ на ПОКАЗУХУ(((((( і так на всіх рівнях владних установ(((((
Сумно друзі((( сумно(((((
Лише питання одне??? Кому користь з цієї показухи???
і на кінець б'юсь об заклад, що ні одна з преслужб не напише про вирок у цій справі.... Чому ??? тому що соромно писати буде...

Геді 2020-04-07 / 21:47:34
Віталій Грегор слідеуйте за новинами як піднімають ціни на ліки і продукти хай СБУ і прокуратури перевірить аптеки та магазини. А ви їм підкажітб))))

Фрек 2020-04-07 / 21:30:38
Нетреба рахуватися чужій біді тот хто бере10000000 того несудять де дивитися СБУ і прокаратура що піднімають ціни на ліки

До 666 2020-04-07 / 21:22:03
Знаю Горзова особисто, дуже порядна і чесна людина.Облити брудом можна будь-кого...

Гандон 2020-04-07 / 21:09:52
Коли посадять суддю хабарника з Міжгіря ГАЙДУРА??? Чого ще немає вироку суду?

Віталій Грегор 2020-04-07 / 17:39:00
Ось так бариги-перевертні в погонах заробляли. Лавочку прикрили.
Цікаво чи перевірили на можливу співучасть і керівника хустської поліції Щадея, бо наврядчи без прикриванням з боку керівництва рядові поліцейські дозволяли би собі такий бєспрєдєл.

666 2020-04-07 / 17:27:25
Горзова надо сажать. По нём тюрьма стонет. А вы нашли молодого парня который ещё не успел почувствовать вкус денег.

НОВИНИ: Кримінал

02:10
На Закарпатті за 15 тис грн хабара за виготовлення посвідчення водія поліцейський постане перед судом
20:07
/ 4
Неподалік Кам’яниці на Ужгородщині у лісі затримали 12 нелегалів з В’єтнаму та Шрі-Ланки
17:48
У Чернівцях мешканка Закарпаття викрала понад 9 тис грн у чоловіка, в котрого гостювала
16:57
/ 1
Затверджено підозри трьом службовцям Хустського лісництва, які допустили порубки у лісництві на понад 8 млн 550 тис грн
15:44
/ 10
ВАКС призначив до розгляду справу ексголови Міжгірського райсуду, затриманого на хабарі
12:42
/ 1
На Закарпатті затримали волинянина, що, постійно змінюючи місце проживання, вчинив 17 крадіжок у різних районах області
09:39
Закарпатця, підозрюваного у викраденні на Волині грошей та цінностей на суму понад 1,3 млн грн, взяли під варту
02:24
/ 1
На закарпатській Рахівщині "на гарячому" затримали 4-х учасників столичного ОЗУ з переправки нелегалів за кордон
22:51
У Виноградові лікар самовільно взяв з медзакладу апарат штучної вентиляції легень "через особистий стан здоров’я для користування" – ЗМІ
22:17
/ 1
Прокуратура Закарпаття після розголосу ініціювала збільшення першого запобіжного заходу головному "господарнику" Ужгорода – правозахисник
21:42
/ 7
Телефон постраждалого в ДТП згодом виявили у дружини начальника сектору кримінальної поліції Виноградівського відділення – ЗМІ
17:45
/ 1
На Рахівщині чоловік, що прислуговував у церкві, викрав з храму близько 20 тис грн
17:40
Наркотики, пристрої для її вживання, електронні ваги та стебла конопель знайшли в оселі мешканця Мукачева
13:58
/ 1
На Берегівщині сільський голова в умовах конфлікту інтересів незаконно виділив сину 1 га земель вартістю 1 млн грн
13:54
У Сваляві під час спроби викрадення вже шостого велосипеда затримали двох 17-річних юнаків
10:15
/ 2
На Закарпатті затримали чоловіка, що разом зі спільником викрав у підприємця понад 1 млн грн та ювелірні вироби
20:17
/ 1
У ПП "Тиса" зі сховку в Renault дістали понад 1000 пачок сигарет
18:03
Хустянина, що ударом ножа вбив чоловіка й побив його дружину, засуджено на довічно
09:21
6 тисяч пачок сигарет виявили поблизу кордону на Закарпатті, попередивши 2 спроби тютюнової контрабанди
03:32
/ 10
Сьогодні суд в Хусті розгляне корупційний протокол щодо ексрадника голови райради Величка
02:18
/ 2
Через 2 роки суд конфіскував затриманий в ПП "Ужгород" електромобіль "TESLA" і присудив буковинцю штраф у 1 млн грн